Od 12 lipca 2022 rusza konkurs „Wdrażanie innowacji przez MŚP” dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej.


Od 12 lipca do 15 sierpnia 2022 trwa nabór wniosków do konkursu "Wdrażanie innowacji przez MŚP”. Konkurs skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Organizatorem jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Maksymalna kwota dofinansowania dla firmy wynosi 10 mln zł.


Celem konkursu jest zwiększenie innowacyjności i konkurencyjności wśród małych podmiotów gospodarczych z makroregionu Polski Wschodniej. Środki uzyskanej dotacji mogą być przeznaczone na wdrożenie nowych produktów, rozwój procesów technologicznych, nabycie wartości niematerialnych i prawnych (np. licencji oprogramowań) oraz zakup usług doradczych.

Wdrażanie innowacji przez MŚP 

 

Umów się na bezpłatną prezentacje nowoczesnych systemów ERP. Pozostaw kontakt, a oddzwonimy do Ciebie

Chcę wiedzieć więcej o Programie Poleceń SaldeoSMART

Chcę wiedzieć więcej o Programie Poleceń SaldeoSMART

 

 

 

Elektroniczny obieg dokumentów w Twojej firmie 

 

Obieg dokumentów to proces, który zachodzi w każdej firmie. W części przedsiębiorstw nadal zachowana jest tradycyjna forma obiegu, która znacznie wydłuża czas obsługi procesu i zwiększa koszty. Zaoszczędź czas, zniweluj niepotrzebne wydatki i usprawnij działanie swojej firmy.


Zapraszamy do kontaktu z nami. Udzielimy wszelkich informacji na temat systemu AMODIT i SaldeoSMART. Krok po kroku pomożemy wdrożyć elektroniczny obieg dokumentów i usprawnimy działanie Twojej firmy. 

 

 

Elektroniczny obieg dokumentów

 

 

 

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz:
22 460 5 490; amodit@auratech.pl; saldeosmart@auratech.pl