Księgi Handlowe, PKPiR, Ryczałt

rabat -30%

Cena systemu zależy od liczby obsługiwanych firm i stanowisk.

Zamów dowolny program z grupy systemów księgowych Aplikacji Ramzes w specjalnej cenie.

Otrzymasz standardowy okres ochronny - ważny do końca 2018 roku, obejmujący darmowe modyfikacje oraz limitowane wsparcie serwisowe w postaci Darmowych Pakietów Porad.

O programach     Zamów

Pakiet Porad Komfort

rabat -30%

CENA PO RABACIE: 140,-

W promocji kupisz Pakiet Komfort w cenie Pakietu Standard!

Pakiet Porad Komfort zawiera 120 minut, które wykorzystasz na konsultacje z naszym serwisem drogą telefoniczną i mailową. Możesz przeznaczyć je także na usługi serwisowe bądź udział w naszych wideokonferencjach.

O Pakietach     Zamów

Pakiet: Biuro Rachunkowe START

rabat -40%

CENA PO RABACIE: 1120,-

Pakiet zawiera: Ramzes-Sprzedaż, Ramzes-PKPiR, Ramzes-Ryczałt, Ramzes-Amortyzacja oraz e-Dokumenty. Sprzedaż umożliwia wystawianie dokumentów w imieniu jednej firmy, natomiast pozostałe programy są przystosowane do pracy dla 30 podatników.

Otrzymasz standardowy okres ochronny (darmowe modyfikacje i limitowany Darmowy Pakiet Porad) do końca 2018 r.

O programach     Zamów

Integracje Aplikacji Ramzes

rabat -50%

Przy zakupie dwóch bądź większej liczby integracji Aplikacji Ramzes, druga i kolejne objęte są 50% zniżką. W przypadku różnych cen integracji, zniżki odliczane są od tańszych pozycji.

Integracje Aplikacji Ramzes obejmują m.in. automatyczne księgowanie wyciągów MT-940 czy import faktury z systemów zewnętrznych.

O integracjach   Zamów

Pakiet: Biuro Rachunkowe MAX

rabat -45%

CENA PO RABACIE: 3637,-

Zestaw zawiera Ramzes-Sprzedaż, Ramzes-PKPiR, Ramzes-Ryczałt, Ramzes-Amortyzację, Ramzes-Płace oraz e-Dokumenty. Poza Sprzedażą, wszystkie programy umożliwiają obsługę podatników bez limitu na 5 stanowiskach w sieci.

Otrzymasz standardowy okres ochronny (darmowe modyfikacje i limitowany Darmowy Pakiet Porad) do końca 2018 r.

O programach     Zamów

Aplikacja Ramzes dodatkowe stanowisko poza siecią

rabat -60%

Promocja dotyczy wszystkich programów z grupy Aplikacji Ramzes. Dodatkowe stanowisko poza siecią uprawnia do kolejnej instalacji serwera bazy danych Aplikacji Ramzes i korzystania z systemu na kolejnej bazie danych. Rozwiązanie polecane dużym biurom rachunkowym bądź firmom nieposiadającym sieci wewnętrznej.

Zapytaj o cenę    Zamów

Wdrożenie SaldeoSMART

400 zł w prezencie

Zamów kupon za 100 zł netto, uprawniającym Cię do zniżki w wysokości 500 zł netto na wdrożenie SaldeoSMART. Kupon możesz wykorzystać do końca stycznia 2018 r.

SaldeoSMART to nowoczesny system do odczytu zeskanowanych faktur i elektronicznego obiegu dokumentów oparty o technologię OCR. Doskonale sprawdza się w biurach rachunkowych, eliminując konieczność ręcznego wprowadzania faktury i usprawniając komunikację z klientami biura.

Zamów prezentację    Zamów kupon 

Wdrożenie enova365

rabat -50%

Zamów kupon za 100 zł netto, uprawniający Cię do rabatu w wysokości 50% na pierwsze 10 godzin wdrożenia systemu enova365. Kupon możesz wykorzystać do końca czerwca 2018 r.

enova365 to zintegrowany system ERP do obsługi przedsiębiorstw różnych branż. Szeroka paleta modułów, możliwości konfiguracji i personalizacji oraz elastyczne licencjonowanie pozwala dopasować enova365 do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań.

Zamów prezentację     Zamów kupon

Regulamin promocji i zamówienie

  • Promocja obowiązuje w dniach 24 - 27 listopada 2017 r.
  • Aby skorzystać z promocji należy złożyć zamówienie w dniach jest obowiązywania poprzez poniższy  formularz zamówienia oraz uiścić opłatę za zamówienie najpóźniej do 29 listopada br.; po tym czasie zamówienie zostanie anulowane.
  • Promocji nie można łączyć wewnętrznie ani z innymi zniżkami.

Zamówienie - BlackFriday

Zamówienie - BlackFriday
Dane firmy
Dane zamówienia