Ankieta szkolenie enova365 MNW

Szanowni Państwo,
Chcą odpowiedzieć na Państwa potrzeby szkoleniowe w zakresie modułów enova365 uprzejmie prosimy o wypełnienie przedmiotowej ankiety.
W ankiecie, pytając o oczekiwany zakres szkoleń, prosimy również o samoocenę Państwa poziomu znajomości danego modułu.

* Początkujący - oznaczać dla nas będzie, że albo nie znacie Państwo jeszcze modułu albo znacie go niewystarczająco aby efektywnie wykonywać swoją pracę.
Przy tym poziomie znajomości będziemy chcieli przeprowadzić szkolenie od podstaw, ale jeśli jakieś funkcje modułu Państwa interesują, prosimy o ich wskazanie.

* Średnio zaawansowany - oznaczać dla nas będzie, że jesteście Państwo już świadomymi użytkownikami modułu, dlatego prosimy o wskazanie jakie funkcjonalności chcielibyście poznać lepiej.

* Zaawansowany - oznacza dla nas bardzo doświadczonego użytkownika, dlatego również prosimy o wskazanie funkcjonalności, które chcielibyście Państwo poznać lepiej, lub tych których nie mieliście jeszcze okazji używać.

* Nie dotyczy - oznaczać będzie dla nas, że nie jesteście Państwo użytkownikami danego modułu i z tego modułu szkolenia nie potrzebujecie.

Zebrane w drodze tej ankiety informacje pozwolą nam lepiej przygotować dla Państwa harmonogram szkoleń, uwzględniając zgłoszone przez Państwa potrzeby.


Dziękujemy za Państwa zaangażowanie!
Tomasz Mikitiuk
Lider zespołu enova365
AURA Technologies Sp. z.o.o.
Moduł Handel enova365
Moduł Księga Handlowa enova365
Moduł Kadry i Płace enova365
Moduł Projekty enova365 Projekty
Moduł Księga Inwentarzowa enova365
Moduł WorkFlow enova365
Moduł Środki Trwałe enova365
Moduł Delegacje enova365
Dziękujemy za wypełnienie ankiety :)
Bardzo prosimy o pozostawienie kontaktu do siebie. Jeśli będziemy mieli pytania do Twoich oczekiwań pozostawionych w ankiecie, będziemy wiedzieli jak się z Tobą skontaktować i wyjaśnić wątpliwości.