CRM

Kompletne narzędzie do obsługi procesów handlowych w firmach o różnych profilach; umożliwia bieżący i mobilny podgląd zadań przydzielonym handlowcom i szczegółowego raportowania. Dla pracowników jest natomiast niezbędnym wparciem w codziennej pracy, zwiększając ich skuteczność nawet o 50%.

Ewidencja kontaktu z klientem
Zgromadzisz informacje o wszystkich preferencjach i zadaniach wykonanych w stosunku do klienta. Dane te wprowadzisz w wygodny sposób z poziomu arkusza Excel, jak i pliku xml. Zaawansowane filtry pozwolą w dowolnym momencie wyeksportować dane na potrzeby kampanii sprzedażowej Twojej firmy. System enova CRM umożliwi Ci przypisanie kontrahenta do operatora.

Projekty, zdarzenia, zadania
System daje możliwość sprawdzania zaangażowania potencjalnych klientów, źródła ich pozyskania. Za pomocą lejka sprzedaży i innych wykresów sprawdzisz na jakim etapie jest dany proces sprzedaży. Dzięki niemu wiesz, jakie działania ma podjąć Twój zespół sprzedażowy. Przydzielisz zadania konkretnemu pracownikowi, a on zobaczy je w swoim panelu.

Harmonogramy i obsługa procesów
Automatyzacja sprzedaży CRM umożliwi automatyczną wysyłkę różnych powiadomień, np. o niezapłaconych fakturach. CRM oferuje Ci też funkcjonalność Poczty CRM, która wyklucza konieczność korzystania z innych klientów pocztowych, czyli dokumenty, kartoteki kontrahenta i towaru, rozliczenia.

Kreatory
Narzędzie pozwala wprowadzać za pomocą jednego okna dane do wielu miejsc w systemie bez konieczności przechodzenia między zakładkami czy modułami programu. Funkcjonalność ta związuje w jeden formularz np. kampanie, projekty oraz korespondencję seryjną. W module CRM kreatory dostępne są zarówno na poziomie listy jak i formularza projektów.

Raporty
Otrzymujesz dostęp do gotowych wzorców raportów. Łatwo wyeksportujesz dane do arkusza z dowolnego miejsca w systemie. Posiadasz pełną dowolność w tworzeniu analiz w oparciu o informacje zawarte we wszystkich modułach enova365.

 

 

MASZ PYTANIA? Nasi specjaliści pomogą Ci skompletować moduły dostępne w każdym obszarze enovy365
ZADZWOŃ lub NAPISZ: 22 460 5 490, enova@auratech.pl

 

 

 

STARTUJEMY?

 

Wybierz najwygodniejszy dla Ciebie sposób korzystania z systemu

 

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY