Tarcza antykryzysowa!

poznaj aktualne wyjaśnienia ekspertów lub zadaj indywidualne pytanie

W dniu 31 marca 2020 weszła w życie ustawa o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, czyli  tzw. „tarcza antykryzysowa”. Zostały w niej przewidziane również rozwiązania dla przedsiębiorców, mających na celu złagodzenie skutków kryzysu związanego z szerzeniem się koronawirusa.

Z uwagi na olbrzymią potrzebę społeczną dodatkowych wyjaśnień do zapisów ustawy AURA Technologies Sp. z o.o. wraz z ekspertami firmy Świat Kadr ( swiatkadr.pl) publikować będzie materiał, w który omawiane są kluczowe dla przedsiębiorców i pracowników zapisy ustawy.

UWAGA! W związku z bardzo dynamicznie zmieniającą się sytuacją, materiał który zamieszczamy do pobrania może ulegać zmianom. Każdorazowo aktualny załącznik będzie do pobrania na naszej stronie. 
Ostatnia aktualizacja 21 kwietnia 2020

  POBIERZ

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Zapytaj naszych specjalistów. Uzupełnij poniższy formularz

Jeśli w załączonym materiale nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi na Twoje pytanie, zadaj je nam a nasi eksperci udzielą odpowiedzi. Pytania należy kierować w drodze poniższego formularza. Odpowiedzi na nie będziemy prezentować na poniższej stronie w formie pisemnej lub nagranego audio. Każdorazowo odpowiedź będzie również wysyłane na adres e-mail osoby pytającej.

Tarcza antykryzysowa - zadaj pytanie

Zadaj pytanie

Partner merytoryczny

Świat kadr Marta Zięba-Szklarska oferuje kompleksowe usługi dla przedsiębiorców prowadzących swoją działalność biznesową m.in. jako: spółki prawa handlowego, spółki cywilne, jednoosobowe działalności gospodarcze, stowarzyszenia czy fundacje.
Misją firmy jest doradztwo, optymalizacja i pomoc w rozwiązywaniu problemów naszych Klientów – zawsze podchodzi do projektu całościowo, zdając sobie sprawę, że organizacja to nie tylko jeden wybrany dział, ale cała skomplikowana maszyna, której elementy muszą stale ze sobą współpracować.