Black Friday, Cyber Monday, Giving Tuesday, Mikołajki - koniec roku to czas nieustannych promocji, zniżek i rozdawania prezentów. Także w AuraTech. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

 

Aplikacja Ramzes

-35%

Nie pracowałeś dotąd na Aplikacji Ramzes a może chcesz dokupić nowy moduł? Teraz oszczędzisz 35% na zakupie licencji. 

Przypomnijmy, że zakup obejmuje dożywotnią licencję, Pakiet Porad Serwisowych, darmowe modyfikacje do końca 2021 roku oraz punkty w Systemie Lojalnościowym.

O programie

Ramzes-SaldeoSMART

za 1 zł

Używasz Aplikacji Ramzes i planujesz wdrożenie SaldeoSMART. Teraz za licencję na automatyczny integrator łączący oba programy zapłacisz jedynie 1 zł netto.

Więcej o SaldeoSMART

SaldeoSMART

+ 500

Planujesz wdrożenie Odczytu dokumentów SaldeoSMART? Teraz na start otrzymasz 500 dodatkowych kredytów.

Pamiętaj, że niewykorzystane środki przechodzą na kolejny miesiąc. Dodatkowo otrzymasz 3 miesiące pełnego wsparcia serwisowego. Koszt wdrożenia w tej ofercie to 490 zł netto.

WIĘCEJ O SALDEOSMART

wszystkie szkolenia

-40%

Rozpoczynasz pracę na którymś z naszych rozwiązań? A może potrzebujesz uzupełnić swoją wiedzę? Zamów szkolenie i skorzystaj z 40% zniżki.

Na skorzystanie z zamówionej usługi masz czas do czerwca 2021 r.

enova365 na start

500 zł

Chcesz wymienić obecnie wykorzystywany system na enova365? Może zachęci Cię darmowy pakiet usług o wartości 500 zł netto?

Zamów licencję w promocji, podpisz w ciągu miesiąca umowę wdrożeniową lub serwisową i korzystaj z naszych usług za darmo. Masz na to czas do końca czerwca 2021.

WIĘCEJ O enova365

Pakiety Porad

+ 50%

Często korzystasz z wsparcia technicznego? Wykorzystujesz wszystkie darmowe pakiety otrzymane z e-Modyfikacjami? Zamów dodatkowe Pakiety Porad Serwisowych. Teraz otrzymasz 50% środków więcej.

Pamiętaj, Pakiety Porad Serwisowych są ważne bezterminowo.

Promocja trwa o 27.11.2020 do 23.12.2020 r.
Prosimy pamiętać, że powyższe promocje nie łączą się z innymi akcjami rabatowymi.
Warunkiem skorzystania z promocji jest złożenie zamówienia w czasie jej obowiązywania oraz podanie w zamówieniu kodu promocyjnego:
AT20-GvT-0621x.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
Zadzwoń: 22 460 5 490

Więcej o Giving Time 2020

Napisz, którą promocją jesteś zainteresowany, a to my oddzownimy do Ciebie