Od 1 października br. wejdzie w życie nowy plik JPK_VAT. Będzie on zawierał nowe dane, m.in. numer grupy towarowej (GTU). Wprowadzenie zmian wymaga dostosowania do nich systemów informatycznych.

Zapraszamy na webinar poświęcony obsłudze nowego pliku JPK_VAT w Aplikacji Ramzes

CO, GDZIE, KIEDY
Webinar odbędzie się w środę, 30 września od godzinie 11.00 i potrwa około 1,5 godziny. Dostęp do spotkania odbędzie się poprzez indywidualny link, którzy otrzymacie Państwo po rejestracji i uiszczeniu opłaty.

Webinar będzie rejestrowany; otrzymacie Państwo dostęp do nagrania.

 

PROWADZĄCY SZKOLENIE

BOGUSŁAW HUTNICZAK

Webinar poprowadzi doskonale znany naszym klientom, doświadczony serwisant systemów finansowo-księgowych. Pan Bogusław Hutniczak łączy ogromną wiedzę księgową z doskonałą znajomością Aplikacji Ramzes, co gwarantuje wysoki poziom merytoryczny spotkania.

REGULAMIN

  1. Organizatorem szkolenia online (dalej: Webinar) jest AURA Technologies Sp. z o.o. o NIP: 527-10-30-866 z siedzibą w Warszawie, przy ul. Fasolowej 31A.
  2. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji poprzez dedykowany formularz >>> najpóźniej do dnia 28 września oraz uiszczenie opłaty w wysokości 70 zł netto (na podstawie pro formy) lub wykorzystanie środków z Pakietów Porad Serwisowych w wymiarze 15 minut.
  3. Dostęp do Webinaru odbywa się poprzez indywidualny link dostarczony na adres e-mailowy uczestnika podany podczas rejestracji, wysyłany klientowi po spełnieniu warunków udziału w Webinarze.
  4. Do udziału w Webinarze koniecznie jest posiadanie komputera z dostępem do Internetu i podłączonymi głośnikami/słuchawkami; szczegółowe wymogi techniczne opisane są na stronie: www.auratech.pl/webinar-jak-sie-przygotowac/ .
  5. Rejestracja na Webinar jest równoznaczna z akceptacją niniejszego regulaminu.
  6. Ewentualną rezygnację z uczestnictwa należy zgłosić do 28 września, co gwarantuje zwrot pobranych środków.

 

 

Zainteresowany? Zgłoś swój udział.

ZAPISZ MNIE

 

JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Wypełnij formularz rejestracyjny

Pamiętaj, że na Twoje zgłoszenie czekamy do 28 września, o ile wcześniej nie wyczerpie się pula miejsc.

Odbierz potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia oraz link do pokoju konferencyjnego. Otrzymasz go ponownie godzinę przed konferencją.

30 września o godzinie 11.00 weź udział w webinarium. Połącz się z pokojem konferencyjnym, korzystając z indywidualnego linku otrzymanego e-mailem.