POZNAJ NASZE PROGRAMY KSIĘGOWE

Wybierz ten, który sprawdzi się u Ciebie

 

 

 

enova365 Księgowość sprawdza się w firmach poszukujących wszechstronnych rozwiązań, bogatych funkcjonalnie z możliwością dostosowania programu do indywidualnych wymagań. Umożliwia pracę zdalną na urządzeniach przenośnych. Jest też doskonałym narzędziem dla dużych biur rachunkowych.

WIĘCEJ O enova365

 

Aplikacja Ramzes to system idealny na firm poszukujących rozwiązań o niedużych wymaganiach sprzętowych, łatwych do samodzielnego wdrożenia i opanowania. Posiada wiele udogodnień dla biur rachunkowych automatyzując i przyspieszając ich pracę. Dostępny w wersji stacjonarnej i online.

WIĘCEJ O APLIKACJI RAMZES

Chętnie poznamy Twoje potrzeby i podpowiemy najlepsze rozwiązania

Umów się na prezentację i odbierz zniżkę na wdrożenie

Zobacz program księgowy

Udzielam bezterminowej zgody na działania marketingowe, w tym otrzymywanie ofert handlowych i promocyjnych.

 

*) Promocja trwa do odwołania i uprawnia do jednorazowej zniżki w wysokości 300 zł netto przy nabyciu Aplikacji Ramzes / Ramzesa-OnLine i 500 zł netto przy wdrożeniu systemu enova365.

ZA CO POLUBISZ NASZE PROGRAMY?

Zobacz programy księgowe zawsze zgodne z prawem

ZAWSZE ZGODNE Z PRAWEM

Bieżące dostosowywanie programu do zmian prawnych jest podstawą bezpiecznej pracy na systemach finansowo-księgowych. Korzystając z naszych programów masz pewność pracy na zawsze aktualnych aplikacjach.

Zobacz mobilne i nowoczesne programy finansowo-księgowe

MOBILNE I NOWOCZESNE

Zdalny dostęp do programu księgowego to obecnie podstawa. Nasze systemy umożliwiają pracę mobilną - z dowolnego miejsca i o każdej porze, umożliwiając zastosowanie nietypowych modeli pracy.

Zobacz elastyczne programy finansowo-księgowe na każdą kieszeń

NA KAŻDĄ KIESZEŃ

Oferujemy różne programy księgowe - od pudełkowych po systemy ERP. Te zaś dostępne są w różnych wariantach funkcjonalnych i cenowych, dzięki czemu z łatwością odpowiemy na Twoje oczekiwania adekwatnie do budżetu jaki chcesz przeznaczyć na wdrożenie.

O nas

Zastanawiasz się kim jesteśmy?

AURA Technologies Sp. z o.o. ma ponaddwudziestoletnie doświadczenie w branży IT. Od dwóch dekad dostarczamy innowacyjne rozwiązania informatyczne, usprawniające procesy zewnętrzne i wewnętrzne w firmach różnych branż, reprezentujących zarówno mikro, jaki małe i średnie przedsiębiorstwa. Sami jesteśmy na tyle niedużą firmą, że panująca wewnątrz przyjacielska atmosfera, przenosi się na (długofalowe) relacje z klientami. Jednocześnie długoletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku sprawia, że jesteśmy godni zaufania.

20
LAT NA RYNKU
22TYS.
WDROŻEŃ
90%
USŁUG SERWISOWYCH OCENIONYCH POZYTYWNIE
4.6
OCENA WSPARCIA TECHNICZNEGO (W SKALI 1-5)