NASZE REKOMENDACJE OD KLIENTÓW

Alicja Bogusz / starszy referent do spraw osobowych

Izba Wytrzeźwień w Białymstoku jest bardzo zadowolona ze współpracy z firmą AuraTech,
program - enova spełnia nasze oczekiwania.
Firma AuraTech sumiennie i terminowo wywiązywała się z obowiązków. Jej działania charakteryzowały się sumiennością i kompleksowym podejściem do każdego powierzonego zadania.
Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracownika, który wdrażał program przełożyły się na efekty, które spełniły nasze oczekiwania, szczególnie cenimy sobie zaangażowanie i wysokiej jakości obsługę oraz otwartość na dostosowanie oferty do naszych potrzeb.
Nasza współpraca przebiegała sprawnie i z dużym zaangażowaniem, dlatego z całym przekonaniem
polecam firmę AURATECH jako specjalistę w swojej branży.

Zobacz załącznik

Anna Gowin / właściciel biura rachunkowego

Firma A&Ł Anna i Łukasz Gowin s.c. mają przyjemność rekomendować program kadrowo-płacowy enova365 wszystkim, którzy ceną profesjonalizm.

Program enova365 wdrożyła firma AURA Technologies Sp. z o.o., która zadbała o to, aby proces ten odbył się bardzo sprawnie. Było to możliwe dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników firmy i ich wiedzy. W przypadku problemów zawsze można liczyć na życzliwą i otwartą postawę pracowników, którzy zawsze posłużą pomocą i pomogą dopasować program do indywidualnych potrzeb.

Kilka miesięcy naszej pracy z programem enova365 potwierdziło słuszność tej decyzji. Czynności kadrowo-płacowe są wykonywane zdecydowanie szybciej i łatwi

Zobacz załącznik

Wacława Łąkowska / właściciel firmy LEXPOL

Właściwie za dzisiejszą dwukrotną pomoc należy się 5+. Ponieważ konsultanci byli zajęci, bez problemu w niedługim czasie oddzwoniono do mnie. Udzielona pomoc była bardzo konkretna, szybka, bez zniecierpliwienia i poganiania aż do osiągnięcia rezultatu czyli rozwiązania problemu. Korzystam z programów tej firmy od kilku lat i nie zamieniłabym na inne. Polecam je innym potrzebującym.

Sławomir Matyszczak / właściciel firmy Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Sławomir Matyszczak

Nieoceniona pomoc Pani Małgosi od Płac, cierpliwość, chęć niesienia pomocy, profesjonalizm, wiedza, kultura osobista. Dziękuję baaardzo.

(...) jesteśmy z Państwem od 2011 roku i zawsze mogliśmy liczyć na Państwa pomoc.

Użytkownik enova365 / Prezes Baltic Company Sp. z o.o.

Współpraca z firmą Aura Technologies Sp. z o.o. rozpoczęła się jeszcze w latach '90 (programy: RAMZES, enova365), przez cały jej okres prowadzona jest w sposób profesjonalny i rzetelny.

Rozwój naszej firmy spowodował konieczność zmiany programu do obsługi kadrowo-płacowej. Aktualnie firma korzysta  z programu enova365, za którego wdrożenie oraz obsługę serwisową odpowiada firma Aura Technologies.  

Dzięki odpowiednim kwalifikacjom osób, odpowiedzialnych z ramienia Aura Technologies za prowadzenie spraw związanych ze zmianą programu oraz szkoleniem z jego użytkowania, proces przejścia z programu RAMZES na enova365 oceniamy dobrze. 

Projekty były i nadal są dopasowane do naszych potrzeb. W relacji z firmą Aura Technologies szczególnie cenimy sobie ich profesjonalizm i dbałość o szczegóły. Potencjalnym klientom polecamy tę firmę jako rzetelnego partnera z profesjonalną kadrą, natomiast program enova365 - jako bardzo dobre narzędzie pozwalające na sprawną obsługę procesów kadrowo-płacowych, z jednoczesną możliwością dopasowania programu enova365 do indywidualnych potrzeb i wymagań firmy.

Zobacz załącznik

Zofia Czwarno / właściciel Czwarno s.c. Biuro Rachunkowe

SaldeoSMART spodobało nam się już po pierwszych dziesięciu minutach prezentacji, jaką prowadził w naszym biurze przedstawiciel firmy Ramzes (obecnie AURA Technologies Sp. z o.o.).
Co ważne, moi pracownicy zareagowali nawet bardziej entuzjastycznie niż ja, choć mogłoby się wydawać, że dość znaczne zmiany organizacyjne jakie niesie za sobą wdrożenie nowego systemu, powinny spowodować niechęć zespołu. Naszą uwagę przyciągnął oczywiście sprawny i skuteczny sposób odczytu danych z faktur jaki charakteryzuje SaldeoSMART. Nie mniejsze znaczenie miał też dla nas fakt elastyczności systemu, w sensie możliwości zastosowania różnych modelów pracy na jakie pozwala. Zależnie od typu klienta, którego obsługujemy możemy go bardziej lub mniej angażować w proces skanowania faktur; możemy przekazać mu dostęp do klienckiego panelu SaldeoSMART bądź zupełnie nie wtajemniczać w sposób działania systemu.
 

Kilka miesięcy pracy na SaldeoSMART, jakie za nami, potwierdziły słuszność naszej decyzji, czego dowodem jest zwiększenie początkowo założonej liczby faktur obsługiwanych w systemie do 2 000. Dzięki SaldeoSMART nie odczuwamy tak jak kiedyś obciążenia pracą na koniec miesiąca, kiedy spływają dokumenty od klientów, gdyż wprowadzenie dokumentów do Ramzes PKPiR znacznie się przyspieszyło. Sprawniej możemy także dotrzeć do poszukiwanej faktury i zobaczyć jej zawartość w samym programie księgowym.
 

Uważamy SaldeoSMART za godne polecenia, podobnie jak firmę Ramzes (obecnie AURA Technologies Sp. z o.o.), która ten system u nas wdrożyła.

Zobacz załącznik

Zbigniew Wojtkiewicz / prezes zarządu Entraco Sp. z o.o.

Jesteśmy doświadczonym biurem rachunkowym, prowadzącym usługi księgowe od ponad 20 lat. Obecnie obsługujemy 46 firm, a łączna liczba przyjmowanych przez nas faktur przekracza 1 000.

 

Decyzję o uruchomieniu SaldeoSMART podjęliśmy po długim namyśle, analizując zakres zmian, jakie nas czekają w organizacji biura w kontekście uzyskanych korzyści. Uznaliśmy w końcu, że teoretyczne rozważania nie mają zbyt dużego sensu i postanowiliśmy rozpocząć pracę od najmniejszego, dostępnego kredytu, dopuszczając jego zwiększenie.

 

Rzeczywiście – zgodnie z zapowiedziami firmy Ramzes (obecnie AURA Technologies Sp. z o.o.) – 'wejście' w system zajęło nam około 3 miesięcy, podczas których księgowi organizowali sobie pracę bardziej wielozadaniowo, niż dotychczas. Z czasem szybciej pracuje także sam system, rozpoznając w 100% faktury od powtarzających się kontrahentów. Duże znaczenie ma także fakt, że samo księgowanie (po zaimportowaniu dokumentów) ogranicza się do dwóch 'kliknięć'.
Po kilku miesiącach zdecydowaliśmy więc o powiększeniu pakietu kredytów do 1000 miesięcznie, nie wykluczając wzrostu także w przyszłości.

 

Doświadczenie pokazuje, że znacznym ułatwieniem byłoby dostarczanie faktur w formie elektronicznej przez naszych klientów, ale póki co udało nam się tego zapewnić. Mimo to, jesteśmy przekonani, że SaldeoSMART to przyszłość biur rachunkowych. Polecamy je wszystkim nowoczesnym biurom, które planują poszerzać grono swoich klientów.

Zobacz załącznik

Aleksander Woźniak / właściciel Biura Usług Księgowych TORADO Sp. z o.o.

Nasze biuro rachunkowe prowadzimy od wielu lat, obsługując podatników w ramach pełnej i uproszczonej księgowości. Przez cały ten czas wykorzystujemy oprogramowanie firmy Ramzes, które polecamy pełną odpowiedzialnością.

Należy podkreślić, że sprawdza się ono dla osób, poszukujących dobrych i niedrogich rozwiązań, tym bardziej, że jest odpowiednio przystosowane do specyfiki pracy biura rachunkowego - łatwo i automatycznie można wprowadzać dokumenty, używając opcji szybkiego księgowania. Na czas otrzymuje się modyfikacje programów, wynikające ze zmian prawnych, a do tego zawsze można liczyć na fachową pomoc serwisu.

Ostatnio, w ramach poszerzonej oferty nabyliśmy do biura kasy fiskalne Posnet Mobile. Instalacja odbyła się bardzo sprawnie, natomiast urządzenie spełniło nasze oczekiwania. Atuty to niewielkie rozmiary, czytelne menu, elektroniczna kopia paragonu, a także udane wzornictwo.

Podsumowując, uważamy, że Ramzes (obecnie AURA Technologies Sp. z o.o.) dba o swoich klientów, czego kolejnym dowodem są częste, darmowe spotkania online, poświęcone nowej lub ważnej funkcjonalności, zastosowanej w Aplikacjach Ramzes oraz System Lojalnościowy, nagradzający stałych klientów. Jeszcze raz polecamy.

Zobacz załącznik

Karol Sentysz / właściciel Biura Rachunkowego OLSEN s.c.

Na podstawie moich doświadczeń, związanych z wprowadzeniem Aplikacji Ramzes w naszym biurze, jestem przekonany, że obsługę programu można opanować szybko, pod warunkiem że … nie zaczniemy czytać wszystkich instrukcji naraz. Z doświadczenia zalecam kolejność: najpierw instrukcję do Administratora, potem do PKPiR, a następnie reszta.

 

Program poleciłbym przede wszystkim tym, którzy lubią porządek na ekranie i jasne czyste wydruki. Classic miał wydruki kpir i rejestrów VAT na dużych płachtach (A3). Na początku pracy z Aplikacją sądziłem, że nie da się od tego odzwyczaić. Okazuje się że nowe wydruki , sporządzane na A4 są bardziej czytelne, przejrzyste, a przy tym sporządzane są dwa albo i trzy razy szybciej. Doskonałym rozwiązaniem jest automatyczne tworzenie Dowodów Wewnętrznych. Program jest też przy tym przyjemny pod względem graficznym. A dzięki zautomatyzowaniu zapisów jest szybki i wydajny. Sporym ułatwieniem jest także proces sporządzania i wysyłania e-deklaracji od razu z programu, czego nie było w programie Classikowym.

Użytkownik Aplikacji Ramzes / Biuro rachunkowe (Warszawa)

Jestem długoletnim pracownikiem w branży księgowej, pracowałam na różnych programach - praca na aplikacjach Ramzesa jest przyjemnością, programy są intuicyjne i zastanawiałam się czy to wynika już ze zbyt długoletniej pracy w tej branży, czy też z dobrego programu księgowego. Jestem pewna iż to drugie.Natomiast odnośnie programu Kadr - sądzę, że należy jeszcze sporo rozwinąć w tym programie - zespół nasz postara się jak najwięcej przekazać propozycji niezbędnych do ułatwienia pracy. Dział Kadr w przepisach jest coraz trudniejszy i na pewno należy jej poświęcić sporo czasu - tym bardziej, że Przedsiębiorcy - klienci coraz częściej zdają się na naszą wiedzę i utożsamiają księgowych z kadrowymi.

Użytkownik Aplikacji Ramzes / Właściciel przedsiębiorstwa (Motycz k.Lublina)

Program RAMZES polecił mi w 2007 r. kolega (księgowy), jako łatwy w obsłudze i realizujący wszystkie potrzebne funkcje i zadania. Rzeczywiście, tak bardzo przyzwyczaiłem się do korzystania z tego programu, że pomimo wielokrotnych prób namówienia mnie na zlecenie prowadzenia księgowości wyspecjalizowanej firmie, co roku odnawiam licencję i nadal sam się tym zajmuję. Funkcjonalność oceniłem na '4', żeby profesjonalna ekipa RAMZES-a nie spoczęła na laurach i nadal doskonaliła swoje (skądinąd świetne) produkty. Wszystkim zawsze polecam te programy.

Użytkownik Aplikacji Ramzes / księgowa (Białystok)

Program posiada wiele przydatnych funkcji istotne z punktu widzenia specyfiki małych przedsiębiorstw. Program jest przejrzysty, przyjazny i łatwy w obsłudze, pozwala szybko wprowadzać dokumenty oraz umożliwia szybkie sprawdzenie dokumentów. Sprawnie się po nim poruszam bo jest bardzo czytelny. Jeśli jednak pojawiają się jakieś problemy i nie mogę sama czegoś odszukać zawsze mogę liczyć na szybką i miłą obsługę wsparcia technicznego.