THIS IS WHAT OUR CUSTOMERS ARE SAYING ABOUT US

AuraTech - dostawca kompleksowych programów dla firm

Karol Sentysz / Owner of Biura Rachunkowego OLSEN s.c.

Na podstawie moich doświadczeń, związanych z wprowadzeniem Aplikacji Ramzes w naszym biurze, jestem przekonany, że obsługę programu można opanować szybko, pod warunkiem że … nie zaczniemy czytać wszystkich instrukcji naraz. Z doświadczenia zalecam kolejność: najpierw instrukcję do Administratora, potem do PKPiR, a następnie reszta.

 

Program poleciłbym przede wszystkim tym, którzy lubią porządek na ekranie i jasne czyste wydruki. Classic miał wydruki kpir i rejestrów VAT na dużych płachtach (A3). Na początku pracy z Aplikacją sądziłem, że nie da się od tego odzwyczaić. Okazuje się że nowe wydruki , sporządzane na A4 są bardziej czytelne, przejrzyste, a przy tym sporządzane są dwa albo i trzy razy szybciej. Doskonałym rozwiązaniem jest automatyczne tworzenie Dowodów Wewnętrznych. Program jest też przy tym przyjemny pod względem graficznym. A dzięki zautomatyzowaniu zapisów jest szybki i wydajny. Sporym ułatwieniem jest także proces sporządzania i wysyłania e-deklaracji od razu z programu, czego nie było w programie Classikowym.

AuraTech - dostawca kompleksowych programów dla firm

User of Aplikacja Ramzes / Biuro rachunkowe (Warszawa)

Jestem długoletnim pracownikiem w branży księgowej, pracowałam na różnych programach - praca na aplikacjach Ramzesa jest przyjemnością, programy są intuicyjne i zastanawiałam się czy to wynika już ze zbyt długoletniej pracy w tej branży, czy też z dobrego programu księgowego. Jestem pewna iż to drugie.Natomiast odnośnie programu Kadr - sądzę, że należy jeszcze sporo rozwinąć w tym programie - zespół nasz postara się jak najwięcej przekazać propozycji niezbędnych do ułatwienia pracy. Dział Kadr w przepisach jest coraz trudniejszy i na pewno należy jej poświęcić sporo czasu - tym bardziej, że Przedsiębiorcy - klienci coraz częściej zdają się na naszą wiedzę i utożsamiają księgowych z kadrowymi.

AuraTech - dostawca kompleksowych programów dla firm

User of Aplikacja Ramzes / Owner of the company (Motycz k.Lublina)

Program RAMZES polecił mi w 2007 r. kolega (księgowy), jako łatwy w obsłudze i realizujący wszystkie potrzebne funkcje i zadania. Rzeczywiście, tak bardzo przyzwyczaiłem się do korzystania z tego programu, że pomimo wielokrotnych prób namówienia mnie na zlecenie prowadzenia księgowości wyspecjalizowanej firmie, co roku odnawiam licencję i nadal sam się tym zajmuję. Funkcjonalność oceniłem na '4', żeby profesjonalna ekipa RAMZES-a nie spoczęła na laurach i nadal doskonaliła swoje (skądinąd świetne) produkty. Wszystkim zawsze polecam te programy.

Polecam AuraTech do wdrożenia systemu do Odczytu faktur - SaldeoSMART

Zbigniew Wojtkiewicz / CEO of Entraco Sp. z o.o.

Jesteśmy doświadczonym biurem rachunkowym, prowadzącym usługi księgowe od ponad 20 lat. Obecnie obsługujemy 46 firm, a łączna liczba przyjmowanych przez nas faktur przekracza 1 000.

 

Decyzję o uruchomieniu SaldeoSMART podjęliśmy po długim namyśle, analizując zakres zmian, jakie nas czekają w organizacji biura w kontekście uzyskanych korzyści. Uznaliśmy w końcu, że teoretyczne rozważania nie mają zbyt dużego sensu i postanowiliśmy rozpocząć pracę od najmniejszego, dostępnego kredytu, dopuszczając jego zwiększenie.

 

Rzeczywiście – zgodnie z zapowiedziami firmy Ramzes (obecnie AURA Technologies Sp. z o.o.) – 'wejście' w system zajęło nam około 3 miesięcy, podczas których księgowi organizowali sobie pracę bardziej wielozadaniowo, niż dotychczas. Z czasem szybciej pracuje także sam system, rozpoznając w 100% faktury od powtarzających się kontrahentów. Duże znaczenie ma także fakt, że samo księgowanie (po zaimportowaniu dokumentów) ogranicza się do dwóch 'kliknięć'.
Po kilku miesiącach zdecydowaliśmy więc o powiększeniu pakietu kredytów do 1000 miesięcznie, nie wykluczając wzrostu także w przyszłości.

 

Doświadczenie pokazuje, że znacznym ułatwieniem byłoby dostarczanie faktur w formie elektronicznej przez naszych klientów, ale póki co udało nam się tego zapewnić. Mimo to, jesteśmy przekonani, że SaldeoSMART to przyszłość biur rachunkowych. Polecamy je wszystkim nowoczesnym biurom, które planują poszerzać grono swoich klientów.

See attachment
Polecam AuraTech do wdrożenia systemu do Odczytu faktur - SaldeoSMART

Zofia Czwarno / Owner of Czwarno s.c. Biuro Rachunkowe

SaldeoSMART spodobało nam się już po pierwszych dziesięciu minutach prezentacji, jaką prowadził w naszym biurze przedstawiciel firmy Ramzes (obecnie AURA Technologies Sp. z o.o.).
Co ważne, moi pracownicy zareagowali nawet bardziej entuzjastycznie niż ja, choć mogłoby się wydawać, że dość znaczne zmiany organizacyjne jakie niesie za sobą wdrożenie nowego systemu, powinny spowodować niechęć zespołu. Naszą uwagę przyciągnął oczywiście sprawny i skuteczny sposób odczytu danych z faktur jaki charakteryzuje SaldeoSMART. Nie mniejsze znaczenie miał też dla nas fakt elastyczności systemu, w sensie możliwości zastosowania różnych modelów pracy na jakie pozwala. Zależnie od typu klienta, którego obsługujemy możemy go bardziej lub mniej angażować w proces skanowania faktur; możemy przekazać mu dostęp do klienckiego panelu SaldeoSMART bądź zupełnie nie wtajemniczać w sposób działania systemu.
 

Kilka miesięcy pracy na SaldeoSMART, jakie za nami, potwierdziły słuszność naszej decyzji, czego dowodem jest zwiększenie początkowo założonej liczby faktur obsługiwanych w systemie do 2 000. Dzięki SaldeoSMART nie odczuwamy tak jak kiedyś obciążenia pracą na koniec miesiąca, kiedy spływają dokumenty od klientów, gdyż wprowadzenie dokumentów do Ramzes PKPiR znacznie się przyspieszyło. Sprawniej możemy także dotrzeć do poszukiwanej faktury i zobaczyć jej zawartość w samym programie księgowym.
 

Uważamy SaldeoSMART za godne polecenia, podobnie jak firmę Ramzes (obecnie AURA Technologies Sp. z o.o.), która ten system u nas wdrożyła.

See attachment
AuraTech - dostawca kompleksowych programów dla firm

User of Aplikacja Ramzes / accountant (Białystok)

Program posiada wiele przydatnych funkcji istotne z punktu widzenia specyfiki małych przedsiębiorstw. Program jest przejrzysty, przyjazny i łatwy w obsłudze, pozwala szybko wprowadzać dokumenty oraz umożliwia szybkie sprawdzenie dokumentów. Sprawnie się po nim poruszam bo jest bardzo czytelny. Jeśli jednak pojawiają się jakieś problemy i nie mogę sama czegoś odszukać zawsze mogę liczyć na szybką i miłą obsługę wsparcia technicznego.

AuraTech - dostawca kompleksowych programów dla firm

Aleksander Woźniak / Owner of Biura Usług Księgowych TORADO Sp. z o.o.

Nasze biuro rachunkowe prowadzimy od wielu lat, obsługując podatników w ramach pełnej i uproszczonej księgowości. Przez cały ten czas wykorzystujemy oprogramowanie firmy Ramzes, które polecamy pełną odpowiedzialnością.

Należy podkreślić, że sprawdza się ono dla osób, poszukujących dobrych i niedrogich rozwiązań, tym bardziej, że jest odpowiednio przystosowane do specyfiki pracy biura rachunkowego - łatwo i automatycznie można wprowadzać dokumenty, używając opcji szybkiego księgowania. Na czas otrzymuje się modyfikacje programów, wynikające ze zmian prawnych, a do tego zawsze można liczyć na fachową pomoc serwisu.

Ostatnio, w ramach poszerzonej oferty nabyliśmy do biura kasy fiskalne Posnet Mobile. Instalacja odbyła się bardzo sprawnie, natomiast urządzenie spełniło nasze oczekiwania. Atuty to niewielkie rozmiary, czytelne menu, elektroniczna kopia paragonu, a także udane wzornictwo.

Podsumowując, uważamy, że Ramzes (obecnie AURA Technologies Sp. z o.o.) dba o swoich klientów, czego kolejnym dowodem są częste, darmowe spotkania online, poświęcone nowej lub ważnej funkcjonalności, zastosowanej w Aplikacjach Ramzes oraz System Lojalnościowy, nagradzający stałych klientów. Jeszcze raz polecamy.

See attachment