Czym jest Elektroniczny obieg dokumentów Amodit?

AMODIT to innowacyjny system obiegu dokumentów, dostępny przez przeglądarkę, umożliwiający stworzenie dowolnego procesu, zgodnie z potrzebami użytkownika. Elastyczność platformy BPM pozwala nie tylko na wdrażanie indywidualnych rozwiązań, ale także na szybkie dostosowanie funkcjonującego obiegu dokumentów do zmieniających się potrzeb.
System dostępny w modelu zakupowym (on-premise) i subskrypcyjnym (abonament).

 

 

Administracja

Elektroniczny obieg dokumentów w sekretariacie oraz szybki dostęp do informacji to podstawa sprawnego funkcjonowania firmy. Eliminuje problem zagubionych dokumentów i opóźnień; pozwala na kontrolę przepływu dokumentów w firmie.

ZOBACZ PROCESY

- obieg korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
- wnioski na zarząd,
- zarządzanie flotą,
- rozliczanie kilometrówek,
- integracja z systemem eNadawca.

Obszar kadrowy

Automatyzacja procesów w dziale kadrowym pozwala na centralizowanie wszystkich danych o pracownikach oraz zdigitalizowanie dokumentacji pracowniczej; gwarantuje kontrolę nad terminami oraz szybki dostęp do informacji; znacznie przyspiesza obsługę kadrową włączając pracowników w pracę na systemie.

ZOBACZ PROCESY

- eTeczki (elektroniczna dokumentacja pracownicza),
- samoobsługowy portal pracowniczy,
- integracja z systemami kadrowymi,
- procesy kadrowe np.: wnioski urlopowe, umowy zlecenia, wnioski o szkolenia, wnioski socjalne, delegacje.

 

 

Obszar prawny

Elektroniczny obieg dokumentów pozwoli na uporządkowanie pracy z umowami, aneksami, czy pełnomocnictwami; pozwoli na wspólną pracę nad dokumentem, opiniowanie i wersjonowanie umów. Zapewni bezpieczne archiwum i wydajny system przeszukiwania treści dokumentów.

ZOBACZ PROCESY

- elektroniczne podpisywanie dokumentów,
- pełen obieg umów (zbierane danych, negocjowanie, opiniowanie, zatwierdzanie),
- obsługa zebrań zarządu,
- kontrola zgodności umowy z budżetem.

Obszar IT

W AMODIT obsłużysz procesy związane z obsługą zgłoszeń serwisowych (helpdeskiem), nadawaniem uprawnień, rejestrem sprzętu i oprogramowania. Pozwalając na planowanie zadań, system ułatwia prowadzenie projektów i monitorowanie etapów wdrożenia, a przede wszystkim skutecznie organizuje pracę biura.

ROZWIŃ SZCZEGÓŁY

- system zgłoszeń,
- nadawanie uprawnień,
- rejestr sprzętu,
- monitorowanie projektów,
- planowanie zadań,
- zarządzanie zmianą,
- zbieranie wymagań biznesowych.

 

 

Obszar finansowy

Elektroniczny obieg faktur gwarantuje porządek w dokumentacji, transparentność i możliwość szybkiego wyszukiwania potrzebnych dokumentów. Daje bieżącą kontrolę nad kosztami a poszerzony o OCR pozwala wyeliminować bezproduktywne powtarzalne czynności.

ZOBACZ PROCESY

- obieg faktur,
- obieg zamówień,
- zapotrzebowania,
- sprawdzanie zgodności faktur z zamówieniami.

 

 

Dowolny obszar

Wdrożenie platformy BPM jaką jest AMODIT pozwoli Twojej firmie zautomatyzować dowolny proces i wyeliminować zbędne czynności.

Wdrożenie platformy BPM jaką jest Amodit pozwoli Twojej firmie zautomatyzować dowolny proces i wyeliminować zbędne czynności.

ZOBACZ PROCESY

- możliwość definiowania dowolnych procesów biznesowych, obiegów dokumentów oraz wniosków,
- tworzenie raportów i zestawień,
- obsługa nietypowych procesów.

 

ZBUDUJEMY AMODIT ZGODNIE Z TWOIMI POTRZEBAMI

Zapytaj nas o szczegóły

WYŚLIJ ZAPYTANIE

 

 

CO ZYSKASZ WDRAŻAJĄC AMODIT?

Amodit da Ci wszystkie korzyści płynące z automatyzacji procesów i wiele więcej

Mniej papieru

Eliminując pracę z dokumentem papierowym redukujesz koszty a zwiększasz komfort pracy.

Dostęp z różnych urządzeń

Amodit jest dostępny przez przeglądarkę; pozwala na pracę na urządzeniach mobilnych.

Bezpieczeństwo

Bezpieczne archiwum oraz system kontroli dostępów i uprawnień zwiększa bezpieczeństwo pracy.

Stwórz dowolne procesy

Konstrukcja Amodita pozwala tworzyć dowolne procesy - dokładnie takie, jakich potrzebuje Twoja firma.

Automatyzacja

Automatyzacja procesów eliminuje bezproduktywne, manualne czynności i porządkuje pracę firmy.

Dowolna integracja

Wdrażając Amodit możesz zintegrować go z dowolnym systemem - księgowym, magazynowym, spedycyjnym itd.

Pytania o AMODIT

Co warto wiedzieć o platformie AMODIT

Jaka jest cena dostępu systemu AMODIT?

Cena licencji zależy od wybranego modelu. W licencji abonamentowej jest to 47 zł netto za użytkownika za miesiąc, w przypadku licencji on-premise (zakupu licencji) to 710 zł netto. Przy zakupie licencji należy pamiętać o konieczności przedłużenia gwarancji i prawa do nowych wersji na kolejne 12 miesięcy w cenie równej 20% zakupionych licencji. W przypadku abonamentu wspomniane usługi są w jego cenie.

Jakie obiegi dokumentów dostępne są w AMODIT?

AMODIT posiada kilka „predefiniowanych” obiegów dokumentów dostępnych w wersji demo, z których można skorzystać po zakupie systemu.  

Istotne jest jednak, że w AMODIT stworzysz dowolny proces jaki potrzebujesz; możesz to zrobić samodzielnie lub skorzystać z usługi firmy wdrożeniowej tak jak AuraTech. Najczęściej wdrażanymi procesami są obsługa korespondencji, obieg umów, obieg faktur kosztowych, e-Teczka, obieg wniosków urlopowych, obsługa serwisu. 

Czy w AMODIT można odczytać dokumenty za pomocą OCR?

AMODIT posiada wbudowany silnik OCR, który umożliwia pełnotekstowe przeszukiwanie dokumentów z plików Office, PDF i dokumentów zeskanowanych. Nie odczytuje on struktury dokumentów, a jedynie jego treść tekstową.
Dodatkowo AMODIT umożliwia uruchomienie integracji z systemem skanuj.to, który pozwala na szybki odczyt i weryfikację faktur; to związanie jest często stosowane we wdrożeniach obiegów faktur kosztowych.

Czy obieg umów AMODIT pozwala na wersjonowanie dokumentów?

Tak; Kolejne wersje umów mogą być przechowywane w systemie oddzielnie. W przypadku obiegu umów istotną funkcją jest także możliwość wspólnej pracy na dokumencie oraz równoległego opiniowania. 

Czy wdrożenie AMODIT może odbyć się zdalnie?

Tak, wszystkie elementy procesu wdrożenia możemy przeprowadzić zdalnie. Posiadamy niezbędne oprogramowanie do połączeń z infrastrukturą klienta oraz przeprowadzania konsultacji oraz szkoleń.

Czy AMODIT można przetestować?

Tak; darmowe konto testowe można założyć na stronie: link do wersji demo. W wersji demo udostępnione są przykładowe obiegi, z których można skorzystać. Demo umożliwia również modyfikację istniejących obiegów lub stworzenie nowych.

Czy w AMODIT można podpisywać dokumenty podpisem elektronicznym?

Tak, AMODIT umożliwia sygnowanie dokumentów kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Co ważne, system pozwala ponadto na podpisywanie dokumentów profilem zaufanym a także własnym, wbudowanym w system podpisem elektronicznym AMODIT Center Trust.

Co to jest AMODIT TrustCenter API?

AMODIT TrustCenter API to usługa dostępna w chmurze, która pozwala na elektroniczne podpisywanie dokumentów przez Ciebie i Twoich kontrahentów, podwykonawców, zleceniobiorców, pracowników itd. – wszystko odbywa się wewnątrz systemu, bez zakupu imiennego podpisu kwalifikowanego.  

MASZ PYTANIA? Nasi specjaliści pomogą Ci zaplanować wdrożenie obiegu dokumentów
ZADZWOŃ lub NAPISZ: 22 460 5 490, amodit@auratech.pl