O AuraTech

W kilku zdaniach o AuraTech...

Posłuchaj na Spreaker.

Jak sprawnie i szybko przygotować swoją firmę do pracy zdalnej

Zapoznaj się z dedykowanym listem do Klientów AuraTech od prezesa zarządu Grażyny Sroczyńskiej, odnoszący się m.in. do potrzeby organizacji pracy zdalnej.

Posłuchaj na Spreaker. CZYTAJ WIĘCEJ

SaldeoSMART w praktyce

Sprzedaż SaldeoSMART rozpoczęliśmy od wdrożenia systemu u siebie. Chcemy podzielić się z Państwem doświadczeniem i opowiedzieć jak działanie naszej firmy zmieniło się dzięki temu. Obecnie nie wyobrażamy sobie prowadzenia firmy bez wykorzystania SaldeoSMART.

Posłuchaj na Spreaker. CZYTAJ WIĘCEJ

Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych

CRBR inaczej Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych to publiczny system, w którym gromadzone są i przetwarzane informacje o beneficjentach rzeczywistych, tj. osobach fizycznych sprawujących bezpośrednią lub pośrednią kontrolę nad spółką. Dowiedz się jakie obowiązki (i kary) w odniesieniu do przedsiębiorców wiążą się z funkcjonowaniem rejestru.

Posłuchaj na Spreaker. CZYTAJ WIĘCEJ

Kultura organizacyjna 3.0 w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw

Jak mówi jeden z najsłynniejszych liderów biznesowych na świecie, Richard Branson „Klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów". Jak powiedział tak zrobił. Rozwój biznesu oparł na trosce o pracowników, co szybko przerodziło się w duże, biznesowe sukcesy. Dowiedz się, na przykładzie AURA Technologies w jaki sposób można i dlaczego warto zatroszczyć się o swoich pracowników.

Posłuchaj na Spreaker. CZYTAJ WIĘCEJ