JAK DZIAŁA SaldeoSMART?

SaldeoSMART to platforma dostępna przez przeglądarkę (online lub stacjonarna), która odczytuje, poprzez OCR, dane z faktur i eksportuje do systemów zewnętrznych.

Dodaj faktury do systemu; możesz je zeskanować, dodać z pliku, wysłać mailem.

Odczytaj dokument wykorzystując technologię OCR; sprawdź poprawność odczytu.

Przygotuj dokument do księgowania, za pomocą zdefiniowanych podczas wdrożeniach wymiarów

Wyeksportuj fakturę do programu księgowego lub do pliku JPK.

ZOBACZ SYSTEM NA ŻYWO

Poświęć nam 30 minut, aby oszczędzić 40% czasu miesięcznie

Więcej o SaldeoSMART

Więcej o SaldeoSMART
Oświadczenia

 

 

 

 

Zastanawiasz się, czy SaldeoSMART sprawdzi się u Ciebie?


Zobacz, jak uporządkowało działanie naszej firmy.
Zestawiliśmy ze sobą dwie ścieżki dokumentu - starą i opartą o SaldeoSMART.
Jak myślisz, która jest krótsza?

 

 

  ZOBACZ PORÓWNANIE

 

 

 

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

SaldeoSMART wdrażamy od 2014. Mamy ogromne doświadczenie we wdrażaniu, konfiguracji oraz szkoleniach ze wszystkich modułów. Integrujemy system z wieloma programami księgowymi (m.in. enova365, Sage, Comarch, Insert, Streamsoft, Raks, Wapro, Aplikacja Ramzes). Zapewniamy profesjonalne wsparcie w ramach opieki technicznej. Należymy do nielicznej grupy firm posiadającej certyfikację producenta SaldeoSMART ze wszystkich modułów.

NASZE CERTYFIKATY

WDRAŻAJ SYSTEM DOBRZE I TANIO

Co otrzymujesz w ramach wdrożenia?

Wdrożenie systemu SaldeoSMART (Odczyt, Komunikacja)

-30%

Dzień wdrożeniowy 490 zł netto

 

Oferta dotyczy wyłączenie wdrożeń online; w przypadku wdrożeń u klienta doliczany jest koszt dojazdu (zależny od lokalizacji).

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY
Sprawdź, co obejmuje wdrożenie

Wdrożenie obejmuje: konfigurację systemu, integrację z systemem finansowo-księgowym obejmującą import 3 firm, instalację SaldeoPulpit na 3 stacjach roboczych, pełne szkolenie z obsługi systemu, wsparcie powdrożeniowe - bez limitu przez tydzień po zakończeniu wdrożenia (5 dni roboczych; po tym okresie serwis świadczony jest w ramach płatnych Pakietów Porad Serwisowych).

Integrator do Aplikacji Ramzes (Odczyt, Obieg, Komunikacja)

-70%

Integrator do Aplikacji Ramzes tylko 96 zł netto

 

Warunkiem skorzystania z promocji jest jednoczesne zamówienie wdrożenia systemu. Uwaga! Promocję można łączyć z wybraną zniżką na wdrożenie.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY
Sprawdź, co obejmuje wdrożenie

Wdrożenie obejmuje: konfigurację systemu, integrację z systemem finansowo-księgowym obejmującą import 3 firm, instalację SaldeoPulpit na 3 stacjach roboczych, pełne szkolenie z obsługi systemu, wsparcie powdrożeniowe - bez limitu przez tydzień po zakończeniu wdrożenia (5 dni roboczych; po tym okresie serwis świadczony jest w ramach płatnych Pakietów Porad Serwisowych).

 

 

SaldeoSMART W TRZECH ODSŁONACH

SaldeoSMART obejmuje szeroki zakres funkcjonalności; możesz je łączyć lub wykorzystywać osobno, zależnie od Twoich potrzeb

KOMUNIKACJA Z KLIENTEM

Platforma służąca komunikacji biura rachunkowego i jego klientów; umożliwia klientom biura wystawianie faktur (które są widoczne na równocześnie w panelu biura rachunkowego), dając dostęp online do informacji o rozliczeniu księgowym oraz do elektronicznego archiwum z dokumentami. Dzięki systemowi biuro ma szybki dostęp do dokumentów wystawionych przez klienta i może je wyeksportować do swojego programu księgowego (SaldeoSMART współpracuje z ponad 20 systemami finansowo-księgowymi).

ODCZYTYWANIE DOKUMENTÓW

Moduł wspierający głównie (lecz nie tylko) pracę biur rachunkowych. Sczytuje dane z faktur i eksportuje je do programu księgowego. Tym samym wyręcza księgowych w żmudnej pracy wpisywania każdej faktury ręcznie. Wykorzystywany głównie do wprowadzania dokumentów kosztowych. System zwiera funkcję darmowego konta dla klienta, przez które może m.in. dodawać dokumenty kosztowe (widoczne automatycznie w panelu biura rachunkowego), korzystając przy tym np. z funkcji rozrachunków i zestawień.

OBIEG DOKUMENTÓW

To nowoczesna aplikacja do elektronicznego obiegu dokumentów dla wymagających użytkowników wykorzystująca inteligentną technologię OCR do odczytywania danych finansowych z faktur wprowadzanych do obiegu. Sam obieg jest definiowany indywidualnie dla każdej firmy na postawie szczegółowej analizy funkcjonującego w przedsiębiorstwie obiegu papierowego bądź w oparciu o nowe procedury. Posiadający opcję importu do programu księgowego wyręczając księgowość w ich ręcznym wpisywaniu.

 

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Zamów kontakt w dogodnym dla Ciebie terminie

 

ZAMÓW KONTAKT

 

 

ZALETY SYSTEMU

Czyli co SaldeoSMART zmieni w Twojej firmie

WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ PRACY

Przyspieszy powtarzalną pracę związaną z ręcznym wprowadzaniem dokumentów; umożliwi automatyzację i obsługę procesów równolegle.

DOSTĘP DO BEZPIECZNEGO ARCHIWUM

Dostęp 24/7 do doskonale zabezpieczonego elektronicznego archiwum dokumentów. Podgląd oryginalnych dokumentów uzyskasz także w swoim programie księgowym.

OSZCZĘDNOŚĆ

Rozpoznawanie faktur poprzez system OCR pozwala obniżyć nawet o 40% koszty wprowadzania dokumentów.

WIĘCEJ KORZYŚCI DLA TWOJEGO KLIENTA

Klient biura rachunkowego nie musi już dostarczać papierowych dokumentów! Mając je online może je podejrzeć w każdej chwili. W panelu klienta uzyskuje także dostęp do dodatkowych funkcjonalności.

SaldeoSMART to innowacyjne rozwiązanie, wykorzystujące technologię OCR (Optical Character Recognition), przygotowane z myślą o usprawnieniu pracy biur rachunkowych i działów księgowych w firmach. Automatyczne odczytywanie danych ze skanów faktur umożliwia ich szybkie zdigitalizowanie (oraz zarchiwizowanie); po merytorycznej akceptacji dane są importowane do systemu finansowo-księgowego, co znacznie przyspiesza proces księgowania. Konto klienckie daje klientom biura rachunkowego nie tylko dostęp do archiwum swoich dokumentów, ale także raportowania, prowadzenia rozrachunków czy elektronicznych płatności.

SaldeoSMART to nie tyle system informatyczny, ile filozofia pracy.

CO MÓWIĄ O NAS I SaldeoSMART NASI KLIENCI?

Kliknij na rekomendacje i przeczytaj więcej

Co nowego w SaldeoSMART

Sprawdź aktualności

30 lipca 2021

Certyfikat SaldeoSMART

Producent SaldeoSMART potwierdził nasze wysokie kwalifikacje w zakresie wdrażania Odczytu dokumentów oraz Elektronicznego obiegu dokumentów.
Czytaj więcej

25 maja 2021

Dzielenie kwot w SaldeoSMART na kilka rejestrów | Ramzes - PKPiR

Od wersji Aplikacji Ramzes 21.03.01 możliwie jest dzielenie kwot z faktur odczytywanych w SaldeoSMART na kilka rejestrów i ich odpowiedni import do Ramzes PKPiR.
Czytaj więcej

18 maja 2021

Nowości w aplikacji mobilnej SaldeoSMART

Zapraszamy do skorzystania z promocji na SaldeoSMART. Dla wszystkich naszych klientów z pakietem Komunikacja z Klientem producent systemu oferuje ZA DARMO na okres 3 miesięcy pakiet Zarządzanie Biurem.
Zapisz się na webinarium, podczas którego dowiesz się jak ułatwić sobie prace z aplikacją mobilną SaldeoSMART.
Czytaj więcej