Zatrudniasz pracowników? Prowadzisz ewidencję nieobecności? Naliczasz płace?

Dowiedz się jak robić to szybko i zgodnie z obowiązującymi przepisami!

Zapraszamy do udziału w darmowym webinarium poświęconym tematyce kadrowo-płacowej. Podczas spotkania zobaczysz jak wygląda praca w oparciu o kalendarze na jednym z popularnych systemów ERP - dowiesz się jak szybko je definiować, korygować i uzupełniać danymi.

W trakcie drugiej części natomiast przypomnisz sobie zmiany w Prawie Pracy obowiązujące od obecnego roku oraz poznasz te, czekające nas w najbliższych miesiącach.

Aby wziąć udział w spotkaniu potrzebujesz komputer z dostępem do Internetu, słuchawki lub głośniki oraz 2 godziny, które możesz nam poświęcić. Więcej informacji technicznych znajdziesz na: http://www.auratech.pl/o-wideokonferencjach/

Spotkanie zostanie zarejestrowane, abyś mógł do niego wrócić w dowolnym momencie.

Pamiętaj o obowiązkowej rejestracji; na Twoje zgłoszenie czekamy do 5 czerwca (o ile wcześniej nie wyczerpie się pula miejsc).

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ

O CZYM BĘDZIEMY MÓWIĆ?

CZĘŚĆ I

  • Jak definiować kalendarze do różnych typów umów
  • Jak obsłużyć równoważny czas pracy
  • Jak rejestrować i korygować nieobecności (w tym pobierając dane z arkuszy kalkulacyjnych)

CZĘŚĆ II

  • Nowe zasady wydawania świadectw pracy
  • Planowane zmiany w zakresie wystawiania świadectw pracy
  • Zmiany przepisów Kodeksu pracy w zakresie wręczenia pracownikowi umowy o pracę przed dopuszczeniem do pracy
  • Nowe minimalne wynagrodzenie za pracę
  • Minimalne wynagrodzenie godzinowe dla osób wykonujących umowy zlecenia
  • Nowe terminy wnoszenia do Sądu odwołania od wypowiedzenia i rozwiązania umowy o pracę bez okresu wypowiedzenia
  • Planowane w 2018 r. zmiany w zakresie skrócenia okresu przechowywania akt osobowych

JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Wypełnij formularz rejestracyjny

Pamiętaj, że na Twoje zgłoszenie czekamy do 5 maja, o ile wcześniej nie wyczerpie się pula miejsc.

Odbierz potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia oraz link do pokoju konferencyjnego. Otrzymasz go ponownie godzinę przed konferencją.

8 maja br. weź udział w webinarium. Połącz się z pokojem konferencyjnym, korzystając z indywidualnego linku otrzymanego e-mailem.

TERMIN SPOTKANIA

 

Webinar odbędzie się w czwartek, 8 czerwca. Zaczynamy o godzinie 10.00. Zachęcamy jednak do wcześniejszego zalogowania się. Spotkanie potrwa około 2 godzin. 

Do zobaczenia!

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ

WYKŁADOWCY

Barbara Dąbrowska

ekspert prawa podatkowego, dyrektor finansowy

Doświadczony wykładowca z zakresu prawa podatkowego i prawa pracy, autorka wielu publikacji  autor wielu w formie artykułów branżowych i książek. Bogatą wiedzę czerpie z ponaddwudziestoletniego doświadczenia zawodowego zdobytego na stanowiskach zarządczych wyższego szczebla związanych z finansami, księgowością, płacami, zarządzaniem zasobami ludzkim, compliance w firmach audytorskich z wielkiej czwórki, produkcyjnych, budowlanych, handlowych i usługowych.

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, studiów MBA Uniwersytetu Warszawskiego akredytowanych przez Bloomsburg University of Pennsylvania i Bergische Universität Wuppertal, studiów podyplomowych „Akademia Spółek" w Szkole Głównej Handlowej oraz menadżerskich studiów podyplomowych dla Kadry Nowoczesnej Gospodarki – Zarządzanie Kompetencjami na Wydział Zarządzania UW. Posiada licencję Ministerstwa Finansów oraz certyfikat Generalnego Inspektora Informacji Finansowej z zakresu przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, kontynuuje zdobywanie uprawnień z zakresu ACCA.

Marzena Szefler

wdrożeniowiec systemów ERP w AuraTech

Konsultant z zakresu wdrażania systemów ERP z 25-letnim doświadczeniem. Prowadziła wdrożenia modułów kadrowo – płacowych w takich branżach jak: górnictwo, przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe, usługowe, zakłady ubezpieczeniowe i banki. Brała udział w lokalizacji modułu Płace systemu Oracle eBS.

Posiada szeroką wiedzę w zakresie funkcjonalności programów zarówno lokalnych dostawców, jak i szerzej znanych dostawców: system ERP CDN i Optima (Comarch), Symfonia (Sage), Oracle e-BS, IFS ERP oraz enova365 (Soneta). Doświadczenie dydaktyczne zdobyte podczas nauczania fizyki umiejętnie wykorzystuje podczas szkoleń i warsztatów wdrożeniowych oraz prezentacji systemów oferowanych przez AURA Technologes.

Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła również kierunek Business Management w Holmes Colleges w Sydney, Australia.

O nas

Zastanawiasz się kim jesteśmy?

AURA Technologies Sp. z o.o. to polska spółka z ponaddwudziestoletnim doświadczeniem w branży IT oferująca innowacyjne rozwiązania informatyczne dla firm. Z sukcesem wspieramy rodzimą przedsiębiorczość różnych branż, z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku sprawia, że jesteśmy partnerem godnym zaufania. Pomożemy Ci dobrać adekwatny do Twoich potrzeb system do sprzedaży, księgowości czy płac; wdrożymy w Twojej firmie oprogramowanie ERP oraz elektroniczny obieg dokumentów, dostarczymy podpis elektroniczny oraz najwyższej jakości urządzenia fiskalne. Polecamy wyłącznie takich dostawców, z których usług sami korzystamy bądź nie wahalibyśmy się korzystać.

20
LAT NA RYNKU
22TYS.
WDROŻEŃ
90%
USŁUG SERWISOWYCH OCENIONYCH POZYTYWNIE
4.6
OCENA WSPARCIA TECHNICZNEGO (W SKALI 1-5)