Zapraszamy na kolejne spotkanie z Panią Patrycją Kubiesą - doradcą i ekspertem podatkowym

Porozmawiamy o ulgach w CIT.

Termin i dostęp do szkolenia

Webinar odbędzie się 27 lutego o godz. 10.00 i potrwa około 2 godzin. Dostęp do szkolenia odbywa się poprzez indywidualny link, który otrzymacie Państwo mailem. W mailu będzie również podany indywidualny token do wydarzenia. Prosimy pamiętać, że uczestnik może zalogować się do wydarzenia wyłącznie na jednym urządzeniu.

Zasady udziału

Udział w webinarze jest płatny: 80 zł netto lub 30 minut Pakietów Porad Serwisowych; szczegóły określone są w regulaminie zamieszczonym poniżej; rejestracja trwa do 23 lutego lub wyczerpania miejsc. Spotkanie będzie nagrywane; otrzymacie Państwo link do jego zapisu.

Certyfikat

Istnieje także możliwość otrzymania imiennego certyfikatu potwierdzającego udział w spotkaniu; zainteresowanych prosimy o wskazanie tego faktu w formularzu ankiety po spotkaniu.

Wymagania techniczne

Do udziału w szkoleniu potrzebne są głośniki lub słuchawki i oczywiście dostęp do Internetu. Zalecane jest korzystanie przeglądarki Mozilla Firefox bądź Chrom w najnowszych wersjach.

 

Podczas szkolenia zostaną omówione ulgi na innowacyjność i rozwój. Ich ogólna konstrukcja, definicja, katalog kosztów oraz sposób rozliczania.

 

 Część I - Ulgi na innowacyjność i rozwój

 

1. Ulga na prototyp

2. Ulga na robotyzację

3. Ulga na zwiększenie przychodów

4. Ulga sponsoringowa

5. Ulga na innowacyjnych pracowników

7. Ulga konsolidacyjna

8. Ulga na IPO

 


Część II - Sesja Q&A

 

 

 

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ >>>

 

 

WYKŁADOWCA

Webinar poprowadzi doświadczony ekspert: Patrycja Kubiesa (Kancelaria Kubiesa & Brzostowska)

Zobacz fragment poprzedniego webinaru prowadzonego przez naszego eksperta. Spotkanie dotyczyło KSeF i zmian w CIT.

PATRYCJA KUBIESA

Doradca i ekspert podatkowy, praktyk, wykładowca

Doradca podatkowy wpisana na listę pod numerem 13829. Doświadczenie w doradztwie podatkowym zdobywała w międzynarodowej korporacji na stanowisku kierowniczym, gdzie była odpowiedzialna za całokształt procesów finansowych spółek grupy, udział w procesach due diligence, M&A. Absolwentka finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz studiów podyplomowych na Wydziale zarządzania AGH w Krakowie. Członek zwyczajny Stowarzyszenia Księgowych w Polsce przy oddziale krakowskim. Specjalizuje się w podatku dochodowym od osób prawnych, cenach transferowych, podatku od towarów i usług. Z wykształcenia także dydaktyk, który prowadził zajęcia naukowe, a tym samym posiada wiedzę i doświadczenie w efektywnym przekazywaniu informacji i wiedzy.

Zobacz opinie uczestników poprzednich webinarów z Patrycją Kubiesą

"Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, a jednocześnie w swobodnej i miłej atmosferze."

"Szkolenie przekazane w sposób bardzo zrozumiały, przystępny."

"Bardzo kompetentna osoba prowadząca, bardzo dobry rzeczowy przekaz wiadomości "

"Jak zawsze pełny profesjonalizm."

"Bardzo konkretnie, profesjonalnie przekazanie ogromnej wiedzy w sposób przesympatyczny."

Regulamin szkolenia

  1. Organizatorem szkolenia online (dalej: Webinar) jest AURA Technologies Sp. z o.o. o NIP: 527-10-30-866 z siedzibą w Warszawie, przy ul. Fasolowej 31A.
  2. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji poprzez dedykowany formularz >>> najpóźniej do 23 lutego oraz uiszczenie opłaty w wysokości 80 zł netto (na podstawie pro formy) lub wykorzystanie środków z Pakietów Porad Serwisowych w wymiarze 30 minut.
  3. Dostęp do Webinaru odbywa się poprzez indywidualny link i token dostarczony na adres e-mailowy uczestnika podany podczas rejestracji, wysyłany klientowi po spełnieniu warunków udziału w Webinarze. Uczestnik może zalogować się wyłącznie na jednym urządzeniu.
  4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podany nieprawidłowy adres e-mail przez Uczestnika. 
  5. Do udziału w Webinarze konieczne jest posiadanie komputera z dostępem do Internetu i podłączonymi głośnikami/słuchawkami; szczegółowe wymogi techniczne opisane są na stronie: www.auratech.pl/webinar-jak-sie-przygotowac/.
  6. Rejestracja na Webinar jest równoznaczna z akceptacją niniejszego regulaminu.
  7. Ewentualną rezygnację z uczestnictwa należy zgłosić do 24 lutego, co gwarantuje zwrot pobranych środków.

JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Wypełnij formularz rejestracyjny, po dokonanej płatności otrzymasz potwierdzenie uczestnictwa.

Pamiętaj, że na Twoje zgłoszenie czekamy do 23 lutego, o ile wcześniej nie wyczerpie się pula miejsc.

Odbierz potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia oraz link do pokoju konferencyjnego. Otrzymasz go ponownie godzinę przed konferencją.

27 lutego br. o godzinie 10.00 weź udział w webinarium. Połącz się z pokojem konferencyjnym, korzystając z indywidualnego linku otrzymanego e-mailem.