Import faktur z modułów sprzedażowych Aplikacji Ramzes do księgowości

Jeżeli klient biura rachunkowego korzysta ze Sprzedaży lub Magazynu w Aplikacji Ramzes, biuro rachunkowe może otrzymywać od niego plik z fakturami i w prosty sposób importować go do księgowości. Służy do tego bezpłatny "import z filii z programów sprzedażowych Aplikacji Ramzes". Dodatkowo biuro może skorzystać z płatnej funkcji pobrania faktur wyłącznie do rejestrów VAT z pominięciem podatkowej książki przychodów i rozchodów.

 

ILE TO KOSZTUJE?

Klienci biura nabywają Sprzedaż za 50 zł (Standard, dla jednego zakładu i 1 operatora), Magazyn i wyższe wersje systemów objęte są 50% zniżką.

Import danych z modułów Aplikacji Ramzes jest bezpłatny. Cena funkcji pobierania faktur z wyłączeniem pkpir zależy od liczby nabywanych integracji.

JAK ZAMÓWIĆ PROGRAM DO FAKTUR?

W celu zamówienia licencji w cenie specjalnej, należy na w uwagach zamówienia podać pełne dane biura rachunkowego, które korzysta z naszej księgowości.

ZAMÓW PROGRAM         ZOBACZ DEMO

 

Zobacz funkcję importu z filii

Import pliku "xml - ramzes" utworzonego w zewnętrznych systemach sprzedażowych

Systemy księgowe Aplikacji Ramzes są przystosowane do pobierania faktur w formacie xml o ustalonej przez nas strukturze. Jeżeli system sprzedażowy dostosuje eksport danych do tego formatu, biuro może pobierać te dane bez żadnych dodatkowych opłat.

Struktura wspomnianego pliku jest dostępna na życzenie w dziale handlowym i serwisie. Zainteresowanych prosimy o kontakt: handel@auratech.pl, serwis@auratech.pl.

Sposób pobierania danych z pliku xml, poprzez "import danych z filii" prezentowany jest filmie powyżej.

Wykorzystanie SaldeoSMART

SaldeoSMART to innowacyjne rozwiązanie, wykorzystujące technologię OCR. Obejmuje odczyt dokumentów - wyręczający księgowych we wpisywaniu faktur, elektroniczny obieg dokumentów oraz moduł dedykowany dla klientów biura.

 

Praca biura rachunkowego na SaldeoSMART

Jeżeli biuro rachunkowe korzysta z odczytu dokumentów w SaldeoSMART, wszystkie faktury importuje do księgowości w Aplikacji Ramzes (i do wielu innych systemów księgowych, w tym enova365, Optima, Symfonia, Rachmistrz).
Cena systemu zależy od jego wersji i rodzaju integracji.

Praca klienta biura rachunkowego na SaldeoSMART

Jednym z modułów SaldeoSMART jest „komunikacja z klientem”, które biuro rachunkowe może nabyć dla swoich klientów. Jest to system dostępny online, w którym klienta biura wystawia faktury, importowane następnie przez biuro do księgowości. Także w tym wypadku obsługiwane są różne systemy księgowe. „Komunikację z klientem” nabywa biuro rachunkowe; koszt pakietu do 10 kont klienckich to 89 zł netto miesięcznie. Koszt integracji z systemem księgowym zależy od jego rodzaju (Jeżeli biuro korzysta z SaldeoSMART dodatkowa integracja nie jest konieczna).

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SALDEOSMART

Zobacz, jak działa SaldeoSMART

 Zobacz Komunikację z klientem

Import pliku JPK_VAT z systemów sprzedażowych do księgowości w Aplikacji Ramzes

Klienci biura rachunkowego korzystający z systemów sprzedażowych innych niż moduły Aplikacji Ramzes mogą dostarczyć do biura rachunkowego plik JPK_VAT.  Biuro rachunkowe łączy plik JKP_VAT uzyskany od klienta, z plikiem JPK_VAT wykonanym w księgowości i wysyła do ministerstwa.

Należy jednak pamiętać, że ta operacja nie pozostawi śladu w systemie księgowym w postaci zapisów; służy ona wyłączanie powstaniu zbiorczego pliku JPK_VAT. 

 

ILE TO KOSZTUJE?

Import pliku JPK_VAT i łączenie z plikiem generowanym w Aplikacji jest nieodpłatne.

 

Zobacz, jak połączyć pliki JPK_VAT

Integracja Aplikacji Ramzes z zewnętrznymi systemami sprzedażowymi

Na życzenie klientów opracowaliśmy zestaw integracji importujących faktury z najpowszechniejszych systemów sprzedażowych, które rozszerzają funkcjonalność księgowości Aplikacji Ramzes. Import obejmuje systemy sprzedażowe enova365 (Soneta), Insert, Sage, Comarch, Wa-Pro itd.

Są to integracje płatne jednorazowo, uruchamiające integracje we wszystkich podmiotach prowadzonych w Aplikacji Ramzes. Integrator można połączyć z dodatkowo płatną funkcją importu faktur wyłącznie do rejestrów VAT (z pominięciem podatkowej książki przychodów i rozchodów).

Jeżeli nie znajdą Państwo interesującego Państwa wśród gotowych integracji, prosimy o kontakt z działem technicznym (serwis@auratech.pl), w celu sprawdzenia możliwości zaimportowania plików generowanych z systemów sprzedażowych Państwa klientów.

ZOBACZ LISTĘ INTEGRACJI                  ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Zobacz wykorzystanie integracji

 

 

ODWIEDŹ NASZĄ CZYTELNIĘ.

Zapraszamy do lektury pozostałych tekstów

CZYTAJ DALEJ