Więcej o Ramzesie-OnLine - formularz kontaktowy

Dane kontaktowe
Wskaż moduły/funkcje, które Cię interesują
Oświadczenia - należy zaznaczyć wszystkie punkty sekcji "Zgoda na przetwarzanie danych"
W związku z wymogami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: RODO) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE istnieje konieczność zapoznania się i zaakceptowania przez Państwa zgód dotyczących przetwarzania danych osobowych, co umożliwi nam kontakt z Państwem.

UWAGA! Produkty i usługi oferowane przez AURA Technologies Sp. z o.o. dedykowane są dla osób prawnych oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, dlatego też prosimy o podawanie danych, które związane są bezpośrednio z prowadzoną działalnością.
W sytuacji pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych w AURA Technologies Sp. z o.o. prosimy o kontakt pod adresem rodo@auratech.pl.

 

ZAWSZE DOBRA AURA

AURA Technologies Sp. z o.o. to polska firma ze 100% kapitałem krajowym, która od ponad 20 lat dostarcza innowacyjne rozwiązania informatyczne. Usprawniamy procesy zewnętrzne i wewnętrzne w firmach różnych branż, reprezentujących zarówno mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Sami jesteśmy na tyle niedużą firmą, że panująca wewnątrz przyjacielska atmosfera, przenosi się na długofalowe relacje z klientami. Jednocześnie nasze bogate doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku sprawia, że jesteśmy godni zaufania.

25
LAT NA RYNKU
22TYS.
WDROŻEŃ
98%
USŁUG SERWISOWYCH OCENIONYCH BARDZO DOBRZE I CELUJĄCO
5.8
OCENA WSPARCIA
TECHNICZNEGO I WDROŻEŃ
(W SKALI 1-6)