Nowość w Odczycie Dokumentów SaldeoSMART

15 lutego 2019

Użytkownicy Odczytywania Dokumentów SaldeoSMART mogą od teraz dodawać nowe typy dokumentów, takie jak Pismo, Umowa i Proforma. Ponadto Proformy będą odczytywane przy użyciu OCR, podobnie jak obecnie faktury. W przyszłości mechanizm ten obejmie Umowy i Pisma.

 

Do tej pory archiwum dokumentów w SaldeoSMART opierało się głównie na fakturach, a pozostałe typy dokumentów Użytkownicy dodawali jako Inne. Najnowsza aktualizacja poszerza obsługiwane dokumenty o nowe typy: Pismo, Umowę i Proformę. Są to jedne z najczęściej spotykanych dokumentów w księgowości.

Co ważne - dane pobierane z Proform są analogiczne do danych odczytywanych z faktur. I podobnie jak do Faktur, do Proform możliwe jest generowanie elektronicznych przelewów. Ponadto dzięki objęciu Proform odczytem przez OCR ich treść staje się dostępna dla pełnotekstowej wyszukiwarki. Można więc szybciej i wygodniej znaleźć informacje zawarte już nie tylko na Fakturach, ale i na Proformach.

W przyszłości odczyt OCR i wyszukiwanie po treści obejmie także Umowy i Pisma dając użytkownikom SaldeoSMART kolejne wymierne korzyści z pracy na SaldeoSMART.

Więcej informacji znajdą Państwo na blogu producenta - https://blog.saldeosmart.pl/nowe-typy-dokumentow-w-odczytywaniu-dokumentow/.