Pracujesz zdalnie? A może uważasz, że to trudne lub nieefektywne?

Weź udział w darmowym webinarze i dowiedz się jak zorganizować pracę zdalną dobrze i szybko, bez ponoszenia dużych nakładów finansowych.

Zasady udziału

Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny; konieczna jest natomiast rejestracja, która trwa do 2 kwietnia lub wyczerpania miejsc. Spotkanie będzie nagrywane; otrzymacie Państwo link do jego zapisu.

Wymagania techniczne

Szkolenie odbędzie się online, a zatem do jego obejrzenia będą Państwu potrzebne głośniki lub słuchawki i oczywiście dostęp do Internetu. Zalecane jest korzystanie przeglądarki Mozilla Firefox bądź Chrom w najnowszych wersjach.

Certyfikat

Istnieje także możliwość otrzymania imiennego certyfikatu potwierdzającego udział w szkoleniu; zainteresowanych prosimy o wskazanie tego faktu w formularzu rejestracyjnym.

O CZYM BĘDZIEMY MÓWIĆ?

 1. Jak utrzymać efektywność w pracy na odległość?
  Jak przeorganizować swoją pracę jako menedżera?

  Komunikacja z zespołem - Monitoring zadań - Praca z dokumentami - Radzenie sobie z frustracją i stresem

 2. Narzędzia wspierające – jak wybrać wsparcie techniczne?

  Komunikacja z zespołem - Webinary i konferencje, szkolenia on-line - Zarządzanie zadaniami - Wsparcie sprzedaży - Praca kreatywna - Wsparcie w koncentracji - Zarządzanie stresem - Gadżety do pracy zdalnej

 3. Co jeszcze może się przydać? Inne narzędzia menedżerskie do wykorzystania zdalnie

  Dopasowanie stylu zarządzania do sytuacji - Monitoring siły i odporności w zespole - Assessment pracy zdalnej - Szkolenia on-line z kompetencji zarządczych - Konsultacje zespołowe i indywidualne - Program efektywności pracy grupowej lub indywidualnej - BIZTOK

WYKŁADOWCY

Szkolenie poprowadzą doświadczone trenerki z firmy szkoleniowej 4 BUSINESS & PEOPLE

KATARZYNA LORENC

Z wykształcenia ekonomista o specjalizacji strategia przedsiębiorczości i polityka gospodarcza. Prezes Lu-Bi oraz 4 Business & People Sp. gdzie nadzoruje projekty badawcze, zmian kultury organizacyjnej oraz postaw i wzrostu wyników sprzedażowych. W swojej pracy wykorzystuje wieloletnie doświadczenie z zakresu badań organizacyjnych, myślenia systemowego, zarządzania projektami. Posiada ponad 17-letnie doświadczenie pracy w konsultingu, szkoleniach i coachingu. Jest koordynatorem projektów nastawionych na wzrost efektywności pracy dla korporacji polskich i międzynarodowych oraz konsultantem projektów przekształceń organizacyjnych i zmiany postaw.
Wyróżniona 5 miejscem w rankingu wschodzących gwiazd biznesu Gazety Prawnej. Wiceprzewodnicząca Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy oraz członkini Konwentu Business Centre Club. Przewodnicząca Grupy HR Loży Warszawskiej BCC oraz Ekspert BCC ds. rynku pracy oraz zarządzania i efektywności pracy. Inicjatorka, pomysłodawczyni oraz Przewodnicząca. Kapituły ogólnopolskiego Konkursu „Pracownik Roku”. Usługi biznesowe stworzone przez Katarzynę zostały 11-krotnie nagrodzone Medalami Europejskimi.

DOROTA WANDAS

Posiada ponad 10 lat doświadczenia biznesowego we wspieraniu rozwoju pracowników oraz zarządzaniu i budowaniu zespołów sprzedażowych. Budowała zespoły sprzedażowe, szkoliła i wdrażałam standardy obsługi klienta w strukturach rozproszonych. Jest praktykiem zarządzania. Obecnie pełni rolę Dyrektora Realizacji Projektów Rozwojowych. Dorota jest współautorką Programu Rozwojowego dla menadżerów DEEDUCLICOO, czuwa nad uzupełnianiem go o najnowsze treści, badania oraz narzędzia podnoszące skuteczność menadżerską. Nieustanna poszukiwaczka rozwiązań gwarantujących wdrażanie. Jej pasją jest tworzenie i prowadzenie szkoleń menadżerskich. Rocznie na Sali szkoleniowej spędza około 600 godzin. Pracuje jako coach i konsultant badań 360, MTQ48, ILM72. Lider merytoryczny Development Center oraz Assessment Center. Ukończyła studia na kierunku zarządzania zasobami ludzkimi. Pasjonatka Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, obecne w trakcie certyfikacji tej metody.

4 BUSINESS & PEOPLE

Odważnie tworzy i dopasowuje rozwiązania do ludzi dbając o zaufanie i bezpieczeństwo, aby uwalniać potencjał biznesu.

W ten sposób od 2006 roku łączy potrzeby biznesu i ludzi, wyników oraz satysfakcji osobistej. Wspiera efektywną edukację menedżerską, diagnozę talentów oraz skuteczną organizację pracy. Kluczowe usługi to: DeEduCliCoo, Personal Efficiency Program PEP, wsparcie w zmianach organizacyjnych oraz diagnoza i rozwój talentów organizacyjnych. DeEduCliCoo to krótkie, esencjonalne szkolenia, dzięki którym neuronauka i praktyczne umiejętności znajdują zastosowanie w rozwoju własnym i pracowników, budowaniu klimatu pracy i współpracy. PEP to nauka nawyków i tworzenia indywidualnego systemu pracy, który pozwala oszczędzić 30 dni w roku. Wysoką jakość usług potwierdza przyznany firmie certyfikat SUS 2.0. oraz kilkanaście medali europejskich.

Dane kontaktowe: tel.: 690 893 619, 690 894 318, e-mail: 4bp@4bp.com.pl, www.4bp.com.pl

JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Wypełnij formularz rejestracyjny

Pamiętaj, że na Twoje zgłoszenie czekamy do 2 kwietnia, o ile wcześniej nie wyczerpie się pula miejsc.

Odbierz potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia oraz link do pokoju konferencyjnego. Otrzymasz go ponownie godzinę przed konferencją.

3 kwietnia o godzinie 13.00 weź udział w webinarium. Połącz się z pokojem konferencyjnym, korzystając z indywidualnego linku otrzymanego e-mailem.

 

Zainteresowany? Zgłoś swój udział.

ZAPISZ MNIE