Darmowe Konsultacje Szkoleniowe

listopad; godz.: 10:00

Spotkanie online przeznaczone dla nowych użytkowników Aplikacji Ramzes, mające na celu wesprzeć ich podczas pierwszych miesięcy pracy na programie.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Plan spotkania ustalany jest w oparciu o zgłoszone przez uczestników pytania. Prosimy zawrzeć je na formularzu zamówienia; na pytania oczekujemy najpóźniej do 5 dni roboczych przed szkoleniem.

Ramzes Płace - dodatkowe listy płac

październik 2017

Webinar poświęcony będzie systemowi Ramzes-Płace, głównie nowej strukturze dodatkowych list płac. Podczas spotkania omówimy działanie zmodyfikowanej funkcji oraz odpowiemy na zgłoszone wcześniej pytania dotyczące tego systemu.

 

W drugiej część webinaru omówione zostaną zagadnienia teoretyczne dotyczące zmian w przepisach regulujących zatrudnienie obcokrajowców.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW WKRÓTCE.

DARMOWE KONSULTACJE SZKOLENIOWE

listopad; godz.: 10:00

Szkolenia rozpoczynają się o godzinie 10:00; czas ich trwania zależy od liczby zgłoszonych pytań. Dokładny termin spotkań podamy w październiku br.

Przypomnijmy, że są to spotkania w formule wideokonferencji, podczas których nasi specjaliści odpowiadają na Państwa pytania, przesłane na formularzu zgłoszeniowym (http://www.ramzes.pl/zgloszenie-na-darmowe-konsultacje-szkoleniowe).

Przed spotkaniem prosimy o szczegółowe zapoznanie się z publikowanymi przez nas materiałami szkoleniowymi: instrukcjami obsługi oraz filmami instruktażowymi (http://www.ramzes.pl/edukacja/filmy-instruktazowe). Udział w pierwszych konsultacjach następujących po dacie zakupu nowego programu jest całkowicie darmowy.

Udział w spotkaniu będzie darmowy dla nowych użytkowników Aplikacji Ramzes (nabywający system od sierpnia 2017).

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO UDZIAŁU W WEBINARZE?

Przygotuj komputer ze stałym dostępem do Internetu, z zainstalowaną przeglądarką internetową (najlepiej Mozilla Firefox lub Chrome) oraz głośnikami lub słuchawkami.

Wejdź na stronę: https://ramzes1.clickmeeting.com/zmiany-w-vat-2017/connection-tester i wykonaj test połączenia (i wymaganego oprogramowania).

Zobaczysz okno:

JAK DOŁĄCZYĆ DO WEBINARU?

Jeżeli szkolenie wymaga rejestracji, utrzymasz link do takiego formularza poczta elektroniczną. Będzie to link personalny, który zaprowadzi Cię bezpośrednio do pokoju konferencyjnego, bez uprzedniej rejestracji.

Wejdź na stronę pokoju konferencyjnego, klikając na dostarczony przez nas link z nazwą konferencji.

 

Następnie wpisz swoje imię oraz adres e-mail i naciśnij klawisz 'Wejdź do pokoju':

Po zalogowaniu - do momentu rozpoczęcia konferencji - zobaczysz komunikat:

Natomiast w momencie rozpoczęcia spotkania połączysz się z pokojem konferencyjnym:

PAMIĘTAJ! Na czas wideoprezentacji wyłącz Skype i wszelkie aplikacje, które wykorzystują multimedia (czyli mikrofon i głośniki).

Życzymy miłego odbioru!

Zobacz zapisy ostatnich webinariów

Ważne funkcje w Aplikacji Ramzes i SaldeoSMART | 30 czerwca

 

 

 

 

 

 

Live Chat Software