Ministerstwo Finansów pracuje nad wprowadzeniem Krajowego Systemu e-Faktur. Docelowo wszystkie podmioty gospodarcze będą zobligowane do wystawiania e-faktur.


Sama definicja faktury elektronicznej istnieje już od 2004 roku (art. 2 pkt 32 ustawy z 11 marca 2004 o podatku od towarów i usług). To faktura w formie elektronicznej wystawiona oraz otrzymane w dowolnym formacie elektronicznym. To odpowiednik papierowej, tradycyjnej faktury. 


Ministerstwo Finansów opracowuje wdrożenie Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF). Każdy z podatników będzie mógł założyć sobie w systemie indywidualne konto, skąd będzie mógł wysyłać faktury ustrukturyzowane. Zostanie im nadany indywidualny numer. 

Zachęcamy do pobrania bezpłatnego e-booka przygotowanego przez naszego Partnera SaldeoSMART. Wystarczy, że wypełnią Państwo formularz kontaktowy. Niezwłocznie prześlemy do Państwa e-book na temat Krajowego Systemu e-Faktur.

 

 

Pobierz bezpłatny e-book "Przygotuj się na faktury ustrukturyzowane". Wypełnij poniższy formularz i wyślij do nas. 

Chcę wiedzieć więcej o Programie Poleceń SaldeoSMART

Chcę wiedzieć więcej o Programie Poleceń SaldeoSMART

 

 

 

Elektroniczny obieg dokumentów w Twojej firmie 

 

Obieg dokumentów to proces, który zachodzi w każdej firmie. W części przedsiębiorstw nadal zachowana jest tradycyjna forma obiegu, która znacznie wydłuża czas obsługi procesu i zwiększa koszty. Zaoszczędź czas, zniweluj niepotrzebne wydatki i usprawnij działanie swojej firmy.


Zapraszamy do kontaktu z nami. Udzielimy wszelkich informacji na temat systemu  SaldeoSMART. Krok po kroku pomożemy wdrożyć elektroniczny obieg dokumentów i usprawnimy działanie Twojej firmy. 

 

 

Elektroniczny obieg dokumentów

 

 

 

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz:
22 460 5 490; saldeosmart@auratech.pl