Zatrudniasz cudzoziemców lub delegujesz pracowników do UE i EOG?

Wolałbyś uniknąć wysokich kar w zakresie Transgranicznego Zatrudnienia?

Chcesz wiedzieć jakie nowe przepisy dotyczą Twojej firmy od 2018 roku?

ZOBACZ REJESTRACJĘ NASZEGO WEBINARU

O CZYM MÓWILIŚMY?

  1. Nowe przepisy w zatrudnianiu cudzoziemców od 2018 roku.
  2. Zatrudnianie cudzoziemców – najczęstsze problemy.
  3. Delegowanie pracowników (w tym cudzoziemców do UE i EOG) – zasady delegowania (od warunków pracy i płacy po formularze A1 i notyfikacje)
  4. Planowane zmiany w delegowaniu pracowników za granicę (dyrektywa o delegowaniu i pakiet mobilności)
  5. Rozliczanie wynagrodzeń pracowników delegowanych (ZUS, US i inne obowiązkowe świadczenia).

Spotkanie zakończyła prezentacja praktycznych rozwiązań na podstawie systemu enova365 Kadry Płace (około 20 min.).

PATRONAT MERYTORYCZNY

 

Marta Zięba-Szklarska

ekspert w zakresie HR, Kadr, Płac i Transgranicznego Zatrudnienia

 

Związana z rynkiem pracy od 2000 roku i od 2004 z transgranicznym zatrudnieniem.

Ekspert w zakresie HR, Kadr, Płac i Transgranicznego Zatrudnienia (delegowanie pracowników z Polski do innych krajów oraz legalizacja zatrudnienia cudzoziemców w Polsce). Interim Manager w obszarze Doradztwa, Rozwoju Biznesu w Polsce i w projektach międzynarodowych również w obszarze finansów osobistych (rynek pracy oraz bezpieczeństwo finansowe pracowników). Certyfikowany “Financial Adviser EFG® i EFC®” oraz Dyrektor ds Rozwoju MIędzynarodowego w European Federation of Financial Professionals in Poland.

Współpracuje z Firmami Doradczymi, Kancelariami, Izbami, Instytucjami Rynku Pracy, Stowarzyszeniami oraz Fundacjami na terenie Polski, UE i na Świecie m.in. w Stanach Zjednoczonych, Rosji, Nepalu. Ekspert Inicjatywy Mobilności Pracy, OKAP i Pracodawców RP w zakresie Transgranicznego Zatrudnienia.

Wykładowca Europejskiej Akademii Planowania Finansowego, PKF Consult, Polskim Towarzystwie Ekonomicznym i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz polskich izb pracodawców. Prowadzi warsztaty i szkolenia w zakresie transgranicznego zatrudnienia i mobilności pracy dla Firm i Instytucji Pozarządowych.

Zaangażowana w projekty społeczne, w aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych i zarzadzaniem kosztami PFRON z Międzynarodową Fundacja REAXUM. Jest Ambasadorem Przedsiębiorczości Kobiet i Mentorem w programach Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet oraz VITAL Voices Chapter Poland. Współpracuje przy projekcie badawczym zmotywowani.pl badając zaangażowanie pracowników z Polski i cudzoziemców.

Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Bankowej (przedsiębiorczość, analiza finansowa, podatki, finanse osobiste i psychologia rynku). 

Karierę zawodową rozpoczęła w 1997 roku na rynku finansowym (grupa finansowa - bank, towarzystwo ubezpieczeniowe i fundusz emerytalny) i do dziś łączy finanse z HR wierząc, że to dwie nierozerwalne kwestie.

O nas

Zastanawiasz się kim jesteśmy?

AURA Technologies Sp. z o.o. to polska spółka z ponaddwudziestoletnim doświadczeniem w branży IT oferująca innowacyjne rozwiązania informatyczne dla firm. Z sukcesem wspieramy rodzimą przedsiębiorczość różnych branż, z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku sprawia, że jesteśmy partnerem godnym zaufania. Pomożemy Ci dobrać adekwatny do Twoich potrzeb system do sprzedaży, księgowości czy płac; wdrożymy w Twojej firmie oprogramowanie ERP oraz elektroniczny obieg dokumentów, dostarczymy podpis elektroniczny oraz najwyższej jakości urządzenia fiskalne. Polecamy wyłącznie takich dostawców, z których usług sami korzystamy bądź nie wahalibyśmy się korzystać.

20
LAT NA RYNKU
22TYS.
WDROŻEŃ
90%
USŁUG SERWISOWYCH OCENIONYCH POZYTYWNIE
4.6
OCENA WSPARCIA TECHNICZNEGO (W SKALI 1-5)