Co wyróżnia enova365 Kadry Płace?

enova365 Kadry Płace

ZAWSZE ZGODNY Z PRAWEM

Specjaliści tworzący system do naliczania płac i obsługi kadr - enova365 czuwają nad terminowym modyfikowaniem programu adaptując go błyskawicznie do zmieniającego się prawa. Jest to szczególnie cenne w przypadku systemu kadrowo-płacowego, z uwagi na częste i szerokie zmiany w naszym prawodawstwie rzutujące na naliczanie płac i rozliczanie pracowników.

enova365 Kadry Płace - wszechstronny i uniwersalny

WSZECHSTRONNY

Szeroki zakres funkcjonalny enova365 umożliwia naliczanie płac nawet w skomplikowanych, liczących kilka tysięcy pracowników, strukturach organizacyjnych (w tym matrycowych) obejmujących proces: rekrutacja - zatrudnienie pracownika - ewidencja czasu pracy - aktualizacja danych płacowych i kadrowych - naliczanie płac - deklaracje ZUS. System enova365 obsługuje także specyficzne formy zatrudnienia jak pracownicy zatrudnieni na uczelniach, w prokuraturze, czy oddelegowani do pracy za granicą.

enova365 Kadry Płace

NOWOCZESNY I MOBILNY

enova365 Kadry Płace doskonale wykorzystuje nowoczesną technologię i pozwala - zależnie od licencji - a pracę w sieci lokalnej bądź w chmurze (publicznej lub prywatnej) - także na smartfonach. Specjalne dodatki do programu płacowo-kadrowego (m.in. enova365 Pulpit Pracownika) umożliwiają zdalny dostęp pracowników, samoobsługę pracowniczą oraz szybki obieg dokumentów kadrowych.

enova365 Kadry Płace - system skalowalny do Twoich potrzeb

SKALOWALNY DO TWOICH POTRZEB

system enova365 Kadry Płace, jaki i pozostałe moduły stanowiące zintegrowany system ERP, można z łatwością dostosować do potrzeb i indywidualnych preferencji firmy i użytkowników. Personalizacja programu dotyczy zarówno jego wyglądu (menu, układ okien/zakładek itd.) jaki i funkcjonalności, którą można poszerzać zależnie od potrzeb działu kadr i płac. Dzięki szerokiej gamie dodatków, funkcjonalność systemu rośnie adekwatnie do wielkości i wymogów przedsiębiorstwa.

płace - kadry - deklaracje - kalendarze - zarządzenie zasobami ludzkimi

czyli funkcjonalność enova365 w dużym skrócie

Sprawna rekrutacja pracowników - W enova365 zdefiniujesz typ rekrutacji i kryteria oceny kandydatów. Przeprowadzisz analizę CV, rozmowę kwalifikacyjną test kompetencyjny, psychologiczny i sprawnościowy.

Zatrudnienie pracowników z różną specyfikacją kadrową - W enova365 skorzystasz z szeregu dodatków regulujących zatrudnienie pracowników z nietypową obsługą kadrową (nauczycieli, prokuratorów itd.).

Samoobsługa pracownicza - W enova365 pracownik samodzielne zgłasza urlop i kontroluje stan dni urlopowych. enova365 wraz z Pulpitem Pracownika i Kierownika to doskonały program kadrowy do urlopów.

Ewidencja i rozliczanie czasu pracy - W enova365 rozliczysz indywidualny czas pracy w oparciu o rozbudowane kalendarze uwzględniając różne okresy rozliczeniowe.

Bieżąca aktualizacja danych płacowych - W enova365 masz szybki dostęp do informacji dotyczących pożyczek udzielonych prawnikowi, comiesięcznych i incydentalnych świadczeń socjalnych (karta Mulisport, bony świąteczne itd.).

Bieżąca aktualizacji danych kadrowych - program kadrowy enova365 zachowuje historyczność danych i przebieg zatrudnienia. W systemie przechowasz wszystkie dane kadrowe istotne dla poprawnego naliczenia płac także dla pracowników tymczasowych i oddelegowanych do pracy za granicę.

Naliczanie list płac - W enova365 całkowicie automatycznie wyliczysz wypłaty dla Twoich pracowników, biorąc pod uwagę wszystkie ich obciążenia (pożyczki, alimenty itd.) oraz wskaźniki składkowo-podatkowe. Na koniec wyślesz elektroniczne zlecenie przelewu do banku, a do księgowości zatwierdzoną listę płac.

Generowanie i wysłanie deklaracji - W enova365 wystawisz wymagane ustawowo raporty i deklaracje wysyłane do ZUS-u i Urzędu Skarbowego; wyślesz dane do Płatnika, skomunikujesz się z systemem SODiR off-line i wygenerujesz raporty dla GUS-u.

 

 

 

enova365 Kadry Płace to nowoczesne zarządzanie kadrami

Przekonaj się, że enova365 to najlepszy program płacowo-kadrowy dla Twojej firmy

 

 

ZAMÓW DARMOWĄ PREZENTACJĘ

 

 

 

 

Więcej o enova365 Kadry Płace

najczęściej zadawane pytania o program płacowo-kadrowy

Czy po zakupie enova365 Kadry Płace będę mieć ten program zainstalowany na swoim komputerze?

Tak. Zależnie od wykupionej licencji - program płacowo-kadrowy można zainstalować w sieci lokalnej (oraz łączyć się do niej przez przeglądarkę).

Czy muszę od razu kupować roczną licencję na program?

Niekoniecznie. System płacowo-kadrowy, tak jak i inne moduły enova365, dostępne są w modelu abonamentowym. Zależnie od potrzeb klienta, może to być wynajem programu płacowego stacjonarnego lub zainstalowanego na serwerach zewnętrznych.

Czy pracownicy mogą mieć wgląd w swoje dane płacowe?

Tak. enova365 Kadry Płace posiada dodatek nazwie Pulpity Pracownika, a w nim m.in. obieg wniosków, dane dane kadrowe i płacowe oraz dokumentacja pracownicza.

Czy do enova365 Kadry Płace można importować czas pracy z systemów z czytnikami RCP?

Tak. Oprogramowanie kadrowe jest otwarte na integracje z systemami zewnętrznymi. enova365 Kadry Płace (wersja platynowa) importuje dane z programów Regitech i DPK.

Czy enova365 Kadry Płace obsługuje PPK?

Tak; system tworzy pliki do zarejestrowania/wyrejestrowania pracownika z PPK, nalicza składki, nalicza przychód od składek pracodawcy jak i daje użytkownikowi możliwość utworzenia deklaracji PPK, którą można wczytać na stronie ubezpieczyciela.

Czy można naliczać wynagrodzenie w innej walucie niż w PLN?

Tak; enova365 to program do naliczania płac, w którym rozliczysz wynagrodzenia w każdej walucie.

Czy w enova365 Kadry Płace można prowadzić teczki pracownicze?

Tak, system umożliwia prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej od wersji złotej.

Czy w systemie można delegacje pracowników?

Tak; enova365 Kadry Płace umożliwia przeprowadzenie delegacji od momentu utworzenia polecenia delegacji służbowej, poprzez wypłaty zaliczek, rozliczenie kosztów kolejnych etapów (łącznie z przechowywaniem skanów dokumentacji rozliczeniowej) po rozliczenie diet pracownika.

Potrzebujesz więcej informacji o enova365 Kadry Płace?
zadzwoń lub napisz 022 460 5 490, enova@auratech.pl

 

 

ENOVA365 PŁACE KADRY WDRAŻAMY OD WIELU LAT

Nasze doświadczenie i wysoka jakość usług jest wysoko oceniana przez użytkowników systemu

 

 

ZOBACZ OPINIE