REKOMENDACJE NASZYCH KLIENTÓW

Vladyslav Poliakov / Rezult-PL Sp. z o.o.

Jesteśmy ukraińską firmą zajmującą się pełną obróbką drewna. Produkujemy wszystkie rodzaje wyrobów z drewna: drewno konstrukcyjne BSH/KVH, belki klejone, CLT, pellet, MDF, parkiet i laminat, elementy meblowe, płyty meblowe, drzwi itp.

Po dogłębnej analizie naszych potrzeb firma Aura Technologies została przez nas wybrana do wdrożenia systemu ERP jakim jest enova365, moduł Handel.

Naszym głównym założeniem było wprowadzenie elastycznego systemu, który obejmie swym zasięgiem kilka działów w firmie oraz umożliwi nam nie tylko wsparcie produkcji i sprzedaży, a także pozwoli na stałe monitorowanie stanów magazynowych jak również sprawne zarządzanie i obsługę kontrahentów.

Wdrożenie systemu enova365 znacznie usprawniło zarządzanie kluczowymi obszarami firmy: handlu i zarządzaniem gospodarką magazynową. Mamy pewność, że dane naszych klientów są w zamkniętym, bezpiecznym obiegu, a wizerunek i prestiż naszej firmy wzrasta dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego systemu jakim jest enova365.

Dodatkowo niezwykle cenimy sobie zaangażowanie zespołu wdrażającego z Aura Technologies, ich profesjonalizm, doświadczenie i gotowość do działań.

Zobacz załącznik

Katrzyna Kędzia / Oleochemia Sp. z o.o.

Niniejszym rekomendujemy firmę AURA Technologies Sp. z o.o. jako partnera wdrożeniowego systemu ERP enova365. Nasza firma produkcyjna Oleochemia miała przyjemność współpracować z firmą AURA Technologies przy wdrożeniu modułów księgowych, kadrowo-płacowych oraz modułu Handel.

AURA Technologies wykazała się profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz doskonałą znajomością systemu enova365. Proces wdrożenia odbył się zgodnie z harmonogramem i bez zbędnych zakłóceń. Dzięki ich pomocy, udało się dostosować system ERP enova365 do naszych indywidualnych potrzeb biznesowych.

Najważniejsze cechy, które chcielibyśmy podkreślić w odniesieniu do współpracy z AURA Technologies, to:

  1. Kompetencje - zespół AURA Technologies wykazał się doskonałą wiedzą i umiejętnościami z zakresu systemu enova365. Byli w stanie dostosować system do naszych wymagań i zapewnić nam pełne wsparcie na każdym etapie procesu wdrożenia.
  2. Terminowość - AURA Technologies dostarczyła nam dokładne terminy realizacji projektu i dotrzymała ich. Dzięki temu mogliśmy planować nasze działania zgodnie z harmonogramem.
  3.  Profesjonalizm - zespół AURA Technologies zawsze działał profesjonalnie. Proces wdrożenia przebiegł bezproblemowo, a szkolenie, które otrzymaliśmy od AURA Technologies, pomogło naszym pracownikom w pełnym zrozumieniu i efektywnym wykorzystywaniu systemu. Dzięki temu udało nam się zminimalizować zakłócenia w naszej codziennej pracy i szybko osiągnąć pełną produktywność.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy z firmą AURA Technologies i polecamy ich jako wiarygodnego partnera wdrożeniowego systemu ERP enova365.

Zobacz załącznik
Polecam usługi i programy dla firm oferowane przez AuraTech

Wioletta Łapa / Biuro Rachunkowe Wioletta Łapa

Z firmą AURA Technologies (wcześniej Ramzes) jestem związana od wielu lat. Początkowo pracowałam na programie Ramzes w wersji stacjonarnej, od kilku miesięcy na wersji onlinowej. 

Zawszę mogę liczyć na szybką i fachową pomoc techniczną. Program spełnia moje oczekiwania, zawsze zgodny z przepisami prawa, posiada integracje, dzięki którym część prac mogę zautomatyzować. Również kontakt z działem handlowym jest bez zarzutu. Pracownicy firmy AuraTech chętnie rozwiązują wszelkie problemy i niejasności, które pojawiają się niezwykle rzadko.

 

 

Zobacz załącznik
Polecam usługi i programy dla firm oferowane przez AuraTech

Krystyna Wielento / VIKI Sp. z o.o.

Współpraca z firmą AURA Technologies prowadzona jest od wielu lat w sposób wzorowy. Nie bez powodu na dostawcę rozwiązań informatycznych wybraliśmy właśnie AURA Technologies, gdyż pragniemy wspierać firmę z polskim kapitałem, która poprzez swoje bogate doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku jest z pewnością godna zaufania.

Wysoka kultura osobista, doświadczenie i zaangażowanie ze strony pracowników AURA Technologies, a w szczególności pracowników z Działu Obsługi Klienta są dla nas niezwykle ważne z uwagi na fakt, że jako Biuro Rachunkowe w swojej pracy kierujemy się podobnymi wartościami. Dla nas, podobnie jak dla AURA Technologies to Klient jest najważniejszy, a jego potrzeby wyznaczają nam każdego dnia kierunek w działaniach.

Zobacz załącznik
Polecam usługi i programy dla firm oferowane przez AuraTech

Katarzyna Dmuchowska / księgowy | Usługi Księgowe Katarzyna Dmuchowska

Programy Aplikacji Ramzes oferowane przez Aura Technologies to sprawdzone systemy ułatwiające pracę biur księgowych i doradców podatkowych na każdym etapie pracy. Podkreślić należy dostosowanie do bieżących przepisów prawnych, przez co są zgodne z ich aktualnym stanem. Bardzo istotne to jest w obsłudze naszych klientów. Należy wspomnieć o elastyczności programów, tak aby każdy użytkujący mógł dostosować je do siebie. Obsługa programów jest intuicyjna, a bogata funkcjonalność umożliwia dostosowanie programów do swoich potrzeb. 

AuraTech dba o swoich klientów, czego dowodem są:

darmowe webinaria poświęcone nowej lub ważnej funkcjonalności zastosowanej w Aplikacji, a także System Lojalnościowy pozwalający skorzystać z kuponów rabatowych na produkty czy inne upominki.

AuraTech to także pracownicy, gdzie wyróżnić pragniemy Panią Izę Kita za jej zaangażowanie i chęć niesienia pomocy na każdym etapie.

Zobacz załącznik
Polecam usługi i programy dla firm oferowane przez AuraTech

Iwona Majewska / księgowy | Usługi Księgowe Iwona Majewska

Współpracę z firmą Aura Technologies Sp. z o.o. rozpoczęliśmy blisko 20 lat temu. Wtedy jeszcze pod inną nazwą. Dzisiaj - z pełną odpowiedzialnością możemy polecić proponowane oprogramowanie Aplikacji Ramzes w szczególności Biurom Rachunkowym poszukującym dobrych i niedrogich rozwiązań. Programy są łatwe w obsłudze, a zmiany prawne modyfikowane na czas. Dodatkową zaletą jest możliwość korzystania z pomocy serwisu technicznego.

Warto podkreślić zaangażowanie w pracę, profesjonalizm oraz chęć niesienia pomocy przez Panią Izabelę Kita. To osoba zawsze służąca pomocą, uśmiechnięta i życzliwa. Życzymy więcej takich pracowników.

 

 

Zobacz załącznik
Polecam usługi i programy dla firm oferowane przez AuraTech

Jacek Karwacki / księgowy | P.P.H.U. „ZYG-POL" Zygmunt Puternicki

Wprowadzenie zmian pakietem mobilności dla kierowców z dniem 02-02-2022 r. i nowymi zasadami wynagradzania firma nasza zmuszona była do zakupienia i wdrożenia nowego programu płacowo kadrowego enova 365.

Firma AURA Technologies Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie stanęła na wysokości zadania i przygotowała ofertę nowego programu placowo-kadrowego, który spełni oczekiwania nasze w zakresie prawidłowego naliczenia wynagrodzeń dla kierowców.

Pakiet wdrożeniowy programu enova365 został zaprezentowany przez pracownika firmy AURA Technologies Panią Weronikę Leszczyńską. Pani Weronika jest osobą doskonale zorganizowaną. Łatwo nawiązuje kontakty i posiada przyjazne usposobienie, co korzystnie wpływa na postrzeganie jej przez klienta. Jest skuteczna w działaniu, konkretna i rzeczowa. Potrafi szybko i precyzyjnie ocenić potrzeby klienta. Posiadanie takiego informatyka jest cenne dla każdego zespołu wdrażającego nowy produkt. Pani Weronika działa skutecznie, jednocześnie budząc sympatię klienta, których celem jest pozyskiwanie klientów i budowanie długotrwałych relacji.

Zobacz załącznik
Polecam usługi i programy dla firm oferowane przez AuraTech

Kamil Trzebiatowski / Prezes zarządu | Pharm Supply Sp. z o.o.

Z Firmą RAMZES Sp. z o.o. (obecnie Aura Technologies Sp. z o.o.) współpracujemy od ponad 20 lat do chwili obecnej.

Przez te wszystkie lata zapewnia nam bieżące wsparcie i pomaga wdrażać nowe rozwiązania. Od początku nasza firma pracuje z powodzeniem z Aplikacją Ramzes:

  • Ramzes Księgi Handlowe - prowadzimy pełną księgowość,
  • Ramzes Amortyzacja,
  • Ramzes Płace.

Programy bardzo przyjazne, intuicyjne i łatwe w obsłudze. Integracja poszczególnych modułów umożliwia automatyczne pobieranie danych z Płac, Amortyzacji oraz danych sprzedażowych również spoza Aplikacji Ramzes co pozwoliło nam bardzo usprawnić organizację i czas pracy. 

Ponadto 4 lata temu firma Aura Technologies wdrożyła w naszej firmie SaldeoSmart, oprogramowanie godne polecenia, jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy w tym programie, przyspiesza, ułatwia pracę m.in. poprzez możliwość importu dokumentów do ksiąg handlowych oraz pracy zdalnej. 

W trakcie naszej długoletniej współpracy mogliśmy niejednokrotnie przekonać się o solidności, niezawodności i zaangażowaniu. Cenimy sobie również wiedzę i doświadczenie pracowników firmy w zakresie wprowadzania nowych rozwiązań dostosowanych do naszych potrzeb. 

Pracownicy firmy Aura Technologies gwarantują wysoką kulturę współpracy, uczciwość i zaufanie. 

Z przekonaniem polecamy usługi świadczone przez firmę Aura Technologies Sp. z o.o. 

Zobacz załącznik
Polecam usługi i programy dla firm oferowane przez AuraTech

Anna Jasionowicz / Biuro Rachunkowe DOCHÓD

Biuro Rachunkowe DOCHÓD jest klientem AURA Technologies Sp. z o.o. od 2007 roku.

Już choćby nasz staż świadczy o tym, jak dobrze układa się współpraca z firmą.

Wysoce istotną dla nas kwestią jest szybkie reagowanie AURA Technologies Sp. z o.o. na zmiany w prawie i ich odzwierciedlenie w działaniu programów księgowych, z których korzystamy w naszej pracy.

Cenimy sobie również kontakt telefoniczny z przedstawicielami. Tempo i profesjonalizm w reagowaniu na nasze pytania, prośby, wyjaśnianie wątpliwości jest absolutnie satysfakcjonujące.

Jesteśmy zadowoleni zarówno z elastyczności w podejściu do naszych potrzeb w kwestii konfiguracji systemu księgowego, jak również fachowością i kompleksowym podejściem o oferowanych usług, gdyż korzystamy również ze zintegrowanego z Ramzesem SaldeoSMART.

W związku z powyższym kontynuujemy współpracę z AURA Technologies Sp. z o.o. jako współtwórcą sukcesów naszego biura i możemy polecić ich usługi oraz życzyć zachowania aktualnych wysokich standardów.

Zobacz załącznik
Polecam usługi i programy dla firm oferowane przez AuraTech

Jolanta Lewandowska / właścicielka Pracowni Usług Projektowych i Nadzoru Budowlanego

Jako wieloletni Wasz klient korzystający z programu Ramzes KPiR i od niedawna JPK Vat chciałabym uprzejmie podziękować za korzystanie z tych aplikacji ze szczególnym uwzględnieniem podziękowania dla Serwisu tj. możliwości korzystania z pomocy dla mnie jako "analfabety programowania".

Na tle innych programów "księgowych" i aplikacji JPK Vat jest nieskomplikowany i łatwy w obsłudze. Dla poprawności pracy w aplikacji JPK Vat nie chcąc popełnić błędu (wysyłka do Urzędu Skarbowego) korzystam z pomocy Pani Małgorzaty Minkowskiej, która okazała się osobą niezwykle znającą aplikację, bardzo pomocną i uprzejmą.

To moje spostrzeżenie pozwalam sobie zauważyć na podstawie tragicznej (moim zdaniem) rządowej aplikacji E-Mikrofirma JPK Vat, na której po prostu nie udawało się pracować, mimo licznych moich zgłoszeń do administratora aplikacji.

Zobacz załącznik
AuraTech - kompleksowe rozwiązania dla firm - polecam

Joanna Porowska / Skup i Sprzedaż odpadów i złomu

Jestem z programem od około 12 lat i jak widać dalej na nim działam. Zaczęło się poprzez PKPiR; było to wszystko bardzo czytelne, dlatego wprowadziłam kilka lat temu, chyba z 6, Magazyn później Kadry i Płace , e-Dokumenty.  Niestety powiększenie działalności zmusiło mnie do oddania dokumentów do księgowości, dlatego musiałam zrezygnować z PKPiR oraz Płac. Powiem szczerze, że brakuje mi tych programów. bo wszystko miałam pod ręką no ale niestety nie dałam rady. Pozostałam wierna Magazynowi . Nie wyobrażam sobie pracy bez tego programu. Chciałam podziękować Panu Sławomirowi Andrejukowi za wspaniale prowadzone usługi serwisowe. Bardzo miło wspominam Pana Bartka Żmudzińskiego i Pana Krzysztofa Wowera. Pani Emilia Jamroż to osoba wspaniale doradzająca klientom I zawsze służąca pomocą. Program jest bardzo czytelny i intuicyjny, łatwy w obsłudze. Magazyn sama za pośrednictwem dodatkowych usług płatnych dostosowywałam do swoich potrzeb i za pomocą serwisu udało się przystosować go na potrzeby złomu. 

AuraTech - kompleksowe rozwiązania dla firm - polecam

Bożena Dębska / właściciel Biura Usług Księgowych MEDEA

Współpracę z firmą RAMZES Sp. z o.o. (obecnie AURA Technologies Sp. z o.o.) rozpoczęliśmy blisko 20 lat temu. Jestem bardzo zadowolona zarówno z programów, jak i współpracy z pracownikami firmy. Tu szczególnie wymienię Panią Iwonę Piekut, Panią Justynę Patynowską, Panią Małgorzatę Minkowską – profesjonalizm, wiedza, cierpliwość i chęć niesienia pomocy. Bardzo, bardzo dziękuję za wsparcie.

Z punktu widzenia małych firm, RAMZES Sp. z o.o. (obecnie AURA Technologies Sp. z o.o.) oferuje konkurencyjne ceny dla swoich programów, programy są łatwe w obsłudze i przejrzyste instrukcje. Ważny dla mnie jest także fakt, że na czas wprowadzane są modyfikacje wynikające ze zmian prawnych, a w przypadku jakichkolwiek technicznych, czy też organizacyjnych problemów, zawsze mogę liczyć na szybkie i na wysokim poziomie wsparcie techniczne, bardzo miłą pomoc pracowników serwisu.

Zobacz załącznik
Polecam AuraTech do wdrożenia systemu do Odczytu faktur - SaldeoSMART

Zofia Czwarno / właściciel Czwarno s.c. Biuro Rachunkowe

SaldeoSMART spodobało nam się już po pierwszych dziesięciu minutach prezentacji, jaką prowadził w naszym biurze przedstawiciel firmy Ramzes (obecnie AURA Technologies Sp. z o.o.).
Co ważne, moi pracownicy zareagowali nawet bardziej entuzjastycznie niż ja, choć mogłoby się wydawać, że dość znaczne zmiany organizacyjne jakie niesie za sobą wdrożenie nowego systemu, powinny spowodować niechęć zespołu. Naszą uwagę przyciągnął oczywiście sprawny i skuteczny sposób odczytu danych z faktur jaki charakteryzuje SaldeoSMART. Nie mniejsze znaczenie miał też dla nas fakt elastyczności systemu, w sensie możliwości zastosowania różnych modelów pracy na jakie pozwala. Zależnie od typu klienta, którego obsługujemy możemy go bardziej lub mniej angażować w proces skanowania faktur; możemy przekazać mu dostęp do klienckiego panelu SaldeoSMART bądź zupełnie nie wtajemniczać w sposób działania systemu.
 

Kilka miesięcy pracy na SaldeoSMART, jakie za nami, potwierdziły słuszność naszej decyzji, czego dowodem jest zwiększenie początkowo założonej liczby faktur obsługiwanych w systemie do 2 000. Dzięki SaldeoSMART nie odczuwamy tak jak kiedyś obciążenia pracą na koniec miesiąca, kiedy spływają dokumenty od klientów, gdyż wprowadzenie dokumentów do Ramzes PKPiR znacznie się przyspieszyło. Sprawniej możemy także dotrzeć do poszukiwanej faktury i zobaczyć jej zawartość w samym programie księgowym.
 

Uważamy SaldeoSMART za godne polecenia, podobnie jak firmę Ramzes (obecnie AURA Technologies Sp. z o.o.), która ten system u nas wdrożyła.

Zobacz załącznik
Polecam AuraTech do wdrożenia kompleksowego systemu dla firm enova365

Anna Gowin / właściciel biura rachunkowego

Firma A&Ł Anna i Łukasz Gowin s.c. mają przyjemność rekomendować program kadrowo-płacowy enova365 wszystkim, którzy ceną profesjonalizm.

Program enova365 wdrożyła firma AURA Technologies Sp. z o.o., która zadbała o to, aby proces ten odbył się bardzo sprawnie. Było to możliwe dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników firmy i ich wiedzy. W przypadku problemów zawsze można liczyć na życzliwą i otwartą postawę pracowników, którzy zawsze posłużą pomocą i pomogą dopasować program do indywidualnych potrzeb.

Kilka miesięcy naszej pracy z programem enova365 potwierdziło słuszność tej decyzji. Czynności kadrowo-płacowe są wykonywane zdecydowanie szybciej i łatwiej.

Zobacz załącznik
AuraTech - dostawca kompleksowych programów dla firm

Karol Sentysz / właściciel Biura Rachunkowego OLSEN s.c.

Na podstawie moich doświadczeń, związanych z wprowadzeniem Aplikacji Ramzes w naszym biurze, jestem przekonany, że obsługę programu można opanować szybko, pod warunkiem że … nie zaczniemy czytać wszystkich instrukcji naraz. Z doświadczenia zalecam kolejność: najpierw instrukcję do Administratora, potem do PKPiR, a następnie reszta.

 

Program poleciłbym przede wszystkim tym, którzy lubią porządek na ekranie i jasne czyste wydruki. Classic miał wydruki kpir i rejestrów VAT na dużych płachtach (A3). Na początku pracy z Aplikacją sądziłem, że nie da się od tego odzwyczaić. Okazuje się że nowe wydruki , sporządzane na A4 są bardziej czytelne, przejrzyste, a przy tym sporządzane są dwa albo i trzy razy szybciej. Doskonałym rozwiązaniem jest automatyczne tworzenie Dowodów Wewnętrznych. Program jest też przy tym przyjemny pod względem graficznym. A dzięki zautomatyzowaniu zapisów jest szybki i wydajny. Sporym ułatwieniem jest także proces sporządzania i wysyłania e-deklaracji od razu z programu, czego nie było w programie Classikowym.

Polecam AuraTech - certyfikowany partner SaldeoSMART

Paweł Kozak / Pełnomocnik CARIL Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.

CARIL Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. korzysta z oprogramowania SaldeSMART dostarczonego przez AURA Technologies Sp. z o.o. w ramach firmowego oprogramowania księgowego.

Program Saldeo wykorzystywany jest do automatyzacji procesów księgowych. W głównej mierze wykorzystywany jest do automatycznego rozpoznawania faktur sprzedażowych własnych jak i klientów. Faktury rozpoznane przez Saldo są wczytywane do programu Ramzes OnLine. Podczas tego procesu półautomatycznie wprowadzane są wszystkie atrybuty dokumentów oraz uzupełniana jest baza kontrahentów po NIP oraz NIP EU.

Do zalet Saldeo można zaliczyć

  • sprawne rozpoznawanie dokumentów seryjnych o jednakowej szacie graficznej - wyglądzie,
  • uzupełnienie danych kontrahentów na podstawie rozpoznanego NIP,
  • 10-krotne skrócenie czasu księgowania w przypadku dokumentów, które były rozpoznane przez program we wcześniejszych miesiącach.
Zobacz załącznik
Polecam AuraTech do wdrożenia kompleksowego systemu dla firm

Sławomir Matyszczak / właściciel firmy Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Sławomir Matyszczak

Nieoceniona pomoc Pani Małgosi od Płac, cierpliwość, chęć niesienia pomocy, profesjonalizm, wiedza, kultura osobista. Dziękuję baaardzo.

(...) jesteśmy z Państwem od 2011 roku i zawsze mogliśmy liczyć na Państwa pomoc.

AuraTech - dostawca rozwiązań dla małych i dużych firm

Alicja Bogusz / starszy referent do spraw osobowych

Izba Wytrzeźwień w Białymstoku jest bardzo zadowolona ze współpracy z firmą AuraTech,
program - enova spełnia nasze oczekiwania.
Firma AuraTech sumiennie i terminowo wywiązywała się z obowiązków. Jej działania charakteryzowały się sumiennością i kompleksowym podejściem do każdego powierzonego zadania.
Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracownika, który wdrażał program przełożyły się na efekty, które spełniły nasze oczekiwania, szczególnie cenimy sobie zaangażowanie i wysokiej jakości obsługę oraz otwartość na dostosowanie oferty do naszych potrzeb.
Nasza współpraca przebiegała sprawnie i z dużym zaangażowaniem, dlatego z całym przekonaniem
polecam firmę AURATECH jako specjalistę w swojej branży.

Zobacz załącznik
AuraTech - dostawca kompleksowych programów dla firm

Aleksander Woźniak / właściciel Biura Usług Księgowych TORADO Sp. z o.o.

Nasze biuro rachunkowe prowadzimy od wielu lat, obsługując podatników w ramach pełnej i uproszczonej księgowości. Przez cały ten czas wykorzystujemy oprogramowanie firmy Ramzes, które polecamy pełną odpowiedzialnością.

Należy podkreślić, że sprawdza się ono dla osób, poszukujących dobrych i niedrogich rozwiązań, tym bardziej, że jest odpowiednio przystosowane do specyfiki pracy biura rachunkowego - łatwo i automatycznie można wprowadzać dokumenty, używając opcji szybkiego księgowania. Na czas otrzymuje się modyfikacje programów, wynikające ze zmian prawnych, a do tego zawsze można liczyć na fachową pomoc serwisu.

Ostatnio, w ramach poszerzonej oferty nabyliśmy do biura kasy fiskalne Posnet Mobile. Instalacja odbyła się bardzo sprawnie, natomiast urządzenie spełniło nasze oczekiwania. Atuty to niewielkie rozmiary, czytelne menu, elektroniczna kopia paragonu, a także udane wzornictwo.

Podsumowując, uważamy, że Ramzes (obecnie AURA Technologies Sp. z o.o.) dba o swoich klientów, czego kolejnym dowodem są częste, darmowe spotkania online, poświęcone nowej lub ważnej funkcjonalności, zastosowanej w Aplikacjach Ramzes oraz System Lojalnościowy, nagradzający stałych klientów. Jeszcze raz polecamy.

Zobacz załącznik
AuraTech - programy dla małych i dużych firm - polecam

Dominika Kordaszewska / Główny księgowy | „SPOŁEM” PSS w Olkuszu

Jestem Państwa klientem od 6 m-cy i mam przyjemność współpracować przy rozwiązywaniu problemów wynikłych podczas mojej pracy, a związanych z systemem Saldeo, z Panem Piotrem Dumowskim. Pan Piotr jest osobą bardzo pomocną, rzetelną, szybko rozwiązującą powstałe problemy - te małe, jak również i te bardziej skomplikowane. Chociaż moja współpraca z Panem Piotrem nie trwa zbyt długo, to jednak chciałam serdecznie za nią podziękować i złożyć szczere wyrazy uznania, że posiadacie Państwo takiego pracownika.

Opinia moja podyktowana jest doświadczeniem we współpracy z kilkoma pracownikami obsługującymi różne programy pomocne w wykonywaniu mojego zawodu i tutaj muszę przyznać, iż Pan Piotr wyróżnia się wielkim profesjonalizmem, rzetelnością i dyspozycyjnością. Mam nadzieję, że Pan Piotr będzie Państwa pracownikiem przez długie lata, a nasza współpraca będzie przebiegać w taki sposób jak dotychczas.

AuraTech - oprogramowanie dla małych i dużych firm

Mirosław Roszczyc / Doradca podatkowy | Właściciel biura rachunkowego

Od kilkunastu lat nasza firma pracuje w programie Aplikacja Ramzes. Aplikacji używaliśmy dotychczas tylko w wersji stacjonarnej. Jednak od kilku lat udało się, za pomocą producenta, przenieść program do tzw. chmury. Praca w Ramzes-OnLine spowodowała zmiany organizacyjne w naszym biurze. 

Dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań jakimi są między innymi praca zdalna, możemy wyjść naprzeciwko obecnie zaistniałej sytuacji w kraju. Dzięki AURA Technologies Sp. z o.o. możemy pracować nie zważając na koronawirusa.

Na podstawie swoich doświadczeń jak i opinii pracowników, możemy śmiało stwierdzić, że program Ramzes-OnLine jest łatwy w obsłudze.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej obsługi pracowników AURA Technologies Sp. z o.o.

Zobacz załącznik
Polecam AuraTech do wdrożenia systemu do Odczytu faktur - SaldeoSMART

Zbigniew Wojtkiewicz / prezes zarządu Entraco Sp. z o.o.

Jesteśmy doświadczonym biurem rachunkowym, prowadzącym usługi księgowe od ponad 20 lat. Obecnie obsługujemy 46 firm, a łączna liczba przyjmowanych przez nas faktur przekracza 1 000.

 

Decyzję o uruchomieniu SaldeoSMART podjęliśmy po długim namyśle, analizując zakres zmian, jakie nas czekają w organizacji biura w kontekście uzyskanych korzyści. Uznaliśmy w końcu, że teoretyczne rozważania nie mają zbyt dużego sensu i postanowiliśmy rozpocząć pracę od najmniejszego, dostępnego kredytu, dopuszczając jego zwiększenie.

 

Rzeczywiście – zgodnie z zapowiedziami firmy Ramzes (obecnie AURA Technologies Sp. z o.o.) – 'wejście' w system zajęło nam około 3 miesięcy, podczas których księgowi organizowali sobie pracę bardziej wielozadaniowo, niż dotychczas. Z czasem szybciej pracuje także sam system, rozpoznając w 100% faktury od powtarzających się kontrahentów. Duże znaczenie ma także fakt, że samo księgowanie (po zaimportowaniu dokumentów) ogranicza się do dwóch 'kliknięć'.
Po kilku miesiącach zdecydowaliśmy więc o powiększeniu pakietu kredytów do 1000 miesięcznie, nie wykluczając wzrostu także w przyszłości.

 

Doświadczenie pokazuje, że znacznym ułatwieniem byłoby dostarczanie faktur w formie elektronicznej przez naszych klientów, ale póki co udało nam się tego zapewnić. Mimo to, jesteśmy przekonani, że SaldeoSMART to przyszłość biur rachunkowych. Polecamy je wszystkim nowoczesnym biurom, które planują poszerzać grono swoich klientów.

Zobacz załącznik
Polecam usługi i programy dla firm oferowane przez AuraTech

Andrzej Kępski / "A.R. TAX" Andrzej Kępski

Z firmą AURA Technologies współpracujemy od samego początku jej działalności. Wszystkie pojawiające się problemy w pracy biura rachunkowego, dotyczące obsługiwanych programów są szybko i na bieżąca rozwiązywane przez Serwis Firmy, dlatego jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

Zobacz załącznik
Polecam AuraTech do wdrożenia kompleksowego systemu dla firm

Wacława Łąkowska / właściciel firmy LEXPOL

Właściwie za dzisiejszą dwukrotną pomoc należy się 5+. Ponieważ konsultanci byli zajęci, bez problemu w niedługim czasie oddzwoniono do mnie. Udzielona pomoc była bardzo konkretna, szybka, bez zniecierpliwienia i poganiania aż do osiągnięcia rezultatu czyli rozwiązania problemu. Korzystam z programów tej firmy od kilku lat i nie zamieniłabym na inne. Polecam je innym potrzebującym.

AuraTech - programy dla małych i dużych firm - polecam

enova365 / użytkownik | Baltic Company Sp. z o.o.

Jak zawsze sprawna pomoc.

AuraTech - oprogramowanie dla małych i dużych firm

AP Ramzes / Użytkownik

Pan Bogusław profesjonalnie, rzeczowo, cierpliwie pomógł mi w problemie z którym sama bym sobie nie poradziła.

AuraTech - oprogramowanie dla małych i dużych firm

AP Ramzes / użytkownik | 3P Expert

Wsparcie merytoryczne, konkretne, sprawne i uprzejme.

AURA Technologies - kompleksowe oprogramowanie dla małych i dużych firm

AP Ramzes / Roma Pranczk Masażystka

Full profeska dziękuję!

AURA Technologies - programy dla firm, fakturowanie, księgowość, płace kadry

AP Ramzes / użytkownik | ARNER

Otrzymałam fachową pomoc. Dziękuje za miłą obsługę.

AURA Technologies - programy dla firm, fakturowanie, księgowość, płace kadry

AP Ramzes / Biuro Usług Ks. i rozl. podatkowych "A.R.TAX" Andrzej Kępski

Mistrzostwo p. Hutniczaka zasługuje na najwyższe uznanie.

AURA Technologies - programy dla firm, fakturowanie, księgowość, płace kadry

AP Ramzes / użytkownik | Doradcy podatkowi Anna i Marek Dzierzęccy

Pomoc szybka i profesjonalna.

AURA Technologies - programy dla firm, fakturowanie, księgowość, płace kadry

AP Ramzes / Bogusław Baut

Jestem bardzo zadowolony z obsługi p.Bogusława Hutniczaka. Fachowo, precyzyjnie i zrozumiale wykonana usługa. Chętnie będę korzystał z tej pomocy.

AURA Technologies - kompleksowe oprogramowanie dla małych i dużych firm

AP Ramzes / użytkownik | Dorfin

Bardzo szybka, miła i fachowa obsługa

AuraTech - programy dla firm, sprzedaż, księgowość, płace stacjonarnie i online

AP Ramzes / użytkownik | CAR COLOR

Problem rozwiązany szybko i kompetentnie. Dziękuję bardzo.

Polecam - AuraTech - kompleksowe oprogramowanie dla firm

AP Ramzes / użytkownik |DW Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych

Rzeczowo, profesjonalnie, przystępnie.

AuraTech - kompleksowe rozwiązania dla firm - polecam

Artur Dudek / prezes zarządu Zinel Facility Management Sp. z o.o.

W imieniu Spółki Zinel Facility Management Sp. z o.o. pragnę wyrazić uznanie i podziękowanie dla AURA Technologies Sp. z o.o. za niezawodną współpracę. Etap wdrożenia programu enova365 przebiegł bardzo sprawnie  i z dużym zaangażowaniem po stronie pracowników firmy AuraTech.

Wszelkie działania były przeprowadzanie natychmiastowo, z dużą dbałością o utrzymanie relacji na jak najwyższym poziomie. Nasze zadowolenie z kompetencji i wysokiej jakości obsługi zaowocowało dalszą współpracą. W każdej sytuacji możemy liczyć na natychmiastową reakcję, a profesjonalizm i życzliwość jakiej doświadczamy ze strony naszych "opiekunów" utwierdza nas w przekonaniu, że podjęliśmy dobrą decyzję decydując się na korzystanie z usług świadczonych przez AURA Technologies.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Weroniki Leszczyńskiej i Pani Beaty Mikowskiej.

Zobacz załącznik
Polecam - AURA Technologies - sprzedaż i serwis oprogramowania dla firm

AP Ramzes / użytkownik

Super fachowiec, miły uprzejmy i cierpliwy. Życzę Panu Woźniakowi tyle i jeszcze więcej radości ile mi sprawił naprawiając problem.

Polecam - AURA Technologies - sprzedaż i serwis oprogramowania dla firm

AP Ramzes / użytkownik

Pan Gracjan bardzo cierpliwie i profesjonalnie udzielił mi pomocy w obsłudze programu magazyn i mimo mojego kardynalnego błędu, który spowodował zablokowanie pracy na tym programie, to wskazał mi możliwość wyjścia z tej trudnej dla mnie sytuacji. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panu Gracjanowi. Gratuluję takich pracowników.

AURA Technologies - kompleksowe oprogramowanie dla małych i dużych firm

AP Ramzes / użytkownik | USŁUGI KSIĘGOWE KATARZYNA DOBROWOLSKA-GORCZYCA

Jak zawsze profesjonalnie, rzeczowo, na temat, w sympatycznej atmosferze.

AURA Technologies - kompleksowe oprogramowanie dla małych i dużych firm

AP Ramzes / użytkownik | KANCELARIA RADCY PRAWNEGO TOMASZ DELUGA

Jeszcze raz dziękuję za pomoc z Państwa strony w moje pracy.

AURA Technologies - kompleksowe oprogramowanie dla małych i dużych firm

AP Ramzes / użytkownik | LEXPOL Wacława Łąkowska

Pomoc dot. korzystania z programu ksiąg handlowych, nowości dla mnie. Pan pracował ze mną on-line cierpliwie i z zaangażowaniem rozwiązywał moje problemy. Przez trudny dla mnie początek z tym programem przebrnęłam bez stresu. Pięknie dziękuję.

Polecam - AURA Technologies - kompleksowe oprogramowanie dla firm

AP Ramzes / użytkownik | biuro usługowe

Jak zwykle fachowa i szybka pomoc.

AURA Technologies - programy dla firm, fakturowanie, księgowość, płace kadry

AP Ramzes / Księgarnia Gdańscy Alicja Gdańska

Bardzo szybka i fachowa odpowiedź.

AuraTech - kompleksowe oprogramowanie dla firm, sprzedaż, księgowość, płace stacjonarnie i online

AP Ramzes / użytkownik | ERA4 sp z o.o.

Bardzo dobry kontakt, zrozumienie potrzeb klienta. Dziękuję.

Polecam - AURA Technologies - kompleksowe oprogramowanie dla firm

AP Ramzes / użytkownik | Biuro Rachunkowe ABAR

Perfekcyjna pomoc, ogromna cierpliwość. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Polecam - AURA Technologies - kompleksowe oprogramowanie dla firm

AP Ramzes / użytkownik | Biuro Rachunkowe Katarzyna Jagodzińska

Pani Małgorzata zapewnia profesjonalną pomoc i w sytuacji kiedy potrzebna jest współpraca ma do mnie jako laika ogromną cierpliwość a co najważniejsze posługuje się zrozumiałym językiem.
Pani Małgorzato dziękuję!!

Polecam AuraTech - sprzedaż i serwis oprogramowania dla firm

AP Ramzes / użytkownik | Kancelaria Podatkowa KWARTET Sp. z o.o.

Szybka, profesjonalna reakcja rozwiązująca natychmiast mój problem.
BARDZO DZIĘKUJĘ :))

AURA Technologies - kompleksowe oprogramowanie dla małych i dużych firm

AP Ramzes / użytkownik | BUFK Consulting AA s.c.

Po raz kolejny - skuteczna pomoc, szybka i przemiła :)

AuraTech - programy dla małych i dużych firm - polecam

AP Ramzes / użytkownik | Pestinova

Jestem bardzo zadowolona pani była bardzo dobrze zorientowana i miła.

AuraTech - kompleksowe rozwiązania dla firm - polecam

AURA Technologies / Klient

Dziękuje za szybką i sprawną pomoc.

AURA Technologies - kompleksowe oprogramowanie dla małych i dużych firm

AURA Technologies / Klient

Bardzo szybko i sprawnie.

AURA Technologies - kompleksowe oprogramowanie dla małych i dużych firm

AURA Technologies / Biuro rachunkowe Elżbieta Smełka

Pomoc najwyższej jakości. Bardzo uprzejmy pracownik serwisu.

AURA Technologies - programy dla firm, fakturowanie, księgowość, płace kadry

AURA Technologies / Kancelaria Podatkowa Wioletta Śliż

fachowo i sprawnie, dziękuję :)

AURA Technologies - programy dla firm, fakturowanie, księgowość, płace kadry

AURA Technologies / Klient

Usługa profesjonalna i życzliwa dla klienta, również w szerszym zakresie pytań.

AuraTech - programy dla małych i dużych firm - polecam

AURA Technologies / Klient | Biuro Rachunkowe "A.R.TAX" Andrzej Kępski

MISTRZOWSKI POZIOM USŁUGI

AuraTech - programy dla małych i dużych firm - polecam

AURA Technologies / Klient | Doradcy Podatkowi Anna & Marek Dzierzęccy

Serwis wykonany szybko, sprawnie, duża wiedza fachowa.

AuraTech - programy dla firm, sprzedaż, księgowość, płace online

AURA Technologies / Klient | PATRIOMENTA

Muszę człowieka pochwalić, co rzadko mi się zdarza. Facet by kompetentny, rzeczowy, od razu zaproponował pomoc zdalną, na co nie ukrywam liczyłem. Pomimo pewnych problemów z moim programem antywirusowym udało się wszystko sprawnie przeprowadzić.

Polecam - AURA Technologies - kompleksowe oprogramowanie dla firm

AURA Technologies / klient | ZAKŁAD MURARSKI JANUSZ RUTKOWSKI

Pomoc fachowa i szybka. Polecam.

AuraTech - programy dla firm, sprzedaż, księgowość, płace online

AURA Technologies / Klient | Biuro Usług Pracowniczych

Pomoc bardzo szybka i profesjonalna, wielkie dzięki.

AURA Technologies / Klient | Biuro Rachunkowo-podatkowe Ekspert Agnieszka Durma

Pani bardzo kompetentna. Bardzo zależało jej na rozwiązaniu problemu. I udało się. Problem został rozwiązany.

Polecam - AURA Technologies - kompleksowe oprogramowanie dla firm

AURA Technologies / użytkownik | PHU AGD MAREK OSSOWSKI

Pani z działu pomocy technicznej bardzo rzetelnie i rzeczowo udzieliła mi pomocy.Na każde pytanie znała odpowiedź i zaproponowała dalszą pomoc w dniu następnym. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

AuraTech - programy dla firm, sprzedaż, księgowość, płace online

AURA Technologies / Klient | Doradca Podatkowy Renata Lewandowska

Świetna komunikatywność bez "żargonu" IT. Super. Dziękuję.

Polecam - AURA Technologies - kompleksowe oprogramowanie dla firm

AURA Technologies / użytkownik | ARNER

Uzyskana pomoc, fachowa, sprawna, błyskawiczna. Dziękuję.

AuraTech - programy dla firm, sprzedaż, księgowość, płace online

AURA Technologies / Klient | Wadima

BARDZO WNIKLIWE PYTANIA PANI MAŁGORZATY PODCZAS ROZMOWY BYŁY BARDZO POMOCNE W ZROZUMIENIU ZAGADNIENIA, KTÓRE BYŁO JEJ TEMATEM.BARDZO JESTEM ZADOWOLONA.

AuraTech - programy dla firm, sprzedaż, księgowość, płace stacjonarnie i online

AURA Technologies / Klient

Rozwiązanie problemu profesjonalnie i szybko. Bardzo miła rozmowa.

AuraTech - programy dla firm, sprzedaż, księgowość, płace stacjonarnie i online

AURA Technologies / Klient | Lexpol

Pomoc odbyła się zdalnie, bez zbędnych słów - Szybko,sprawnie ale spokojnie. Te cechy mają dla mnie duże znaczenie dlatego są one warte wysokiej oceny.

Polecam - AURA Technologies - kompleksowe oprogramowanie dla firm

AURA Technologies / Klient | Biuro Rachunkowe Katarzyna Hausa

Jak zwykle profesjonalna pomoc i obsługa. Jestem bardzo zadowolona i polecam Waszą firmę moim klientom.

AuraTech - programy dla firm, sprzedaż, księgowość, płace stacjonarnie i online

AURA Technologies / Klient | Omega - Bis Sp. z o.o.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta i jego problemów, skuteczność pomocy wyżej niż 100 % zawsze coś podpowiedziane jest aby szybciej i lepiej pracowało się na aplikacji.

Polecam - AURA Technologies - kompleksowe oprogramowanie dla firm

AURA Technologies / Klient | Biuro Rachunkowe Zofia Dąbrowska-Kaps

Szybko, sprawnie Pan skonfigurował i rozwiązał problem.

Polecam - AURA Technologies - kompleksowe oprogramowanie dla firm

AURA Technologies / Klient | UP-INVEST Sp. z o.o.

Pani z którą rozmawiałam jest bardzo kompetentna. Polecam.

Polecam - AURA Technologies - sprzedaż i serwis oprogramowania dla firm

AURA Technologies / Klient | Gospodarstwo Rolne w Janowie Mirosława i Rryszard Szopa

Pan bardzo profesjonalnie/ spokojnie cierpliwie / pomógł mi rozwiązać mój problem. Jeszcze raz Bardzo dziękuję.

Polecam - AURA Technologies - sprzedaż i serwis oprogramowania dla firm

AURA Technologies / Klient | Condominium

Uprzejma pomocna Pani, pomoc skuteczna. Dziękuję.

Polecam AuraTech - sprzedaż i serwis oprogramowania dla firm

AURA Technologies / Klient

Pomoc była szybka, sprawnie poszło poprawianie chociaż był to 2017rok. Pełna kultura i zrozumienie problemu.

Polecam AuraTech - sprzedaż i serwis oprogramowania dla firm

AURA Technologies / Klient | Instalatorstwo Sanitarne Piotr Jastrzębski

Jestem bardzo wdzięczna za pomoc, super fachowo,cierpliwie, dziękuję, doceniam taka pomoc.

Polecam AuraTech - sprzedaż i serwis oprogramowania dla firm

AURA Technologies / Klient | Kwiaciarnia Fiołek

Chciałam podziękować za bardzo miłą obsługę.

Polecam AuraTech - sprzedaż i serwis oprogramowania dla firm

AURA Technologies / Klient | Usługi Transportowe Michał Adamirowicz

Jestem bardzo zadowolona z usługi, bardzo miły pan, z ogromną wiedzą, który bardzo mi pomógł rozwiązać problem. Moja skala oceny jest jak najwyższa.

Polecam AuraTech - sprzedaż i serwis oprogramowania dla firm

AURA Technologies / Klient | Zakład Instalacji Sanitarnych HYDRO Grzegorz Schwebs

Bardzo profesjonalna obsługa, chęć udzielenia pomocy, jestem bardzo zadowolona z osób które udzielają wsparcia systemowego.

AuraTech - dostawca rozwiązań dla małych i dużych firm

Krzysztof Żuk / właściciel firmy Agencja Handlowo - Usługowa AD OMNIUM

Jestem bardzo zadowolony z udzielonej pomoc, która pomimo oporu materii zakończyła się sukcesem. Ponieważ naprawa była jednak skomplikowana i rozciągnięta w czasie zapomniałem nazwiska Pana pomagającego mnie w naprawie. Wykazał się dużą dozą cierpliwości oraz oczywiście fachowością jak i potrafił mnie przekazać cześć tajemnej wiedzy informatycznej w zrozumiały dla mnie sposób.
Wiem, że też inne osoby zaangażowały się w rozwiązaniu mojego problemu. Tak więc jestem wdzięczny całemu zespołowi. Praca taka dała wymierny efekt w postaci zadowolenia długoletniego klienta. Cenię sobie takie właśnie podejście do Klienta na każdym etapie kontaktu.
Niestety w skali ocen nie ma 6, a na taka ocenę zasługuje Firma a zawsze pamiętam, że Firma to Ludzie. Serdecznie pozdrawiam i Dziękuję.

Polecam AuraTech - certyfikowany partner enova365

Martyna Maroń / prokurent NEXUS LLC SP.K.

System enova365 dla naszej kancelarii oznacza podniesienie poziomu obsługi, a jednocześnie usprawnienie pracy.

Prawidłowa obsługa programu gwarantuje uszczelnienie systemu weryfikacji wartości kluczowych zarówno dla księgowości, jak również dla kadr i płac, a niemal równoległa ze zmianami w przepisach aktualizacja danych i wskaźników, gwarantuje ciągłość i sprawność obsługi. System umożliwia szybkie generowanie raportów i danych, co w przypadku biura rachunkowego stanowi wartość kluczową.

Procedury niezbędne przy uzupełnieniu bazy dyscyplinującą do wyjątkowej staranności przy ocenie poszczególnych dokumentów, co procentuje na każdym etapie realizowanych usług księgowo-kadrowych.

Nasza kancelaria poszukiwała rozwiązania systemowego, które w precyzyjny i niezawodny sposób pozwoli na obsługę księgową klientów z niestandardowym planem kont oraz nietypowymi przypadkami w obsłudze kadrowo-płacowej.

Po licznych prezentacjach różnych systemów zdecydowaliśmy się na współpracę z AURA Technologies Sp. z o.o. Zespół Pani Prezes Grażyny Sroczyńskiej  przekonał nas swoim profesjonalizmem, cierpliwością, ale nade wszystko rzetelnością. Wszystkie te cechy zostały potwierdzone w działaniu.

Nasze oczekiwania znacznie wykraczające poza ramy oferowane przez producenta programu enova365. Kilka naszych zadań stanowiło spore wyzwanie dla osób wdrażających i zdarzało się, że na odpowiedź czekaliśmy dłużej, ale zawsze była to wiarygodna i po wielokroć sprawdzona informacja. Prace nad stworzeniem dla nas oczekiwanych rozwiązań były czasochłonne, ale pozwoliły na sprawną obsługę bardzo wymagających klientów. Mamy nadzieję, że czas spędzony nad poszukiwaniem dla nas nowych rozwiązań jest czasem dobrej inwestycji również i dla wdrożeniowców.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jakości wdrożenia enova365. Czynnik ludzki dopełnia jakości systemowej. enova365 zdaje się być niezbędnym składnikiem sukcesów w prowadzeniu nowoczesnej firmy. Polecamy wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalizm i terminowość.

Zobacz załącznik
AuraTech - kompleksowe rozwiązania dla firm - polecam

SaldeoSMART / użytkownik | PRIMA FLOORS

Jak zawsze profesjonalnie, szybko, skutecznie. Dziękuję serdecznie Panu Piotrowi za pomoc.

AuraTech - programy dla małych i dużych firm - polecam

Użytkownik AP Ramzes / BR Krystyna Konopczyńska

Bardzo merytoryczna i fachowa pomoc. Spokojny ton rozmowy wyciszył emocje użytkownika związane z awarią.

AuraTech - dostawca rozwiązań dla małych i dużych firm

Użytkownik Aplikacji Ramzes / Klient AURA Technologies

Korzystam z aplikacji kilkanaście lat i nie mam żadnych problemów

AuraTech - dostawca rozwiązań dla małych i dużych firm

użytkownik Aplikacji Ramzes / Klient AURA Technologies

Zawsze aktualny program, wsparcie techniczne na wysokim poziomie.

AuraTech - dostawca kompleksowych programów dla firm

Użytkownik Aplikacji Ramzes / Biuro rachunkowe (Warszawa)

Jestem długoletnim pracownikiem w branży księgowej, pracowałam na różnych programach - praca na aplikacjach Ramzesa jest przyjemnością, programy są intuicyjne i zastanawiałam się czy to wynika już ze zbyt długoletniej pracy w tej branży, czy też z dobrego programu księgowego. Jestem pewna iż to drugie.Natomiast odnośnie programu Kadr - sądzę, że należy jeszcze sporo rozwinąć w tym programie - zespół nasz postara się jak najwięcej przekazać propozycji niezbędnych do ułatwienia pracy. Dział Kadr w przepisach jest coraz trudniejszy i na pewno należy jej poświęcić sporo czasu - tym bardziej, że Przedsiębiorcy - klienci coraz częściej zdają się na naszą wiedzę i utożsamiają księgowych z kadrowymi.

AuraTech - dostawca kompleksowych programów dla firm

Użytkownik Aplikacji Ramzes / Właściciel przedsiębiorstwa (Motycz k.Lublina)

Program RAMZES polecił mi w 2007 r. kolega (księgowy), jako łatwy w obsłudze i realizujący wszystkie potrzebne funkcje i zadania. Rzeczywiście, tak bardzo przyzwyczaiłem się do korzystania z tego programu, że pomimo wielokrotnych prób namówienia mnie na zlecenie prowadzenia księgowości wyspecjalizowanej firmie, co roku odnawiam licencję i nadal sam się tym zajmuję. Funkcjonalność oceniłem na '4', żeby profesjonalna ekipa RAMZES-a nie spoczęła na laurach i nadal doskonaliła swoje (skądinąd świetne) produkty. Wszystkim zawsze polecam te programy.

AuraTech - dostawca kompleksowych programów dla firm

Użytkownik Aplikacji Ramzes / księgowa (Białystok)

Program posiada wiele przydatnych funkcji istotne z punktu widzenia specyfiki małych przedsiębiorstw. Program jest przejrzysty, przyjazny i łatwy w obsłudze, pozwala szybko wprowadzać dokumenty oraz umożliwia szybkie sprawdzenie dokumentów. Sprawnie się po nim poruszam bo jest bardzo czytelny. Jeśli jednak pojawiają się jakieś problemy i nie mogę sama czegoś odszukać zawsze mogę liczyć na szybką i miłą obsługę wsparcia technicznego.

Polecam AuraTech do wdrożenia kompleksowego systemu dla firm enova365

użytkownik enova365 / Prezes Baltic Company Sp. z o.o.

Współpraca z firmą Aura Technologies Sp. z o.o. rozpoczęła się jeszcze w latach '90 (programy: RAMZES, enova365), przez cały jej okres prowadzona jest w sposób profesjonalny i rzetelny.

Rozwój naszej firmy spowodował konieczność zmiany programu do obsługi kadrowo-płacowej. Aktualnie firma korzysta  z programu enova365, za którego wdrożenie oraz obsługę serwisową odpowiada firma Aura Technologies.  

Dzięki odpowiednim kwalifikacjom osób, odpowiedzialnych z ramienia Aura Technologies za prowadzenie spraw związanych ze zmianą programu oraz szkoleniem z jego użytkowania, proces przejścia z programu RAMZES na enova365 oceniamy dobrze. 

Projekty były i nadal są dopasowane do naszych potrzeb. W relacji z firmą Aura Technologies szczególnie cenimy sobie ich profesjonalizm i dbałość o szczegóły. Potencjalnym klientom polecamy tę firmę jako rzetelnego partnera z profesjonalną kadrą, natomiast program enova365 - jako bardzo dobre narzędzie pozwalające na sprawną obsługę procesów kadrowo-płacowych, z jednoczesną możliwością dopasowania programu enova365 do indywidualnych potrzeb i wymagań firmy.

Zobacz załącznik
AuraTech - wdrożenia systemu enova365 do obsługi firm

użytkownik enova365 / klient AURA Technologies

To maszyna na miarę 21 wieku.

Polecam AuraTech - dostawca programów online do sprzedaży, księgowości, naliczania płac

użytkownik enova365 / Klient AURA Technologies

Spełnia moje oczekiwania, wiele rzeczy "robi" za mnie”.

Polecam AuraTech - dostawca programów online do sprzedaży, księgowości, naliczania płac

użytkownik Ramzesa-OnLine / Klient AURA Technologies

Umożliwia dostęp z każdego miejsca i pozwala na szybką reakcję na prośby klientów.

AuraTech - dostawca kompleksowych programów dla firm

użytkownik SaldeoSMART / Klient AURA Technologies

SadeoSMART bardzo oszczędza czas.

AuraTech - dostawca kompleksowych programów dla firm

użytkownik SaldeoSMART / Klient AURA Technologies

SaldeoSMART przyspiesza i ułatwia pracę.

Polecam AuraTech - certyfikowany partner SaldeoSMART

użytkownik SaldeoSMART / Klient AURA Technologies

Proces wdrożenia (SaldeoSMART) przebiegł bardzo sprawnie bez żadnych komplikacji i problemów.

Polecam AuraTech - certyfikowany partner SaldeoSMART

użytkownik SaldeoSMART / Klient AURA Technologies

SaldeoSMART spełnia 100% oczekiwań.

AuraTech - dostawca kompleksowych programów dla firm

użytkownik SaldeoSMART / Klient AURA Technologies

Opieka bieżąca bardzo sprawna.

Polecam usługi i programy dla firm oferowane przez AuraTech

enova365 Kadry Płace / użytkownik biuro rachunkowe

enova365 Kadry Płace to doskonały program płacowo-kadrowy dla biura rachunkowego