Aura Technologies Sp. z o.o.

POZNAJ system enova365 KADRY PŁACE

wybór tysięcy kadrowych

JAKA JEST enova365 KADRY PŁACE?

enova365 Kadry Płace

ZAWSZE ZGODNA Z PRAWEM

Specjaliści tworzący system enova365 czuwają nad terminowym modyfikowaniem systemu adaptując go do zmieniającego się prawa. Jest to szczególnie cenne w przypadku systemu kadrowo-płacowego, z uwagi na częste i szerokie zmiany w naszym prawodawstwie rzutujące na naliczanie płac i rozliczanie pracowników.

enova365 Kadry Płace - wszechstronny i uniwersalny

WSZECHSTRONNA

Szeroki zakres funkcjonalny enova365 umożliwia naliczanie płac nawet w skomplikowanych, liczących kilka tysięcy pracowników, strukturach organizacyjnych (w tym matrycowych) obejmujących proces: rekrutacja - zatrudnienie pracownika - ewidencja czasu pracy - aktualizacja danych płacowych i kadrowych - naliczanie płac - deklaracje ZUS. System enova365 obsługuje także specyficzne formy zatrudnienia jak pracownicy zatrudnieni na uczelniach, w prokuraturze, czy oddelegowani do pracy za granicą.

enova365 Kadry Płace

MOBILNA I NOWOCZESNA

enova365 doskonale wykorzystuje zdobycze nowoczesnej technologii; zależnie od wybranej licencji na systemie można pracować w sieci lokalnej bądź w chmurze (publicznej lub prywatnej) - także na smartfonach. Specjalne dodatki (m.in. enova365 Pulpit Pracownika) umożliwiają zdalny dostęp pracowników, a także szybki obieg dokumentów.

enova365 Kadry Płace - system skalowalny do Twoich potrzeb

SKALOWALNY DO TWOICH POTRZEB

system enova365 Kadry Płace, jaki i pozostałe moduły stanowiące zintegrowany system ERP, można z łatwością dostosować do potrzeb i indywidualnych preferencji firmy i użytkowników. Personalizacja programu dotyczy zarówno jego wyglądu (menu, układ okien/zakładek itd.) jaki i funkcjonalności, którą można poszerzać zależnie od potrzeb działu kadr i płac. Dzięki szerokiej gamie dodatków, funkcjonalność systemu rośnie adekwatnie do wielkości i wymogów przedsiębiorstwa.

 

CHCESZ POZNAĆ POZOSTAŁE MODUŁY enova365?

Zapytaj nas o szczegóły

ZOBACZ WIĘCEJ

 

 

O nas

Zastanawiasz się kim jesteśmy?

AURA Technologies Sp. z o.o. ma ponaddwudziestoletnie doświadczenie w branży IT. Od dwóch dekad dostarczamy innowacyjne rozwiązania informatyczne, usprawniające procesy zewnętrzne i wewnętrzne w firmach różnych branż, reprezentujących zarówno mikro, jaki małe i średnie przedsiębiorstwa. Sami jesteśmy na tyle niedużą firmą, że panująca wewnątrz przyjacielska atmosfera, przenosi się na (długofalowe) relacje z klientami. Jednocześnie długoletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku sprawia, że jesteśmy godni zaufania.

20
LAT NA RYNKU
22TYS.
WDROŻEŃ
90%
USŁUG SERWISOWYCH OCENIONYCH POZYTYWNIE
4.6
OCENA WSPARCIA TECHNICZNEGO (W SKALI 1-5)