Aktualizacja SaldeoSMART 2.71

19 maja 2022

W ślad za producentem systemu, informujemy, że platforma SaldeoSMART została zaktualizowana i rozbudowana o kolejne funkcjonalności - uwzględniające sugestie użytkowników. Zobacz, jakie nowości pojawiły się w wersji 2.71.

Funkcjonalne rozwiązania dla biur rachunkowych i firm

Wielofunkcyjna platforma SaldeoSMART dostępna jest w wersji przeglądarkowej (online lub stacjonarnie). To doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się w biurach rachunkowych oraz działach księgowości w każdej firmie. Elastyczny wybór pakietów umożliwia dopasowanie do potrzeb użytkowników. SaldeoSMART pomaga w Twojej codziennej pracy i ułatwia w funkcjonowaniu Twojej firmy.

Nowy widok detali w SaldeoSMART

W platformie SaldeoSMART zostały utworzone nowe pola oraz uporządkowano sekcje w danych firmowych. Rozbudowano widok o firmach (klientach biur rachunkowych). Została zmniejszona liczba ikonek, które są wyświetlane przy danej firmie, z uwagi na to, że większość tych funkcji jest dostępna w nowym widoku detali.

Nowe funkcje SaldeoSMART w menu Detale firmy

Nowy przycisk "Akcje zbiorcze"

Został dodany nowy przycisk „Akcje zbiorcze”, który przyspiesza prace z kategoriami. Pod tym przyciskiem  znajdują się następujące możliwości zbiorczego działania:

 

  • eksport kategorii
  • wyłączenie kategorii
  • włączenie kategorii
  • usunięcie kategorii

 

Wymiary – ułatwienie dotyczące wyłączania wartości

Dzięki usprawnieniu wartości dla wymiarów typu wartości skrócono czas pracy. Wcześniej trzeba było z poziomu aplikacji włączyć dany wymiar i "wyklikać" każdy z nich. Teraz można to wykonać jednym plikiem excel. Pojawiła się w nim się nowa kolumna ”wyłączony”, gdzie należy oznaczyć znakiem „X” odpowiednie wymiary do wyłączenia. Po zaimportowaniu pliku odpowiednie wymiary będą już oznaczone jako wyłączone.

  

Towar/usługa – cena jednostkowa brutto

Do tej pory dla towaru można było ustawić stawkę VAT oraz cenę netto. Teraz jest możliwość określenia także ceny jednostkowej brutto dla wartości bazowej towaru. Ta stawka będzie brana pod uwagę, jeżeli na wystawianej fakturze będzie wybrany tryb wyliczenia pozycji od wartości brutto.

  

NIP klienta w detalach dokumentów

Z uwagi na to, że klienci często wyszukują po NIP-ie. W detalach konsumentów wprowadzony został numer NIP przy nazwie firmy.

  

Wprowadzenie nowej stawki VAT 3,7%

Została wprowadzona nowa stawka 3,7%. Można ją ustawić dla dokumentów i faktur wystawionych w SaldeoSMART.

 

 

Podświetlanie transakcji bankowych

Do tej pory jedynie księgowi posiadali możliwość podświetlenia transakcji bankowych, którą w danym momencie analizują. Od teraz również klienci będą mieć taki widok, aby ułatwić im nawigację po systemie.

   

Zobacz film

Skontaktuj się z nami


Firma Aura Technologies od ponad 20 lat dostarcza i wdraża systemy informatyczne dla firm. Jesteśmy certyfikowanym Partnerem SaldeoSMART. Jesteś zainteresowany wdrożeniem platformy SaldeoSMART w swojej firmie? Skontaktuj się z nami. Podczas spotkania na żywo lub online zaprezentujemy możliwości SaldeoSMART. 

 

Skontaktuj się z nami