Szanowni Państwo,

 

Sytuacja w jakiej znalazł się aktualnie świat, w tym nasz kraj, jest nietypowa. Nie tylko rząd, ale i włodarze firm niezależnie podejmują działania, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa. Wierzę w to mocno, że Polacy, dzięki swojej determinacji, podejdą do tego z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem.

 

Jak już zapewne Państwo wiecie, AURA Technologies od poniedziałku, 16 marca w celach prewencyjnych oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników, pracuje zdalnie. W ostatnich dniach przeorganizowaliśmy się tak, aby bez większych przeszkód móc nadal wspierać Państwa firmy i Państwa pracowników.

 

Ten nietypowy czas pokazał mi wyraźnie, że nasza misja, zdefiniowana wiele lat temu, nabrała jeszcze większego znaczenia, bo okazała się misją nie tylko na czasy spokoju, ale przede wszystkim na czasy nagłych zmian czy nietypowych sytuacji.

Pozwolę ją sobie Państwu przytoczyć:

"Misją AURA Technologies Sp. z o.o. jest podnoszenie efektywności, wydajności i konkurencyjności firm poprzez dostarczanie innowacyjnych rozwiązań teleinformatycznych, które optymalizują procesy wewnętrzne i zewnętrzne oraz pozwalają na zastosowanie współczesnych modeli biznesowych."

Realizując konsekwentnie naszą misję już od lat nasza oferta została tak rozbudowywana, aby była kompleksowa i abyście Państwo mogli z niej korzystać na różnym etapie rozwoju Waszych firm i Waszych potrzeb.

Rozwiązania które oferujemy i których sami używamy w naszej firmie, pozwalają nie tylko na eliminację obrotu papierem, ale też na 100% pracę zdalną, co zresztą bardzo sprawdziło się właśnie dzisiaj. Nasi pracownicy pozostając w domach mogą pracować tak, jakby znajdowali się w siedzibie firmy.

 

Z uwagi na istotę i wielką - społeczną oraz gospodarczą - potrzebę utrzymania ciągłości działania każdej, nawet najmniejszej firmy, polecam Państwa uwadze nasze rozwiązanie Ramzes-OnLine. To rozwiązanie które, przy zachowaniu danych oraz takich samych formatek, pozwala Państwu pracować z każdego miejsca na świecie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowo przeniesienie danych do chmury odbywa bardzo sprawnie. W rzeczywistości pracujecie Państwo na dotychczasowych danych i na takim samym wyglądzie formatek, co oznacza, że Ramzes-OnLine nie zmienia Państwa aktualnych przyzwyczajeń. Dla osób używających Aplikacji Ramzes, przejście na Ramzes-OnLine nie wymaga żadnych dodatkowych szkoleń. Jedyną różnicą jest uruchamianie Aplikacji z innej ikonki, niż dotychczas. Po naszej stronie jest troska o serwery czy modyfikacje oprogramowania. Możecie Państwo dzięki temu skoncentrować się na głównych zadaniach i celach swojej działalności.

Drugim, bardzo przydatnym i sprawdzonym również przez nas rozwiązaniem jest SaldeoSMART. Jest to rozwiązanie, które eliminuje wiele pracy ręcznej. Faktury kosztowe otrzymane w formie pliku zaczytywane są do systemu, a odczytane dane, które charakteryzują zdarzenia gospodarcze są automatycznie eksportowane do systemu finansowo - księgowego. Praca z SaldeoSMART jest niezastąpiona przy potrzebach pracy zdalnej. SaldeoSMART me jeszcze szereg różnych funkcji, w tym pełny elektroniczny obieg dokumentów, których nie sposób teraz mi opisać, ale zachęcam do kontaktu z nami, a nasi pracownicy wyjaśnią Państwu wszystkie szczegóły.

Dla firm, które mają jeszcze większe potrzeby polecamy oprogramowanie ERP - enova365, która nie tylko ma bardzo rozbudowaną funkcjonalność, ale również z uwagi na wiele modeli licencjonowania, pozwala dopasować ją do Państwa oczekiwań. Takie rozwiązanie może być instalowane na Państwa serwerach lub zlokalizowane na serwerach zewnętrznych, podobnie jak Ramzes -OnLine.

 

Te wszystkie trzy rozwiązania dostarczamy naszym Klientów już od dawana i zbieramy na ich temat bardzo dobre opinie. Zachęcam do zapoznania się z badaniem satysfakcji naszych Klientów z roku 2019, w którym również pytaliśmy użytkowników o Ramzes-OnLine, SaldeoSMART i enova365. www.auratech.pl/ankieta-satysfakcji-2019/

 

Co więcej, wszystkie rozwiązania jakie proponujmy możemy Państwu WDROŻYĆ ZDALNIE, co nie tylko zapewnia nam dochowanie aktualnych wytycznych związanych z zachowaniem kwarantanny, ale też jest szybkie i skuteczne.

 

 

Uwaga! Nie planujemy żadnych podwyżek wykorzystujących zwiększone zainteresowanie rozwiązaniami, które pozwalają pracować zdalnie! Jesteśmy odpowiedzialną firmą i odpowiedzialnie podchodzimy do naszych działań. Jeśli tylko nasze rozwiązania pomogą Państwu przetrwać ten wymagający czas, będzie to dla nas największą nagrodą – Państwa spokój i zadowolenie.

 

Z wyrazami szacunku

Grażyna Sroczyńska

prezes zarządu

AURA Technologies Sp. z o.o.

 

Ramzes-Online - Pracuj tam, gdzie chcesz

SaldeoSMART - przyjemność pracy

enova365 - czas na ERP