Workflow - procesy

Dzięki systemowi masz pewność, że zadania trafią do odpowiednich osób. Będąc częścią zintegrowanego systemu gwarantuje zarządzanie procesowe w całej aplikacji

Automatyzacja procesów
W Workflow enova365 w łatwy sposób zdefiniujesz procesy, w których dokumenty, informacje lub zadania są przekazywane od jednego uczestnika do następnego. Interfejs i nawigacja systemu sprawia, że czynności te są szybkie i klarowne. Dzięki Procesom skutecznie zautomatyzujesz także zastosowanie procedur zarządczych w codziennych czynnościach. Ponieważ Workflow jest integralnym modułem wielofunkcyjnego systemu faktycznie wpływa na usprawnienie pracy całej firmy.

Harmonogram zadań
Odpowiednio skonfigurowany system dopilnuje, by zadania rozpoczęły się zgodnie z planem, np. przypominając dłużnikowi o zaległych płatnościach, importując kursy walut czy generując specyfikację projektu dostarczając ją klientowi wraz fakturą.

Obieg dokumentów
Automatyzacja przepływu dokumentów pomiędzy działami i pracownikami przyspiesza zarządzanie, a także umożliwia bieżącą, sprawną akceptację i kontrolę terminowości i realizacji zadań.

Nowy pracownik
Wprowadzenie nowego pracownika do kadr powoduje uruchomienie procesu, który tworzy zadanie dla osoby odpowiedzialnej za tworzenie kont firmowych dla nowo przyjętych pracowników. Nowy pracownik nie musi znać wszystkich procedur organizacyjnych obowiązujących w firmie.

 

 

MASZ PYTANIA? Nasi specjaliści pomogą Ci skompletować moduły dostępne w każdym obszarze enovy365
ZADZWOŃ lub NAPISZ: 22 460 5 490, enova@auratech.pl

 

 

 

STARTUJEMY?

 

Wybierz najwygodniejszy dla Ciebie sposób korzystania z systemu

 

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY