Certyfikat Solidna Firma 2021 dla AURA Technologies

30 maja 2022

AURA Technologies od 2015 roku uczestniczy w Programie Gospodarczo-Konsumenckim Solidna Firma. Wśród Laureatów za rok 2021 znaleźliśmy się po raz siódmy z rzędu. Uroczysta gala finałowa odbyła się 25 marca br. w Warszawie. Certyfikat Solidna Firma 2021 odebrała Pani Prezes Zarządu AURA Technologies Grażyna Sroczyńska.


W 2022 roku ponownie przystąpiliśmy do procesu certyfikacji, który obejmuje trzy etapy. Warunkiem otrzymania certyfikatu jest pozytywna ocena dokonana przez grono Ekspertów gospodarczych. Przy ocenie brane są pod uwagę m.in.: stosowanie dobrych praktyk w biznesie, uczciwe podejście do Klienta, przestrzeganie standardów jakości.

 

Certyfikat Solidna Firma potwierdza naszą solidność jako partnera biznesowego oraz prowadzenia działalności zgodnie z zasadami Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Firma Aura Technologies jest godna polecenia, zarówno jako rzetelny, zaangażowany partner, jak i pracodawca.

O AURA Technologies

Firma AURA Technologies od ponad 20 lat dostarcza i wdraża systemy informatyczne dla firm. Jesteśmy certyfikowanym Partnerem SaldeoSMART i enova365. Jesteś zainteresowany wdrożeniem profesjonalnych programów i systemów ERP w swojej firmie?

 

Skontaktuj się z nami.