Grudzień to piękny, świąteczny czas; czas rozdawania prezentów. Zapraszamy do skorzystania ze zniżek przygotowanych na ten świąteczny czas. Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie.

Zintegruj Aplikację Ramzes 30% taniej

od 3 do 23 grudnia

Aby zapewnić naszym klientom szybsze wprowadzanie dokumentów do księgowości w Aplikacji Ramzes, opracowaliśmy szereg integracji z systemami zewnętrznymi.

Obejmują one głównie popularne systemy sprzedażowe, takie jak Subiekt, enova365, WF-Mag, Sage, czy Comarch. Uruchomienie integracji pozwala wykluczyć ręczne, pojedyncze wpisywanie faktur, a tym samym znacznie skrócić proces księgowania.

Integrację uruchamia się raz, dla całej Aplikacji Ramzes, co oznacza, że działa dla wszystkich podatników prowadzonych w systemie.

Ramzes - SadeoSMART za 1 zł dla naszych klientów

od 3 do 23 grudnia

Od kilku lat wdrażamy naszym klientom system SaldeoSMART - służący między innymi do automatycznego odczytywania danych z faktur. To kolejny sposób na szybkie wprowadzenie dokumentów do księgowości. SaldeoSMART wykorzystuje niezwykle skuteczny system OCR (Optical Character Recognition), aby przetworzyć faktury w formie graficznej na dane możliwe do zaimportowania do księgowości.

W przypadku Aplikacji Ramzes import dokumentów odbywa się po przez specjalny - opracowany przez nas integrator - czyniący pracę na SaldeoSMART jeszcze szybszą i sprawniejszą.

Zamów u nas wdrożenie systemu SaldeoSMART do 23 grudnia, a integrator otrzymasz za 1 zł. Warto skorzystać!

Podwójna siła Pakietu START w umowie serwisowej

od 6 do 23 grudnia

Często korzystasz z porad technicznych i kontaktujesz się z naszym serwisem? Polecamy umowę serwisową i specjalną ofertę na Pakiet START. Tylko w grudniu zawrzesz umowę na rok, w ramach której podwoimy Ci miesięczny pakiet minut. Tym samym za 130 zł netto otrzymasz 120 minut do wykorzystania na miesiąc.

50% zniżki na kolejny moduł Aplikacji Ramzes

od 6 do 23 grudnia

Korzystasz z Aplikacji Ramzes i chciałbyś dokupić kolejny moduł? A może korzystałeś jakiś czas temu i chciałbyś do nas wrócić? Zrób to w grudniu, a otrzymasz aż 50% zniżki!

Oferta dotyczy wyłącznie nowych modułów, a zakup objęty jest wszystkimi należnymi świadczeniami w ramach okresu ochronnego.

Przykład? Za programy dla jednej firmy zapłacisz:
Ramzes - PKPiR: 122,5 zł netto
Ramzes - Księgi Handlowe: 549,5 zł netto
Ramzes - Płace: 772,5 zł netto
Ramzes - Sprzedaż: 59,5 zł netto

Przypomnijmy, że zakup obejmuje dożywotnią licencję, Pakiet Porad Serwisowych, darmowe modyfikacje do końca 2020 roku oraz punkty w Systemie Lojalnościowym.

30% zniżki na Aplikację dla nowych klientów

od 6 do 23 grudnia

Nie pracowałeś dotąd na Aplikacji Ramzes? Grudzień to idealny moment! Zachowując wszystkie przywieje okresu ochronnego otrzymasz 30% zniżki za zakup programów.

Przykład? Za programy dla jednej firmy zapłacisz:
Ramzes - PKPiR: 171,5 zł netto
Ramzes - Księgi Handlowe: 769,30 zł netto
Ramzes - Płace: 1 333,5 zł netto
Ramzes - Sprzedaż: 83,3 zł netto.

Przypomnijmy, że zakup obejmuje dożywotnią licencję, Pakiet Porad Serwisowych, darmowe modyfikacje do końca 2020 roku oraz punkty w Systemie Lojalnościowym.

Prosimy pamiętać, że powyższe promocje nie łączą się z innymi akcjami rabatowymi.
Warunkiem skorzystania z promocji jest złożenie zamówienia w czasie jej obowiązywania.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
Zadzwoń: 22 460 5 490