Księgujesz transakcje z odwrotnym obciążeniem VAT?

Obsługujesz firmy budowlane?

Chcesz wiedzieć więcej o tegorocznych zmianach w ewidencji VAT?

Wolałbyś uniknąć sankcji grożących za błędy w rozliczeniach VAT?

 

WEŹ UDZIAŁ W DARMOWYM WEBINARZE

I skorzystaj z wiedzy specjalistów

W spotkaniu weźmiesz udział całkowicie za darmo. Będziemy do Twojej dyspozycji około 2 godzin, a do połączenia z nami będziesz potrzebował komputera z dostępem do Internetu oraz słuchawek lub głośników. Więcej sugestii technicznych znajdziesz na stronie: http://www.auratech.pl/o-wideokonferencjach/.
Spotkanie zostanie zarejestrowane, abyś mógł do niego wrócić w dowolnym momencie.

Pamiętaj o obowiązkowej rejestracji; na Twoje zgłoszenie czekamy do 7 kwietnia (o ile wcześniej nie wyczerpie się pula miejsc).

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ

O CZYM BĘDZIEMY MÓWIĆ?

  1. Odwrotne obciążenie w budownictwie w świetle broszury informacyjnej Ministra Finansów.
  2. Obowiązki ewidencyjne i sprawozdawcze po zmianach (ewidencja VAT, jednolity plik kontrolny, deklaracje oraz informacje podsumowujące).
  3. Kontrola przedsiębiorcy, w tym kontrola celno – skarbowa (KAS) w zakresie VAT (kontrola w zakresie zwrotu VAT).
  4. Sankcje w zakresie VAT.

JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Wypełnij formularz rejestracyjny

Pamiętaj, że na Twoje zgłoszenie czekamy do 7 kwietnia, o ile wcześniej ne wyczerpie się pula miejsc.

Odbierz potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia oraz link do pokoju konferencyjnego. Otrzymasz go ponownie godzinę przed konferencją.

11 kwietnia br. weź udział w webinarium. Połącz się z pokojem konferencyjnym, korzystając z indywidualnego linku otrzymanego e-mailem.

PATRONAT MERYTORYCZNY

Marcin Górski

adwokat, doradca podatkowy

 

Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Aplikację Adwokacką w Okręgowej Izbie Adwokackiej w Warszawie.

Cenne doświadczenia zdobywał współpracując z międzynarodowymi oraz polskimi firmami doradczymi (m.in. Arthur Andersen Sp. z o.o. oraz Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.).
Doradzał przy skomplikowanych transakcjach gospodarczych, jak łączenia i podziały spółek giełdowych; reprezentował Klientów w skomplikowanych sprawach przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi w sprawach podatkowych.  Realizował projekty szczególne, jak audyty podatkowe, w tym audyty cen transferowych.  Sporządzał dokumentację transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi.

Jest autorem publikacji z zakresu prawa podatkowego oraz doświadczonym wykładowcą, w tym akademickim. Szkolenia prowadzi od 2000 roku i zrealizował ich ponad 1000. Wykładał między innymi dla Instytutu Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy,  MDDP Akademia Biznesu, BDO Polska Sp. z o.o. oraz Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

 

Górski Grzyb Adwokaci i Doradcy Podatkowi spółka partnerska specjalizuje się w świadczeniu pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorców w zakresie szeroko pojętego prawa gospodarczego.

Szczególnym obszarem zainteresowań kancelarii są prawa spółek, prawa obrotu instrumentami finansowymi, prawa upadłościowego i naprawczego, prawa własności przemysłowej, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa podatkowego (zobowiązania podatkowe, CIT, PIT, VAT, podatek akcyzowy, podatek od nieruchomości, ceny transferowe, kontrole podatkowe, postępowania podatkowe oraz postępowania przed sądami administracyjnymi).

O nas

Zastanawiasz się kim jesteśmy?

AURA Technologies Sp. z o.o. to polska spółka z ponaddwudziestoletnim doświadczeniem w branży IT oferująca innowacyjne rozwiązania informatyczne dla firm. Z sukcesem wspieramy rodzimą przedsiębiorczość różnych branż, z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku sprawia, że jesteśmy partnerem godnym zaufania. Pomożemy Ci dobrać adekwatny do Twoich potrzeb system do sprzedaży, księgowości czy płac; wdrożymy w Twojej firmie oprogramowanie ERP oraz elektroniczny obieg dokumentów, dostarczymy podpis elektroniczny oraz najwyższej jakości urządzenia fiskalne. Polecamy wyłącznie takich dostawców, z których usług sami korzystamy bądź nie wahalibyśmy się korzystać.

20
LAT NA RYNKU
22TYS.
WDROŻEŃ
90%
USŁUG SERWISOWYCH OCENIONYCH POZYTYWNIE
4.6
OCENA WSPARCIA TECHNICZNEGO (W SKALI 1-5)