Zobacz nowe usprawnienia w aplikacji mobilnej SaldeoSMART

23 czerwca 2022

Producent wprowadził nowe funkcjonalności w wersji 1.21 w aplikacji mobilnej SaldeoSMART. Zobacz, jakie nowości znajdziesz podczas wystawiania i przeglądania faktur.

Dlaczego SaldeoSMART to funkcjonalne rozwiązanie dla Twojej firmy?

SaldeoSMART to platforma dostępna przez przeglądarkę (online lub stacjonarna), obejmująca programy do fakturowania, organizacji pracy, system OCR do odczytu faktur oraz elektroniczny obieg dokumentów. Jest doskonałym rozwiązaniem dla biur rachunkowych i działów księgowości w każdej firmie.

 

Faktury w SaldeoSMART

Teraz wygodniejszy dostęp do akcji dla faktur. Pod przyciskiem "Akcje" znajdują się wszystkie konieczne działania, które są związane z wystawioną fakturą w SaldeoSMART:

  • wysłanie faktury do kontrahenta drogą mailową (musi być dodany adres e-mail w szczegółach kontrahenta),
  • wystawienie podobnej faktury,
  • pobranie faktury,
  • usunięcie faktury – nowość.

Ułatwienia w określaniu wystawcy faktury

W trakcie wystawiania faktury w aplikacji mobilnej, pojawia się pole "Wystawca dokumentu". W wcześniejszej wersji należało wpisać lub wybrać dowolną osobę jako wystawcę. Teraz pole może pozostać niewypełnione. Również pojawia się automatyczna podpowiedź ostatnio wybieranej osoby, jako wystawcy dokumentu.

 

Wystawianie faktury od kwoty brutto

Została dodane możliwość wystawiania faktury od kwoty brutto. Dodatkowo można naliczyć rabat od takiej faktury. Wszystko zostanie przeliczone.

Skontaktuj się z nami


Firma Aura Technologies od ponad 20 lat dostarcza i wdraża systemy informatyczne dla firm. Jesteśmy certyfikowanym Partnerem SaldeoSMART. Jesteś zainteresowany wdrożeniem systemu SaldeoSMART w swojej firmie? Skontaktuj się z nami. Podczas spotkania na żywo lub online zaprezentujemy możliwości SaldeoSMART. 

 

Skontaktuj się z nami