POZNAJ SaldeoSMART

automat do odczytu faktur i obiegu dokumentów

Zobacz SaldeoSMART

Umów się już dziś na darmową prezentację i odbierz kupon na wdrożenie*)

 

*) Promocja trwa do odwołania i uprawnia do jednorazowej zniżki w wysokości 300 zł netto przy zintegrowaniu SaldeoSMART z systemem księgowym jednego producenta  i 500 zł netto w przypadku integracji z dwoma bądź więcej programami księgowymi.

ZA CO POLUBISZ SaldeoSMART?

KONIEC Z RĘCZNYM WPISYWANIEM FAKTUR

Z SaldeoSMART skończysz z ręcznym wprowadzaniem dokumentów. Posiadając faktury w formie graficznej w szybki i wygodny sposób sczytasz z nich potrzebne dane i zaimportujesz do księgowości. Podczas, gdy system pracuje nad wprowadzaniem dokumentów, możesz zająć się innymi - kluczowymi dla Twojej firmy - zadaniami.

Koniec z papierowym archiwum

KONIEC Z PAPIEROWYM ARCHIWUM

Z SaldeoSMART nie musisz przeszukiwać sterty segregatorów poszukując potrzebnej faktury! Błyskawicznie podejrzysz jej skan w panelu SaldeoSMART a nawet w swoim programie księgowym! Masz przy tym pewność, że w przypadku zniszczenia oryginałów (wcale nierzadkie przypadki losowe) archiwalne dokumenty są bezpieczne.

Z SaldeoSMART zyskasz więcej wolnego czasu.

KONIEC Z MARNOWANIEM CZASU

Z SadeoSMART zoptymalizujesz pracę swojego biura, eliminując powtarzalne czynności. Czas - Twój i innych - jest zbyt cenny, aby marnować go na działania, które wykona automat. Wykorzystanie wszystkich możliwości SaldeoSMART pozwoli przyspieszyć pracę biura rachunkowego nawet o 40%, o tyle samo zwiększając liczbę obsługiwanych klientów!

O nas

Zastanawiasz się kim jesteśmy?

AURA Technologies Sp. z o.o. ma ponaddwudziestoletnie doświadczenie w branży IT. Od dwóch dekad dostarczamy innowacyjne rozwiązania informatyczne, usprawniające procesy zewnętrzne i wewnętrzne w firmach różnych branż, reprezentujących zarówno mikro, jaki małe i średnie przedsiębiorstwa. Sami jesteśmy na tyle niedużą firmą, że panująca wewnątrz przyjacielska atmosfera, przenosi się na (długofalowe) relacje z klientami. Jednocześnie długoletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku sprawia, że jesteśmy godni zaufania.

20
LAT NA RYNKU
22TYS.
WDROŻEŃ
90%
USŁUG SERWISOWYCH OCENIONYCH POZYTYWNIE
4.6
OCENA WSPARCIA TECHNICZNEGO (W SKALI 1-5)