enova365 Moduł Praca Zdalna - system do organizowania pracy zdalnej i rozproszonej

Poszukujesz wsparcia w pracy zdalnej? Twój zespół potrzebuje lepszej komunikacji i koordynacji zadań? Mamy to!

Moduł Praca Zdalna enova365 , ułatwia komunikację w firmie w ramach zlecenia, śledzenia realizacji, rozliczenia zadań, a także dzielenia się informacją i pracą w zespole. Wesprze zarówno pracowników, jak i dla kadrę zrządzającą oraz menadżerów. Co wyjątkowe, moduł dostępny jest jako system samodzielny lub rozszerzenie Pulpitu Pracownika.

 

Wsparcie Pracy rozproszonej

komunikuj się lepiej na każdym poziomie pracy

Poznaj enova365 - zintegrowany system ERP dostępny online

 

Potrzebujesz elastycznego systemu, który dopasujesz do swoich potrzeb? enova365 jest dla Ciebie!
To rozbudowany i nowoczesny system ERP dostępny w online z różnych urządzeń. Zależnie od upodobań możesz pracować na wersji okienkowej, przeglądarkowej lub interfejsie dotykowym. Możesz system kupić lub wynająć, uruchomić we własnej infrastrukturze lub na serwerze zewnętrznym. enova365 dedykowana jest dla firm o większych wymaganiach funkcjonalnych i rozbudowanej strukturze; doskonale sprawdzi się jednak i w mniejszych przedsiębiorstwach.

Dowiedz się więcej

SaldeoSMART - odczyt i obieg dokumentów

 

Prowadzisz biuro rachunkowe lub firmę o rozproszonej strukturze? A może po prostu chcesz się pozbyć papierowych faktur? To dla Ciebie stworzono SaldeoSMART!
SaldeoSMART to system dostępny w przeglądarce (online), który za pomocą technologii OCR (o 98% skuteczności) odczytuje dane finansowe z faktur i eksportuje je do systemu księgowego, w tym do Aplikacji Ramzes, enova365, Sage, Comarch, Wa-Pro. Obejmuje cały wachlarz funkcji wspierających działanie firmy: wystawienie faktur, prowadzenie należności, przelewy, teczki pracownicze, zarządzenie pracą biura i elektroniczny obieg dokumentów.
 

Dowiedz się więcej

Przejdź na Ramzes-OnLine

 

Korzystasz z Aplikacji Ramzes i chciałbyś przejść na pracę zdalną. Uruchom Ramzes-OnLine!
Ramzes-OnLine to Aplikacja Ramzes przeniesiona do "chmury" (razem z danymi, jeżeli sobie tego zażyczysz). System zainstalowany jest na serwerze zewnętrznym i jest dostępny z dowolnego miejsca, a jego interfejs i sposób działania pozostaje bez zmian. Możesz więc pracować gdzie i kiedy chcesz na takim programie, jak dotychczas. Dostęp opłacany jest abonamentowo i gwarantuje wprowadzanie zmian do systemu, codzienny backup danych oraz szybką i bezpieczną pracę.

Dowiedz się więcej

NIE WIESZ, KTÓRE ROZWIĄZANIE SPRAWDZI SIĘ U CIEBIE?
Zadzwoń: 22 460 5 490