enova365 BUSINESS INTELLIGENCE

Z systemem enova365 Business Intelligence nie musisz być analitykiem, aby sprawnie i skutecznie organizować wykresy, tabele i zestawienia danych. Z enova365 zrobisz to kilkoma kliknięciami

Domena
System umożliwia stworzenie dowolnej dziedziny analitycznej bez konieczności zaawansowanej znajomości języka zapytań do zarządzania bazami danych.
W zależności od posiadanej licencji użytkownik może analizować dane pochodzące ze wszystkich obszarów działalności przedsiębiorstwa lub z wybranych obszarów (np. obszar finansowy czy kadrowo-płacowy).

Wskaźnik
Przedsiębiorstwo, opracowując strategię kontrolingu obszarów swojej działalności, powinno zdefiniować wskaźniki, zarówno finansowe, jak i poza finansowe.
BI w enova365 dostarcza pakiet takich wskaźników z różnych obszarów systemu ERP. Dodatkowo w prostym edytorze operator posiadający stosowne uprawnienia może samodzielnie utworzyć potrzebny dla niego wskaźnik.

Bannery list i formularzy
Dostęp do wskaźników - domyślnych lub zdefiniowanych przez Ciebie - uzyskasz na każdym etapie pracy - na listach oraz zakładkach formularzy. Wiedza, którą dostarczają dostępna jest dokładnie w miejscu pracy operatora i umożliwia mu skuteczne podejmowanie decyzji w ramach realizowanych procesów biznesowych.

Współpraca z narzędziami zewnętrznym
Narzędzia BI zintegrujesz z dowolnym, zewnętrznym narzędziem do wizualizacji danych; co pozwoli na przykład na zaczytanie domeny do zewnętrznych źródeł i stworzenie czytelnych wizualizacji (w tym wskaźniki, tabele itd.).

 

 

MASZ PYTANIA? Nasi specjaliści pomogą Ci skompletować moduły dostępne w każdym obszarze enova365
ZADZWOŃ lub NAPISZ: 22 460 5 490, enova@auratech.pl

 

 

 

STARTUJEMY?

 

Wybierz najwygodniejszy dla Ciebie sposób korzystania z systemu

 

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY