SŁOWEM WSTĘPU

czyli co i dla kogo przygotowaliśmy

Od kilku tygodni głośno jest na temat nowych zasad segregacji śmieci.
Nie tylko osoby fizyczne, ale w szczególności firmy powinny zrewidować obowiązujące zasady i uaktualnić je, nakładając na pracowników nowy obowiązek segregacji śmieci - zgodnie z wytycznymi firmy.

Być może zechcą Państwo skorzystać z naszych doświadczeń i ułatwić sobie ten proces. Dlatego przygotowaliśmy wzór regulaminu/zarządzenia, który mogą Państwo zaadoptować dla swoich potrzeć.

Udostępniany wzór powstały w oparciu o potrzeby naszej firmy, AURA Technologies, której codzienna praca, to praca biurowa. Niczego nie produkujemy, nie wytwarzamy odpadów. Nasza praca opiera się na pracy biurowej przy użyciu sprzętu komputerowego - proszę o tym pamiętać, adoptując dokumenty do swojego profilu działalności.

POBIERZ WZÓR REGULAMINU

Zasady segregacji śmieci dla firmy-biura

              

UWAGA! Publikowany wzór zasad segregacji śmieci powstał również na bazie Uchwał Rady Miasta Stołecznego Warszawy, dlatego osoby z innych rejonów Polski muszą odnaleźć dokumenty bezpośrednio je obowiązujące.

PROWADZISZ FIRMĘ W WARSZAWIE?

Przydatne dla firm z Warszawy:

  1. Jeśli potrzebujesz złożyć nową deklarację D-N odnośnie ilości odbioru śmieci, szczegóły znajdziesz na czysta.um.warszawa.pl/web/strony/deklaracje
  2. A jeśli chcesz poznać harmonogram odbiorów śmieci z Twojego adresy, wygenerujesz go na czysta.um.warszawa.pl/harmonogramy
  3. Przydatne strony
  4. Warto zapoznać się również z:

 

 

Nie wiesz do jakiego kosza wrzucić dany odpadek?

 

Skorzystaj z bardzo prostej wyszukiwarki: segregujna5.um.warszawa.pl

 

A jeśli chcesz sprawdzić swoją znajomość zasad segregacji śmieci, zajrzyj na: segregujna5.um.warszawa.pl/sprawdz-sie/

 

* Ostatnia aktualizacja - 28 stycznia 2020 r.

ODWIEDŹ NASZĄ CZYTELNIĘ.

Zapraszamy do lektury pozostałych tekstów