To nowoczesna aplikacja do elektronicznego obiegu dokumentów dla wymagających użytkowników. SaldeoSMART to obieg tworzony indywidualnie dla każdej firmy, wyposażony w inteligentny system odczytywania danych ze skanów faktur papierowych oraz posiadający opcję importu do programu księgowego.

DODAWANIE DOKUMENTÓW DO SYSTEMU

Dokumenty w formie elektronicznej (otrzymane w wersji graficznej bądź zeskanowane) dodajesz do aplikacji, która odczyta z nich potrzebne księgowości dane oraz informacje istotne dla obiegu dokumentów w Twojej firmie.

Wprowadzanie dokumentów w elektroniczny obieg

Odczytany dokument automatycznie trafia w odpowiedni obieg dokumentów – od rejestracji w systemie, przez proces opisu merytorycznego, wieloetapową akceptację do archiwizacji. Nie trzeba sięgać po papierowe dokumenty – ich podgląd jest widoczny na monitorze. Zawsze wiesz na jakim etapie jest dokument i kto obecnie nad nim pracuje. Ostatnim etapem pracy z fakturami jest ich kategoryzacja pod kątem ich wysyłki do systemu księgowego.

Import dokumentów do systemu ERP lub programu księgowego

Aplikacja jest zintegrowana z ponad 30-stoma programami księgowymi oraz posiada elektroniczne archiwum, która umożliwia podgląd bezpośrednio w programami księgowym oraz wyszukanie faktury po pozycji.