enova365 NIERUCHOMOŚCI

Twoja firma posiada nieruchomości – sklepy, lokale, mieszkania czy grunty? Potrzebujesz programu do zarządzania nimi. Sprawdź enova365

Przejrzysta ewidencja Twoich nieruchomości

Prowadź ewidencję twoich nieruchomości w przejrzysty i zhierarchizowany sposób. Enova365 pozwoli Ci na przechowywanie szczegółowych informacji i podłączanie dowolnych dokumentów pod Twoje obiekty.

 

Planowane i nieplanowane zdarzenia pod kontrolą

Obsługa nieruchomości wiąże się z wieloma planowymi działaniami. Enova365 wesprze Cię w przygotowaniu i przeprowadzeniu remontów, przeglądów, prac technicznych itd. Zdarzenia będziesz mógł powiązać z pracownikami odpowiedzialnymi za ich przebieg.

W enova365 zaplanujesz także systematyczne odczyty liczników wody, gazu czy prądu.

Co ważne będziesz mógł w systemie prowadzić także ewidencje awarii i usterek; sprawdzisz, kto jest odpowiedzialny za usunięcie problemu i jaki jest stan realizacji napraw.

 

Porządek w dokumentach

Z pewnością docenisz możliwość przechowywania w jednym miejscu dokumentacji technicznej, umów, czy polis ubezpieczeniowych. Łatwo powiążesz z nimi faktury, oferty i wszelkie dodatkowe dokumenty.

 

Usprawnienie rozliczania najmu

enova365 według stawek dziennych godzinowych, stawek za obiekt lub dzień przeliczając go proporcjonalnie do metrów kwadratowych powierzchni. W systemie sprawdzisz dostępność lokali i wygenerujesz dokument handlowy zawierający pozycje z usługami.

 

 

enova365 Nieruchomości - wygodnie zarządzaj swoimi nieruchomościami

Zmniejsz koszty zarządzania i utrzymania nieruchomości, pracuj oszczędnie i komfortowo Przekonaj się, ile czasu zaoszczędzisz z enova365.

 

 

ZAMÓW DARMOWĄ PREZENTACJĘ