OBSZARY DZIAŁANIA enova365

enova365 to kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem

enova365 Płace Kadry - program do naliczania płac

PŁACE KADRY HR

Skutecznie wspomaga zarządzanie zasobami w firmach zatrudniających do kilku tysięcy pracowników. Więcej >>>

enova365 CRM

CRM

Zarządzanie relacjami z klientami to elastyczne narzędzie wykorzystywane do kreowania, zarządzania i podtrzymywania relacji z klientami. Więcej >>>

enova365 programy księgowe

KSIĘGOWOŚĆ

Ergonomiczne narzędzie dla księgowych do ewidencji dokumentów i sporządzania deklaracji oraz okresowych sprawozdań. Więcej >>>

enova365 Workflow

WORKFLOW

Skutecznie organizuje przepływ pracy w firmie przez automatyzację procesów biznesowych zachodzących w innych modułach enova365. Więcej >>>

enova365 handel

HANDEL

Kompletne i nowoczesne narzędzie do prowadzenia zakupów i sprzedaży, obsługi zamówień i magazynów. Więcej >>>

enova businnes intelligence

BUSINESS INTELLIGENCE

Dostarcza uporządkowany, jednolity i wiarygodny zbiór danych bez konieczności tworzenia skomplikowanych analiz. Więcej >>>

CO NOWEGO W enova365

Sprawdź aktualności

17 września 2021

Nowa wersja systemu enova365 - 2106.3.6.

Informujemy, że opublikowana została nowa wersja systemu enova365 - 2106.3.6.
Czytaj więcej

24 maja 2021

Przejdź na wersję multi enova365 i zyskaj 50% rabatu

Obecni użytkownicy enova365, którzy zdecydują się na przejście na wersję MULTI, otrzymają 50% rabatu na różnicę w cenie pomiędzy standardową wersją a wersją MULTI.
Czytaj więcej

9 marca 2021

Bezpieczny system do zarządzania przedsiębiorstwem - enova365

Certyfikat bezpieczeństwa dla systemu enova365
Czytaj więcej

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ enova365?

enova365 to nowoczesny, zintegrowany system ERP wykorzystywany przez 16 000 polskich firm. Poznaj cechy systemu, które zdecydowały o jego sukcesie. Pozwól, aby zbudowały także sukces Twojej firmy.

BIERZ, CO CHCESZ (czyli skalowalność na Twoje usługi)

system kopiuje strukturę przedsiębiorstwa, z jego funkcjami i powiązaniami między nimi. Pozwala na szybkie i adekwatne do potrzeb poszerzanie o nowe moduły i funkcje

DLA KAŻDEGO COŚ DOBREGO

na enova365 pracują firmy handlowe, produkcyjne, transportowe i usługowe; system ceniony jest w podmiotach administracji i użyteczności publicznej oraz outsourcingu

PRACUJ TAK, JAK LUBISZ

z enova365 skorzystasz na każdym urządzeniu, wybierający przy tym najwygodniejszy dla Ciebie interfejs spośród okienkowego, przeglądarkowego czy dotykowego

POCZUJ SIĘ BEZPIECZNIE

enova365 da Ci pewność pracy na systemie zawsze aktualnym nie tylko pod względem prawnym, ale nadążającym za sprawdzonymi trendami w w danych obszarach biznesowych

enova365 to program ekspercki - zawarta w nim wiedza merytoryczna jest ciągle aktualizowana pod względem zgodności z obowiązującym prawem. enova365 to więcej niż nowoczesny system ERP, to wiedza dostarczona przez specjalistów ze strategicznych dla każdej firmy dziedzin - zarządzania, księgowości, kadr i płac.

enova365 zdaje się być niezbędnym składnikiem sukcesu w prowadzeniu nowoczesnej firmy

WARTO POSŁUCHAĆ INNYCH

Sprawdź, co o enova365 mówią nasi Klienci

 

ZBUDUJEMY SYSTEM ZGODNIE Z TWOIMI POTRZEBAMI

Zapytaj nas o szczegóły

WYŚLIJ ZAPYTANIE

 

 

Modele sprzedaży enova365

Wybierz najwygodniejszy dla Ciebie sposób nabycia systemu

JEDNORAZOWY ZAKUP LICENCJI

licencja dożywotnia

Podstawowa forma, dzięki której Klient może dożywotnio (ale nie wyłącznie) użytkować oprogramowanie.

Roczne aktualizacje programu (pierwsze 12 miesięcy w cenie zakupu).

Klient samodzielnie decyduje o miejscu instalacji oprogramowania.

Wsparcie techniczne dostępne w ramach asysty wdrożeniowej i umowy serwisowej.

MIESIĘCZNY ABONAMENT

licencja czasowa

Usługa wynajmu oprogramowania.

Licencja opłacana i wydawana jest na miesiąc.

Opłata abonamentowa zawiera aktualizacje programu.

Instalacja oprogramowania na infrastrukturze Klienta.

Wsparcie techniczne świadczone jest w ramach asysty wdrożeniowej i umowy serwisowej.

MIESIĘCZNY ABONAMENT

model hosting

Licencja opłacana i wydawana jest na miesiąc.

Opłata abonamentowa zawiera aktualizacje programu.

Instalacja oprogramowania na serwerach zewnętrznych.

Włączenie usług terminalowych LUB praca na wersji MULTI (przeglądarka).

Wsparcie techniczne świadczone jest w ramach asysty wdrożeniowej i umowy serwisowej.

ZAKUP LICENCJI + SERWER ZEWNĘTRZNY

model IaaS

Licencja na program dożywotnia ale nie wyłączna.

Roczne aktualizacje programu (pierwsze 12 miesięcy w cenie zakupu).

Instalacja oprogramowania na serwerach zewnętrznych.

Niezbędne usługi terminalowe LUB praca na wersji MULTI (przeglądarka).

Wsparcie techniczne świadczone jest w ramach asysty wdrożeniowej i umowy serwisowej.

MIESIĘCZNY ABONAMENT

AZURE - SaaS

Dostęp do usługi w trybie miesięcznym - abonamentowy.

Oprogramowanie wraz z infrastrukturą serwerową i dostępową .

Opłata abonamentowa zawiera aktualizacje programu.

Miesięczny okres wypowiedzenia.

Wsparcie techniczne świadczone jest w ramach asysty wdrożeniowej i umowy serwisowej.

enova365 W TRZECH WARIANTACH

Wybierz wariant funkcjonalny/cenowy odpowiadający Twoim potrzebom

srebrna

 

Dedykowane dla mikro- i małych firm. enova365 w tym wariancie jest przygotowana do obsługi typowych procesów biznesowych w polskich firmach; obejmuje standardowo zaprojektowaną funkcjonalność modułów - wszystko czego potrzebuje firma do pracy w podstawowym zakresie, bez zbędnych dodatków.

złota

 

Wariant powstały z myślą o potrzebach średnich i dużych przedsiębiorstw. Oprócz większej funkcjonalności wyjściowej (względem wariantu srebrnego), posiada dodatkowo mechanizm definiowania pól (cech) dla dowolnych elementów, co pozwala na samodzielne poszerzanie działania programu. Zdefiniowane cechy mogą zostać wykorzystane w prezentacji danych oraz przy tworzeniu raportów i analiz.

platynowa

 

Moduły platynowe zawierają funkcje przeznaczone dla firm wielooddziałowych i korporacji, wymagających profilowanych funkcjonalności i pracy na dużych bazach. System umożliwia praktycznie nieograniczoną rozbudowę o indywidualnie programowane funkcje m.in. za sprawą dopisywanych przez partnera zewnętrznych modułów (dll). Modyfikowanie edytowanych danych (formatki i funkcje) zapewnia API – biblioteka klas .NET do zarządzania obiektami systemu enova365.

 

enova365 PŁACE KADRY i HR

płace - kadry - deklaracje - kalendarze - zarządzenie zasobami ludzkimi

Sprawna rekrutacja pracowników - W enova365 zdefiniujesz typ rekrutacji i kryteria oceny kandydatów. Przeprowadzisz analizę CV, rozmowę kwalifikacyjną test kompetencyjny, psychologiczny i sprawnościowy.

Zatrudnienie pracowników z różna specyfikacją kadrową - W enova365 skorzystasz z szeregu dodatków regulujących zatrudnienie pracowników z nietypową obsługa kadrową (nauczycieli, prokuratorów – dopisać).

enovaNet i pulpity pracowników - W enova365 pracownik samodzielne zgłasza urlop i kontroluje stan dni urlopowych.

Ewidencja i rozliczanie czasu pracy - W enova365 rozliczysz indywidualny czas pracy w oparciu o rozbudowane kalendarze uwzględniając różne okresy rozliczeniowe.

Bieżąca aktualizacja danych płacowych - W enova365 masz szybki dostęp do informacji dotyczących pożyczek udzielonych prawnikowi, comiesięcznych i incydentalnych świadczeń socjalnych (karta Mulisport, bony świąteczne itd.)

Bieżąca aktualizacji danych kadrowych - enova365 zachowuje historyczność danych kadrowych oraz historię przebiegu zatrudnienia. W systemie przechowasz wszystkie dane kadrowe istotne dla poprawnego naliczenia listy także dla pracowników tymczasowych i oddelegowanych do pracy za granicę.

Generowanie list płac - W enova365 całkowicie automatycznie wyliczysz wypłaty dla Twoich pracowników, biorąc pod uwagę wszystkie ich obciążenia (pożyczki, alimenty itd.) oraz wskaźniki składkowo-podatkowe. Na koniec wyślesz elektroniczne zlecenie przelewu do banku, a do księgowości zatwierdzoną listę płac.

Naliczenie i wysłanie deklaracji - W enova365 wystawisz wymagane ustawowo raporty i deklaracji wysyłane do ZUS-u i Urzędu Skarbowego; wyślesz dane do Płatnika, skomunikujesz się z systemem SODiR off-line i wygenerujesz raporty dla GUS-u.

enova365 FINANSE i KSIĘGOWOŚĆ

Doskonałe narzędzie do obsługi finansów i księgowości w firmie. Oprócz funkcji opartych o ogólne zasady prowadzenia księgowości, oferuje narzędzia, które automatyzują proces ewidencjonowania dokumentów oraz operacji gospodarczych (enova365 Księga Handlowa). Pozwala prowadzić ewidencję majątku firmy wg Krajowych (KSR) lub Międzynarodowych (MSR) Standardów Rachunkowości (enova365 Księga Inwentarzowa) oraz księgowość w uproszczonej formie (enova365 Księga Podatkowa).

Ręczna i automatyczna ewidencja dokumentów - W enova365 sprawnie wprowadzisz dokumenty księgowe w drodze importu (format testowy, Excel, xml), wpisu ręcznego (z pomocą kopiowania i matryc) lub wykorzystując dokumenty wystawione w innych modułach.

Rozliczenie VAT - W enova365 rozliczysz podatek VAT wg współczynnika struktury sprzedaży, metodą VAT marża, metodą kasową a także w zakresie wewnątrzwspólnotowych transakcji oraz importu towarów i usług. Na tej podstawie wystawisz deklaracje VAT i wyślesz je w formie e-deklaracji.

Ewidencja zapłat - W enova365 kontrolujesz wypłaty i wpłaty, w tym walutowe (przeliczone według kursu zdefiniowanego w tabeli kursów); system automatycznie naliczy także różnice kursowe powstające przy obrotach walutowych. Wprowadzenie zapłat przyspieszysz korzystając z matryc zapłat bądź importu wyciągów.

Kontrola zobowiązań i należności - Z enova365 zadbasz o płynność finansową swojej firmy, mając bieżący i szczegółowt pogląd w stan rozrachunków oraz prognozując wydatki; w razie potrzeby wystawisz ponaglenia, czy wezwania do zapłaty oraz noty odsetkowe. 

Ewidencja środków trwałych - enova365 umożliwia amortyzację środków trwałych metodą liniową, degresywną i jednorazową oraz ewidencjonuje środki niepodległe amortyzacji. Po zatwierdzeniu dokumenty środków trwałych przechodzą do ewidencji, gdzie oczekują na dekretację.

Dekretacja - W enova365 księgowanie odbywa się szybko - dzięki szerokiej automatyzacji i wzorom księgowym oraz bezpiecznie - dzięki pracy z buforem. Po każdej dekretacji obroty i salda kont są przeliczane, dzięki czemu uzyskujesz stały dostęp do bieżących podsumowań.

Deklaracje i sprawozdania - W enova365 sprawnie naliczysz zaliczkę na podatek dochodowy oraz deklaracje CIT i PIT (możesz je wysłać w formie e-deklaracji). Oprócz standardowych zestawień takich jak bilans, czy zestawienie zysku i strat możesz w systemie tworzyć zestawienia własne.

enova365 HANDEL i MAGAZYN

Wygodne narzędzie do obsługi procesów związanych z handlem w firmach o różnym profilu. Usprawnia proces sprzedaży od ofertowania i zamówienia, przez obsługę magazynu i kompletacji po sprzedaż i jej analizę.

Obsługa zamówień i zleceń- W enova365 dostosujesz model obsługi zamówienia do typu swojej działalności i specyfiki sprzedaży. Zamówienia od odbiorcy możesz realizować według wybranego schematu, zależnie od tego, czy mają mieć wpływ na stany magazynowe, czy nie. W enova365 dysponujesz także sposobami na automatyczne uzupełnienie niedoborów na magazynie używając generatora zamówień do dostawców, które możesz wysłać w formie elektronicznej (EDI, XML, PDF, CSV).

Obsługa magazynu- W enova365 śledzisz bieżący i historyczny stan magazynowy, korzystając z ciągłej inwentaryzacji. Masz dostęp do dokładnej analizy rozchodów towaru i źródeł jego dostawy - również z urządzeń mobilnych. Zaplanujesz więc (i zautomatyzujesz) zamówienia do dostawców oraz produkcję, poprzez monitorowanie postępów i śledzenie realizacji zleceń produkcyjnych.

Zakup i Sprzedaż- W enova365 masz dostęp do gotowych dokumentów zakupu i sprzedaży dla różnych rodzajów transakcji (faktury unijne, z odwrotnym obciążeniem, faktura zaliczkowe itd.) Jeden zakup podzielisz na kilka przyjęć magazynowych, a kilka dokumentów magazynowych ujmiesz na jednej fakturze. W razie konieczności ujmiesz na fakturze towary nie przyjęte jeszcze na magazyn (tzw. stany ujemne), a wszystkie te dokumentu przyjmiesz i wyślesz w wygodnej formie elektronicznej - w komunikacie EDI.

Wsparcie handlowców i kontrahentów- Dzięki modułom dodatkowym w enova365 ułatwisz pracę swoich handlowców i efektywnie wymienisz informację ze swoimi dostawcami i odbiorcami.

Integracja z e-sklepem- W enova365 skorzystasz z gotowej integracji łączonej system z wybranymi sklepami internetowymi i wygodnie poprowadzisz sprzedaż swoich produktów w sieci. W razie potrzeby skorzystasz z dodatkowego integratora, który umożliwi Ci wymianę informacji z dowolną aplikacją.

enova365 CRM

Kompletne narzędzie do obsługi procesów handlowych w firmach o różnych profilach; umożliwia bieżący i mobilny podgląd zadań przydzielonym handlowcom i szczegółowego raportowania. Dla pracowników jest natomiast niezbędnym wparciem w codziennej pracy, zwiększając ich skuteczność nawet o 50%.

Ewidencja kontaktu z klientem
Zgromadzisz informacje o wszystkich preferencjach i zadaniach wykonanych w stosunku do klienta. Dane te wprowadzisz w wygodny sposób z poziomu arkusza Excel, jak i pliku xml. Zaawansowane filtry pozwolą w dowolnym momencie wyeksportować dane na potrzeby kampanii sprzedażowej Twojej firmy. System enova CRM umożliwi Ci przypisanie kontrahenta do operatora.

Projekty, zdarzenia, zadania
System daje możliwość sprawdzania zaangażowania potencjalnych klientów, źródła ich pozyskania. Za pomocą lejka sprzedaży i innych wykresów sprawdzisz na jakim etapie jest dany proces sprzedaży. Dzięki niemu wiesz, jakie działania ma podjąć Twój zespół sprzedażowy. Przydzielisz zadania konkretnemu pracownikowi, a on zobaczy je w swoim panelu.

Harmonogramy i obsługa procesów
Automatyzacja sprzedaży CRM umożliwi automatyczną wysyłkę różnych powiadomień, np. o niezapłaconych fakturach. CRM oferuje Ci też funkcjonalność Poczty CRM, która wyklucza konieczność korzystania z innych klientów pocztowych, czyli dokumenty, kartoteki kontrahenta i towaru, rozliczenia.

Kreatory
Narzędzie pozwala wprowadzać za pomocą jednego okna dane do wielu miejsc w systemie bez konieczności przechodzenia między zakładkami czy modułami programu. Funkcjonalność ta związuje w jeden formularz np. kampanie, projekty oraz korespondencję seryjną. W module CRM kreatory dostępne są zarówno na poziomie listy jak i formularza projektów.

Raporty
Otrzymujesz dostęp do gotowych wzorców raportów. Łatwo wyeksportujesz dane do arkusza z dowolnego miejsca w systemie. Posiadasz pełną dowolność w tworzeniu analiz w oparciu o informacje zawarte we wszystkich modułach enova365.

enova365 WORKFLOW

Dzięki systemowi masz pewność, że zadania trafią do odpowiednich osób. Będąc częścią zintegrowanego systemu gwarantuje zarządzanie procesowe w całej aplikacji

Automatyzacja procesów
W Workflow enova365 w łatwy sposób zdefiniujesz procesy, w których dokumenty, informacje lub zadania są przekazywane od jednego uczestnika do następnego. Interfejs i nawigacja systemu sprawia, że czynności te są szybkie i klarowne. Dzięki Procesom skutecznie zautomatyzujesz także zastosowanie procedur zarządczych w codziennych czynnościach. Ponieważ Workflow jest integralnym modułem wielofunkcyjnego systemu faktycznie wpływa na usprawnienie pracy całej firmy.

Harmonogram zadań
Odpowiednio skonfigurowany system dopilnuje, by zadania rozpoczęły się zgodnie z planem, np. przypominając dłużnikowi o zaległych płatnościach, importując kursy walut czy generując specyfikację projektu dostarczając ją klientowi wraz fakturą.

Obieg dokumentów
Automatyzacja przepływu dokumentów pomiędzy działami i pracownikami przyspiesza zarządzanie, a także umożliwia bieżącą, sprawną akceptację i kontrolę terminowości i realizacji zadań.

Nowy pracownik
Wprowadzenie nowego pracownika do kadr powoduje uruchomienie procesu, który tworzy zadanie dla osoby odpowiedzialnej za tworzenie kont firmowych dla nowo przyjętych pracowników. Nowy pracownik nie musi znać wszystkich procedur organizacyjnych obowiązujących w firmie.

enova365 BUSINESS INTELLIGENCE

Z systemem enova365 Business Intelligence nie musisz być analitykiem, aby sprawnie i skutecznie organizować wykresy, tabele i zestawienia danych. Z enova365 zrobisz to kilkoma kliknięciami

Domena
System umożliwia stworzenie dowolnej dziedziny analitycznej bez konieczności zaawansowanej znajomości języka zapytań do zarządzania bazami danych.
W zależności od posiadanej licencji użytkownik może analizować dane pochodzące ze wszystkich obszarów działalności przedsiębiorstwa lub z wybranych obszarów (np. obszar finansowy czy kadrowo-płacowy).

Wskaźnik
Przedsiębiorstwo, opracowując strategię kontrolingu obszarów swojej działalności, powinno zdefiniować wskaźniki, zarówno finansowe, jak i poza finansowe.
BI w enova365 dostarcza pakiet takich wskaźników z różnych obszarów systemu ERP. Dodatkowo w prostym edytorze operator posiadający stosowne uprawnienia może samodzielnie utworzyć potrzebny dla niego wskaźnik.

Bannery list i formularzy
Dostęp do wskaźników - domyślnych lub zdefiniowanych przez Ciebie - uzyskasz na każdym etapie pracy - na listach oraz zakładkach formularzy. Wiedza, którą dostarczają dostępna jest dokładnie w miejscu pracy operatora i umożliwia mu skuteczne podejmowanie decyzji w ramach realizowanych procesów biznesowych.

Współpraca z narzędziami zewnętrznym
Narzędzia BI zintegrujesz z dowolnym, zewnętrznym narzędziem do wizualizacji danych; co pozwoli na przykład na zaczytanie domeny do zewnętrznych źródeł i stworzenie czytelnych wizualizacji (w tym wskaźniki, tabele itd.).

 

 

MASZ PYTANIA? Nasi specjaliści pomogą Ci skompletować moduły dostępne w każdym obszarze enovy365
ZADZWOŃ lub NAPISZ: 22 460 5 490, enova@auratech.pl