Aktualizacja SaldeoSMART 2.72

15 czerwca 2022

Informujemy, że jest już dostępna nowa wersja SaldeoSMART. Producent jeszcze bardziej rozwinął kwestie bezpieczeństwa oraz wprowadził nowe ułatwienia i funkcjonalności w edycji kontrahentów oraz odczytywaniu dokumentów. Zobacz, jakie nowości pojawiły się w wersji 2.72.

Funkcjonalne rozwiązania dla biur rachunkowych i firm

Wielofunkcyjna platforma SaldeoSMART dostępna jest w wersji przeglądarkowej (online lub stacjonarnie). To doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się w biurach rachunkowych oraz działach księgowości w każdej firmie. Elastyczny wybór pakietów umożliwia dopasowanie do potrzeb użytkowników. SaldeoSMART pomaga w Twojej codziennej pracy i ułatwia w funkcjonowaniu Twojej firmy.

Bezpieczeństwo danych w SaldeoSMART

W celu jeszcze lepszego zabezpieczenia przed utratą danych i dostępem niepożądanych osób z zewnątrz, zostało wprowadzone uwierzytelnienie dwuetapowe. Od tej pory administrator konta SaldeoSMART może narzucić z góry procedurę dwuskładnikowego logowania dla wszystkich użytkowników. W praktyce, po wpisaniu hasła, użytkownik będzie musiał podać dodatkowy kod. Dedykowany kod będzie wysłany na adres e-mail lub aplikację mobilną SaldeoSMART.

Zobacz, dlaczego uwierzytelnienie dwuskładnikowe jest tak bardzo ważne.

Odczytywanie dokumentów

Nowe pola nadruku na pobranych dokumentach

Zostały dodane nowe pola nadruku na pobranych dokumentach w formie pdf, które sprawiają, że archiwizacja jest bardziej efektywna:

  • data wpływu
  • tabela kursu walut

Administrator musi ustawić dla danej firmy odpowiednie pola w jej detalach (w module odczytywanie dokumentów).

 

Eksport wartości wymiarów z nową kolumną

W trakcie pobierania wartości wymiarów do pliku Excel pojawi się nowa kolumna - wyłączony. Ma ona na celu informować, czy dany wymiar jest aktualnie aktywny lub nie. To ułatwi analizę wymiarów oraz ich ewidencję.

 

Tablice rejestracyjne jako wymiar

Został poprawiony odczyt wartości wymiaru, którymi są numery tablic rejestracyjnych.

 

 

Wystawianie faktur w SaldeoSMART

Wprowadzono kolejne ułatwienie dla wszystkich użytkowników z możliwością wystawienia faktur – oznaczenie własnych serii (sufiksu) dla faktur w trakcie ich importu. Można ustawić serię w Excelu podczas importu do SaldeoSMART. W ten sposób zostanie automatycznie dodany ciąg znaków- sufiks do zaimportowanych faktur. Nie można zapomnieć zdefiniować serii numeracji w ustawieniach faktur.

 

Prostsza edycja kontrahentów

Zniknęła konieczność klikania w symbol ołówka, który znajduje się na liście kontrahentów, w celu edycji danych kontrahenta. Od teraz wystarczy tylko wejść w nazwę skróconą kontrahenta. Pojawi się nowy i intuicyjny widok danych. Został on podzielony na 3 sekcje:

  • dane podstawowe
  • kontakt
  • płatności i rachunki bankowe


Co ważne, z tego poziomu można edytować każdą informację – nie ma potrzeby wracać na listę kontrahentów w celu zmiany danych.

Zadania

Typ i numer zadania są w odrębnych kolumnach. Dzięki rozdzieleniu typu i numeru zadania użytkownik ma możliwość bardziej rozbudowanego filtrowania zadań.

Zadania przypisane do użytkownika są widoczne od razu na tablicy

Użytkownik, który wejdzie na tablicę zadań, będzie miał możliwość od razu zobaczenia wszystkich zadań, które są przypisane do niego. Został włączony domyślny filtr, który można zmienić i dostosować według swoich potrzeb.

Zobacz film

Skontaktuj się z nami


Firma Aura Technologies od ponad 20 lat dostarcza i wdraża systemy informatyczne dla firm. Jesteśmy certyfikowanym Partnerem SaldeoSMART. Jesteś zainteresowany wdrożeniem platformy SaldeoSMART w swojej firmie? Skontaktuj się z nami. Podczas spotkania na żywo lub online zaprezentujemy możliwości SaldeoSMART. 

 

Skontaktuj się z nami