DLACZEGO WARTO?

wybrane cechy Ramzesa-Online, o których powinieneś wiedzieć

MOBILNOŚĆ

Z Ramzesem-OnLine nic Cię nie ogranicza! Ani czas, ani miejsce. Tylko Ty decydujesz gdzie i kiedy z niego korzystasz.

BEZPIECZEŃSTWO

Twoje dane są chronione przez zabezpieczenia najwyższego stopnia i codziennie backupowane. Masz pewność, że nic im nie grozi.

OSZCZĘDNOŚĆ

Z Ramzesem-OnLine nie inwestujesz w sprzęt i dodatkowe usługi informatyczne. Możesz skupić się na rozwoju swojego biznesu.

WYGODA

Nie martwisz o instalację i modyfikację programu. Wszystkie działania techniczne bierzemy na siebie.

OFERTA

Zobacz najczęściej kupowane zestawy Ramzesa-OnLine. Pamiętaj, że możesz je dowolnie modyfikować, zależnie od Twoich potrzeb!

Mikrofirma usługowa

62 zł *

Zestaw do obsługi sprzedaży w małej firmie nieposiadającej magazynu. Nadzoruje obrót gotówką, stan należności, prowadzi książkę przychodów i rozchodów z automatycznym uwzględnieniem amortyzacji środków trwałych dla maks. 5 środków.

 *) Opłata miesięczna abonamentowa

Firma handlowa

178 zł *

Zestaw do obsługi przedsiębiorstwa handlowego do pracy na trzech stanowiskach. Umożliwia pełną obsługę magazynu i sprzedaży, kasy oraz należności i zobowiązań. Obejmuje prowadzenie pełnej księgowości z uwzględnieniem amortyzacji środków trwałych.

*) Opłata miesięczna abonamentowa

Biuro rachunkowe

443 zł *

Kompleksowy zestaw do pracy biura rachunkowego dla nieograniczonej liczby podatników i 5 operatorów; umożliwia prowadzenie wszystkich typów księgowości wraz z amortyzacją i pełną obsługę kadrowo-płacową; współpracuje z e-deklaracjami i Płatnikiem.

*) Opłata miesięczna abonamentowa

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
Zadzwoń: 22 460 5 490

FUNKCJONALNOŚĆ

SPRZEDAŻ I PRODUKCJA

Spośród modułów dostępnych w Ramzesie-OnLine wybierz odpowiadający Twoim potrzebom: możesz wystawiać faktury bez kontroli stanów magazynowych bądź z pełną obsługą magazynu; możesz korzystać z kompletacji, kontrolować obrót gotówki oraz stan zobowiązań i należności.

ZOBACZ MODUŁY

KSIĘGOWOŚĆ

Rozliczaj podatki - zależnie od rodzaju Twojej działalności - korzystając z uproszczonej bądź pełnej księgowości. Każdy z systemów pozwoli w wygodny i szybki sposób spełnić obowiązki podatkowe, wysłać deklaracje (także w formie elektronicznej), zanalizować koszty i przychody.

ZOBACZ MODUŁY

PŁACE I KADRY

Zatrudniasz pracowników? W Ramzesie-Online kompleksowo rozliczysz zobowiązania swoje oraz pracownika względem ZUS i US, naliczysz listy płac i zlecisz ich wypłaty poprzez homebanking; połączysz się z Płatnikiem i skorzystasz z elektronicznej wysyłki deklaracji.

ZOBACZ MODUŁY

OCHRONA PO ZAKUPIE

 

 

Rozpoczynając pracę na Ramzesie-Online możesz liczyć na nasze wsparcie w szybkim opanowaniu pracy na programie.

Korzystając z darmowych materiałów edukacyjnych - instrukcji, filmów, bazy wiedzy poznasz szczegółowo działanie programu.

Pytania i wątpliwości wyjaśnisz podczas Darmowych Kosultacji Szkoleniowych prowadzonych online przez naszych specjalistów.

Ponadto otrzymujesz dostęp do konsultacji technicznych (telefonicznych i e-mailowych) w ramach Darmowych Pakietów Porad.

Mamy nadzieję, spotkać się z Tobą także podczas jednego z wielu spotkań online, prezentujących nowości funkcjolnalne.

OPINIE

Sprawdź opinie innych użytkowników

AKTUALNOŚCI

11 sierpnia, 2017

Zapraszamy na wrześniową edycję Darmowych Konsultacji Szkoleniowych

Zapraszamy do kolejnej edycji szkoleń organizowanych w ramach opieki posprzedażnej. Darmowe Konsultacje Szkoleniowe odbywają się on-line i są dedykowane użytkownikom Aplikacji Ramzes / Ramzesa-OnLine, którzy kupili nowy program w ciągu ostatniego kwartału.
Czytaj więcej

18 maja 2017

Wersja Aplikacji Ramzes 17.56.07

Udostępniliśmy nową wersję Aplikacji Ramzes - 17.56.07. Użytkowników wersji stacjonarnej zapraszamy do jej pobrania; klientom korzystającym z Ramzesa-OnLine nowa wersja zostanie wprowadzona automatycznie (w godzinach nocnych, w dniach 17 - 19 maja); szczegóły w korespondencji mailowej.
Czytaj więcej

23 lutego 2017

Ważne informacje dotyczące obsługi JPK

Z uwagi na zbliżający się termin wysłania pliku JPK_VAT(2) po raz pierwszy przez sporą grupę naszych klientów, chcielibyśmy zwrócić na kilka ważnych kwestii związanych z obsługą tego pliku w Aplikacji Ramzes.
Czytaj więcej

Obowiązek wysyłki raportów w formacie JPK dotyczy także Ciebie?

U nas nie zmartwią Cię dodatkowe koszty!

 

W Ramzesie-OnLine zmiany związanie z plikiem JPK otrzymasz w ramach miesięcznego abonamentu!

Przypomnijmy, zgodnie z ustawą z 10 września 2015 r. o zmianie ustawy – Ordynacja podatkowa (Dz.U. z 2015 r. poz. 1649) od 1 lipca 2016 roku przedsiębiorcy (prowadzący księgowość w oparciu o program komputerowy) zobowiązani są do wysyłki co miesiąc rejestrów VAT oraz kompletu szczegółowych danych na życzenie organu kontrolującego. Zależnie od wielkości przedsiębiorstwa obowiązek ten może być odroczony. I tak  - małych i średnich przedsiębiorców obejmie on dopiero od 1 stycznia 2017 r. w zakresie comiesięcznej wysyłki rejestrów VAT. Mikro przedsiębiorcy muszą być gotowi dopiero na styczeń roku 2018.

Szczegóły: 22 460 5 490.

PRZETESTUJ PROGRAM

Wybierz najwygodniejszy dla Ciebie sposób testowania

 Ramzes-OnLine w usłudze RDP

 Polecany dla użytkowników stacjonarnej Aplikacji Ramzes

 URUCHOM DEMO

 

  • uruchomienie wersji demo wymaga założenia darmowego konta (może potrwać kilka dni)
  • czas testowania wersji - maks. kilka dni 
  • możliwość zaimportowania - na potrzeby testów - danych z wersji stacjonarnej
  • UWAGA! Po nabyciu Ramzesa-OnLine dostęp odbywa się takim samym trybie (RDP).

 

 

Ramzes-OnLine w przeglądarce

Polecany dla niepracujących dotychczas w Aplikacji Ramzes

URUCHOM DEMO

 

  • dostęp do wersji demo uzyskasz zaraz po wysłaniu zgłoszenia
  • czas testowania trwa do wylogowania
  • możesz korzystać z testowych danych wprowadzonych do programu
  • UWAGA! Ten tryb testowania różni się od docelowej pracy na Ramzes-OnLine co skutkuje wyłączeniem niektórych funkcji (więcej w regulaminie >>>)

 

 

 

 

 

JESTEŚMY DOPASOWANI

Sprawdź integracje Aplikacji Ramzes z innymi systemami

 

  WIĘCEJ

 

 

 

 

Live Chat Software